Na prenájom pekný 3-izbový byt o výmere 64 m² - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kempelenova | 64 m²

Ponúkame na prenájom pekný 3-izbový byt o výmere 64 m² v obľúbenej lokalite Karlova Ves na Kemp

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Nové SHOWROOM/obchodné priestory s výkladmi na prenájom – Slovnaftská, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Slovnaftská | 700 m²

Ponúkame na prenájom nové obchodné priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle/Slov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na prenájom na ul. Novozámocká, Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Novozámocká | 234 m²

Ponuka prenájom rekonštruovaných kancelárskych priestorov na ulici Novozámocká, Nitra v samosta

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,870 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

štýlový 2,5-izbový apartmán v projekte NUPPU, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské nivy | 59 m²

Ponúkame Vám štýlový a elegantne zariadený 2,5-izbový apartmán s výbornou dispozíciou a dostatk

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,990 € 5593 €/m²

Prevádzkovo-výrobný priestor v obci Drážovce

Reality Drážovce

Výrobný objekt | Nezadaná | 465 m²

Ponúkame na predaj prevádzkovo-výrobnú budovu o výmere 465 m2 (pozemok cca. 1900 m2 ) bývalej

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Objekty na predaj Drážovce

198,000 € 426 €/m²

Atraktívny obchodný priestor v nákupnom centre, 342 m², Bajkalská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Bajkalská | 342 m²

Ponúkame na prenájom priestranný obchodný priestor v modernom nákupnom centre OC Tehelko. Pries

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok, Viničné

Reality Viničné

Pozemok pre rodinné domy | Cérová | 1,365 m²

Ponúkame na predaj slnečný a priestranný stavebný pozemok s výmerou 1 365 m², nachádzajúci sa v

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Pozemky na predaj Viničné

364,000 € 267 €/m²

Pozemok na predaj - Malacky

Reality Závod

Pozemok pre rodinné domy | Oslobodenia | 1,405 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Malackách – ulica Oslobodenia Na predaj je stavebný poze

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Pozemky na predaj Závod

500,000 € 356 €/m²

Kancelárske priestory v rôznych výmerách v mestskej časti Dolné Krškany

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Bottova | 15 m²

Ponúkame do prenájmu kancelárske priestory v bývalom areáli IDEA v mestskej časti Dolné Krškany

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na prenájom Nitra

300 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Voľné plochy na prenájom v Nitre

Reality Nitra

Priemyselná zóna | Bratislavská | 4,700 m²

Ponúkame na prenájom voľné plochy o výmere 1500 m2 a 4700 m2. Jedná sa o voľné plochy bez budov

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na prenájom Nitra

0.8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Reprezentatívna polyfunkčná budova so skladom a parkovaním v atraktívnej lokalite, Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Račianska | 1,650.23 m²

Ponúkame na predaj štvorpodlažnú polyfunkčnú budovu s celkovou úžitkovou plochou 1 650 m², dopl

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

3,499,000 € 2120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom výrobno – skladové priestory vo Veľkom Bieli

Reality Veľký Biel

Priestor pre sklad | Malobielska | 680 m²

Ponúkame na prenájom výrobno – skladové priestory vo Veľkom Bieli na ulici Malobielska. Areá

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Priestory na prenájom Veľký Biel

3,000 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na prenájom - kancelársky priestor 48,9m², Radlinského, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Radlinského | 48.9 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Radlinského ul. v BA I - Staré Mesto. Úžitková plo

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

601.88 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom - komerčný priestor, ul. Stará Vajnorská, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 300 m²

Ponúkame na prenájom unikátny priestor s výmerou 300 m², ul. Stará Vajnorská, Bratislava III.

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Záhrada na predaj TOP

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 302 m²

Dostupné bývanie v prírode s komfortom mesta na dosah ruky. Na predaj záhrada s modulárnym do

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

149,000 € 493 €/m²

Prenájom - sklad s administratívou, Technická, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Technická | 311 m²

Ponúkame na prenájom administratívno-skladový priestor v BA II Ružinov s celkovou úžitkovou plo

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

4,021.23 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom komerčného priestoru 236 m² – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Objekt pre obchod | Agátová | 236 m²

Nebytový priestor vhodný na šport / showroom – 236 m², Dúbravka Bez provízie RK

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Dúbravka

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom skladov - ul. Galvaniho, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Galvaniho | 15 m²

Prenájom samostatných kontajnerových skladov – 15 m², Galvaniho ulica Bez provízie RK

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Kancelársky celok na prenájom - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Kancelárie, administratívne priestory | Agátová | 150 m²

Ponúkame na prenájom nebytového priestoru – 150 m², Agátová ulica, Bratislava – Dúbrav

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor na prenájom v blízkosti nákupného centra Avion

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Ivanská cesta | 51.7 m²