Na prenájom krásny zariadený 2 izbový byt, Malý Biel, Senec

Reality Veľký Biel

2 izbový byt | Senecká | 56 m²

Ponúkame na prenájom krásny zariadený 2 izbový byt o celkovej výmere 56m2 s 2 balkónmi v Senci,

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Veľký Biel

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Skladový priestor z rýchlim vstupom na diaľnicu, Nitra

Reality Nitra

Skladový objekt | Murgašova | 1,005 m²

V Nitre v blízkosti diaľnice na Cabajskej ulici ponúkame na prenájom skladový priestor o veľkos

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

3,300 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Skladové priestory na prenájom - Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Žitná | 1,055 m²

Ponúkame na prenájom sklady v areáli prístupnom zo Žitnej ulice – cca 2 min. autom od hlavného

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom priestranná hala s administratívnym zázemím - Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Galvaniho | 399 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestrannú halu s administratívnym zázemím na adrese Galvaniho. Para

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Svetlý a zariadený 2-izbový byt s balkónom v Ružinove na predaj TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 45 m²

Ponúkame na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v prémiovej 8-ročnej tehlovej nov

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 5331 €/m²

Na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe KOPČIANKA BA V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 45 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe KOPČIANKA na ul

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom skladové/výrobné priestory v areáli na Magnetovej 13, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Magnetová | 385 m²

Ponúkame do prenájmu skladové/výrobné priestory v areáli na Magnetovej ul. (spojnica medzi Vajn

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Nové SHOWROOM/obchodné priestory s výkladmi na prenájom – Slovnaftská, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Slovnaftská | 170 m²

Ponúkame na prenájom nové obchodné priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle/Slov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom nebytový priestor o výmere 90m2 v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Iný priestor | Haburská | 90 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor o výmere 90m2 na lukratívnom mieste, Haburská ulica, Bra

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,125 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novo-rekonštruované administratívne priestory 218m2 na prenájom, Vlčie Hrdlo

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Vlčie hrdlo | 218 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle, Brati

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Lukratívny obchodný priestor na prenájom - Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 85 m²

Ponúkame na prenájom viacúčelový nebytový priestor s výmerou 85 m², nachádzajúci sa na vyhľadáv

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 40 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory v administratívnej budove , Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Vašinova | 30.4 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa v administratívnej budove v tichej l

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Nitra

115 €/m2/rok 4 €/m2/rok

Obchodný priestor na prenájom v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

Objekt pre obchod | Ovsištské námestie | 18 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na v obchodnom dome na Ovsištskom námestí v Petržalke. N

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

390 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Moderný 2 izbový byt na predaj v Bratislave II na Košickej ulici TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 59 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Košickej ulici. ZWIRN 3 – Ikonická

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

395,000 € 6695 €/m²

Štýlový 2 izbový byt na predaj v Bratislave II na Košickej ulici TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 57 m²

Ponúkame Vám na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenom projekte ZWIRN 1 na Košickej ulici. Byt

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

394,000 € 6912 €/m²

Na predaj chatka v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Chata, drevenica, zrub | Ulica Svornosti | 394 m²

Záhrada s podpivničenou chatkou v Podunajských Biskupiciach – elektrina, studňa, vinica, prístu

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

94,500 € 240 €/m²

Na prenájom nový 3-izbový byt s celkovou výmerou 69m2 v Stupave

Reality Stupava

3 izbový byt | Hlavná | 69 m²

Ponúkame na prenájom práve dokončený, nový 3-izbový byt s celkovou výmerou 69m2 v Stupave. Byt

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na prenájom Stupava

870 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj záhrada s podpivničenou chatkou v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Záhrada | Ulica Svornosti | 394 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

94,500 € 240 €/m²

Na predaj kompletné zrekonštruovaný 2 izbový byt na Kozej ulici, Bratislava – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kozia | 62 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2 izbový byt situovaný v jednej z najatraktívnejších lokalít Bratisl

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5306 €/m²

Na prenájom administratívne priestory v Malackách

Reality Malacky

Kancelárie, administratívne priestory | Zámocká | 21.6 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v Malackách. Kancelária a priestory celej budovy

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Priestory na prenájom Malacky

312.91 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Záhrada na predaj s rozlohou 386m2, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 386 m²

Ponúkame vám na predaj záhradu, BA III, Žabí majer. Záhrada je v osobnom vlastníctve. Rozloha

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

48,000 € 124 €/m²

Byt na predaj - ul. Dunajská, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový loftový byt, ktorý vznikol na 2. poschodí v poly-funkčnom pro

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

795,000 € 4969 €/m²

Byt na prenájom - ul. Kresánkova, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2i byt s veľkým balkónom. Byt sa nachadza v novšej tehlove

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Obchodno - skladovy priestor na prenajom - Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 372.3 m²

Na prenájom moderný obchodno / skladový priestor v polyfunkčnom areáli na Starej Vajnorskej ul.

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4,095 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Rodinné domy na predaj (23118)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie