Administratívny objekt | Plynárenská | 500 m²
Ponúkame na PREDAJ administratívnu budovu na Plynárenskej ulici, v Bratislava II – Ružinov,
1,850,000 € 3700 €/m²
Iný objekt | Palisády | 1,128 m²
Ponúkame na predaj historickú reprezentatívnu administratívnu budovu nachádzajúcu sa na Zrínsk
Cena dohodou
Obchodné priestory | Cesta na Senec | 91 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor v OC Shopping Palace TESCO na Zlatých Pieskoch o celk
Cena dohodou
Administratívny objekt | x | 2,000 m²
Ponúkame na PREDAJ administratívnu budovu v Bratislava III – Nové Mesto, v lukratívnej lokal
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 57 m²
Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne nebytové priestory v administratívnej budove na ulici
16 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Panónska cesta | 37 m²
Kancelárske priestory na prenájom – Bratislava Veľkosť priestorov 37 m² 54 m² 57,5 m² Možnos
7.3 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 48 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory – dvojkancelárie 48 m² + samostatné kancelárie 33 m²
11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 26 m²
Ponúkame na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor na Bojnickej ul. v BA III - Nové Mes
213.5 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ružinovská | 45 m²
Ponúkame na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v prémiovej 8-ročnej tehlovej nov
239,900 € 5331 €/m²
2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 45 m²
Ponúkame Vám na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe KOPČIANKA na ul
550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Magnetová | 385 m²
Ponúkame do prenájmu skladové/výrobné priestory v areáli na Magnetovej ul. (spojnica medzi Vajn
4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Slovnaftská | 170 m²
Ponúkame na prenájom nové obchodné priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle/Slov
12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Iný priestor | Haburská | 90 m²
Ponúkame na prenájom nebytový priestor o výmere 90m2 na lukratívnom mieste, Haburská ulica, Bra
1,125 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vlčie hrdlo | 218 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle, Brati
11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Obchodná | 85 m²
Ponúkame na prenájom viacúčelový nebytový priestor s výmerou 85 m², nachádzajúci sa na vyhľadáv
3,400 €/mesiac 40 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vašinova | 30.4 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa v administratívnej budove v tichej l
115 €/m2/rok 4 €/m2/rok
Objekt pre obchod | Ovsištské námestie | 18 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor na v obchodnom dome na Ovsištskom námestí v Petržalke. N
390 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
Iný stavebný pozemok | Hrušovská ulica | 558 m²
NA PREDAJ POZEMOK 558 m² – Mliečno (okres Dunajská Streda) Vhodný pre výrobu, sklad, služby, lo
140,000 € 251 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 17.5 m²
Ponúkame na prenájom kanceláriu o výmere 17,5 m², ktorá sa nachádza v administratívnej budove v
130 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Zavarská | 1 m²
V Trnave ponúkame na prenájom nebytový/kancelársky zariadený priestor. Vstupná chodba, z ktorej
350 €/mesiac 350 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Bratislavská | 5,000 m²
Ponúkame na prenájom vonkajšie spevnené plochy o výmere 5000 m² v Nitre, s výbornou dostupnosťo
0.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Chorvátsko
Moderný rodinný dom
380,000 € 1203 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko
Stavebný pozemok 437 m
145,000 € 332 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 46 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový priestor o výmere 46 m², ktorý sa nachádza na prízemí novostavby na
149,000 € 3413 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.