NA PRENÁJOM kompletne zariadený 2i byt, klimatizácia, Medveďovej, Petržalka.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Medveďovej | 52 m²

Ponúkame na prenájom pekný 2-izbový byt na Medveďovej ulici v Petržalke, nachádzajúci sa na 2.

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rezervovaný! Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 7 Slavkov

Reality Štôla

Rodinný dom | Nezadaná | 164.9 m²

RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - BÝVANIE SNOV POD TATRAMI Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám pr

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Štôla

Info v RK

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

FIEBS | Nadštandardný 3 izbový byt vo vyhľadávanom projekte na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 79 m²

Realitná kancelária FIEBS ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe M

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

324,900 € 4113 €/m²

1-IZBOVÝ BEZBARIÉROVÝ BYT S VLASTNOU ZÁHRADOU A TERASOU

Reality Slovenský Grob

1 izbový byt | Koceľova | 37.1 m²

Bývanie, ktoré nekončí pri dverách bytu. Vlastná terasa, záhrada s výmerou 70 m² a vstup von pr

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

155,000 € 4178 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

(REZERVOVANÉ) PRENÁJOM RODINNÉHO DOMU

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Majerská cesta | 300 m²

(REZERVOVANÉ) Prenájom rodinného domu so záhradou. Nehnuteľnosť je rozdelená na dva troj-izbové

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

2-IZBOVÝ BYT - LUBENÍK

Reality Lubeník

2 izbový byt | Nezadaná | 56 m²

Dlhodobý prenájom 2-izbového bytu! Adresa: Lubeník 213 Balkón: Áno Výťah: Nie Poschodie: 3. z

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na prenájom Lubeník

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

(REZERVOVANÉ) 3-IZBOVÝ BYT - RIMAVSKÁ SOBOTA

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Malohontská | 70 m²

(REZERVOVANÉ) Možnosť rezervácie 3-izbového bytu! Plánované dokončenie: 20.05.2026 Adresa: Mal

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

128,500 € 1836 €/m²

PLAN Real | Štrkovec svetlý 2,5 -izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čaklovská | 63 m²

Ponúkame na predaj svetlý -izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s celkovou výmerou 65 m² (byt

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

Exkluzívny 2-izbový byt číslo 12 v bytovom dome Skorocel na treťom poschodí v projekte LÚKA Palúdzka, kolaudácia 09/2026.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Eduarda Penkalu | 48.05 m²

LÚKA Palúdzka: KVALITA, KTORÚ BANKY OCEŇUJÚ. PROJEKT, KTORÝ SA VYPREDAL DO ROKA A DO DŇA. Ponú

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

165,500 € 3210 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

✅ Veľkometrážny 2-izbový byt (91 m²) s potenciálom na 3-izbový, tehla

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Dopravná | 91 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nadštandardne priestranný 2-izbový byt s možnosťou

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

199,890 € 2197 €/m²

Pozemok so stavebným povolením v Jablonovom 1786 m².

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,785 m²

Tam, kde les rozpráva príbeh vášho budúceho domova , miesto kde príroda stráži ticho a potok ne

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

255 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Parkovacie miesto BA-II. novostavba ROZETA

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nezadaná | 12 m²

Parkovacie miesto v novostavbe Rozeta BA-II. m.č. Ružinov-Nivy. Ponúkame Vám na prenájom parkov

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

150 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Bývanie a podnikanie RUŽINOV Bratislava II - Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Mierová | 710 m²

Bývanie a podnikanie v jednom Bratislava Ružinov-Prievoz-Mierová Pozemok 2062 m2 Úžitková p

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

980,000 € 1380 €/m²

REZERVOVANÉ. 2 izbový byt novostavba Rozeta BA-II. Klincova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Klincová | 49 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe Rozeta BA-II. Klincova ul. Výborná l

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - Kancelárske priestory BA-II Prievoz, 160 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 160 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie 160 m2 s parkovaním na Mierovej ul. BA-II. –Prievoz. Kancel

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,360 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NOVY SVET - SKOLAUDOVANÝ rodinný dom s terasou a parkovaním

Reality Nový Svet

Rodinný dom | Novy svet | 98.39 m²

Ponúkame na predaj skolaudovanú novostavbu rodinného domu v novej a rýchlo sa rozvíjajúcej loka

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nový Svet

235,000 € 2388 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prémiová investičná príležitosť 4-izbového bytu v srdci mesta.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový investičný byt s veľkorysou výmerou 130,31 m², ktorý preš

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 4988 €/m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe NIDO s loggiou a parkovaním.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 62 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe NIDO na Trnavská cesta. Byt má celkovú v

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Predaj priestranného 5-izbového RD s murovaným bazénom v Podunajských Biskupiciach.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Padlých hrdinov | 383 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom s nadštandardnou úžitkovou plochou 383 m², kt

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

990,000 € 2585 €/m²

TOP Realitka - TOP Ponuka - Exkluzívne - 8-izb, 1-poschodový-RD, tehla, rekonštrukcia, zateplenie Piešťany – Banka

Reality Banka

Rodinný dom | Bananská | 320 m²

TOP Realitka - TOP Ponuka - Exkluzívne - 8-izb, 1-poschodový-RD, tehla, rekonštrukcia, zateplen

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Banka

Info v RK

TOP Realitka - Exkluzívne - SP 570m2, všetky IS, Súkromný Areál, Centrum Obce - Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Svätoplukova | 570 m²

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

144,999 € 254 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK, 2063 m², NEĎALEKO BOJNÍC, ŠÚTOVCE

Reality Šútovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,063 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 2063 m² vhodný na výstavbu jedného alebo dvoch rodi

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Šútovce

85,000 € 41 €/m²

Novinka
Novinka

KLIMATIZOVANÝ 2IZB BYT, 51M2 PODLAHOVÁ PLOCHA, SLNEČNICE - MESTO

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej 13A | 51 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Slnečnice – ideálne bývanie aj investícia s istotou prenájmu H

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

270,000 € 5294 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj| 3i RD podpivničený+samostatná garáž so skladom, pozemok 575 m2 |Gofar |Exkluzívne

Reality Kyselica

Rodinný dom | Nezadaná | 207 m²

Realitná kancelária Gofar ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci rodinný dom s garážou

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kyselica

288,500 € 1394 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23041)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Upresniť hľadanie