Tehlový rodinný dom na predaj Sučany

Reality Sučany

Rodinný dom | 122 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Sučany, situovaný na rovinatom pozemku o výme

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Sučany

203,800 € 1670 €/m²

Jedinečná príležitosť na bývanie aj investíciu v Martine – Odtoky

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Odtoky | 1,041 m²

Hľadáte miesto s výbornou dostupnosťou do centra mesta? Presne taký je tento pozemok v obľúben

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Martin

115 €/m2 115 €/m2

EXKLUZÍVNE:PREDAJ RODINNÝ DOM V OBCI BELUŠA-MIESTNA ČASŤ PODHORIE (OKRES PÚCHOV)

Reality Beluša

Rodinný dom | Podhorie | 122.74 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom,ktorý bol v

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Beluša

225,000 € 1996 €/m²

Na predaj rozsiahly viacúčelový areál – Dubové

Reality Dubové

Iný stavebný pozemok | Nezadaná | 16,000 m²

Ponúkame na predaj priestranný areál v obci Dubové, okres Turčianske Teplice. Areál sa nachádz

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Dubové

Info v RK

REZERVOVANÉ 3-izbový byt so zariadením a loggiou, Martin – Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Rumunskej armády | 68 m²

Hľadáte ideálne bývanie s dostatkom priestoru, prirodzeného svetla a výbornou dostupnosťou? Mám

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Martin

149,900 € 2204 €/m²

1 izbový byt s potenciálom na predaj Vrútky

Reality Vrútky

1 izbový byt | I.československej brigády | 32 m²

Výhradne ponúkam na predaj 1-izbový byt v meste Vrútky, ktorý je ideálnou voľbou pre tých, ktor

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Vrútky

65,000 € 2031 €/m²

Prenájom 3i bytu s parkovaním PRIEKOPA/ novostavba/

Reality Martin

3 izbový byt | Volgogradská | 74 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a moderne riešený 3-izbový byt v novostavbe v obľúbenej mestskej č

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na prenájom Martin

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rodinný dom v pôvodnom stave – Pravotice

Reality Pravotice

Rodinný dom | Nezadaná | 70 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť v obci Pravotice (okres BN), situovanú na mierne svahovitom poz

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Pravotice

45,000 € 643 €/m²

Prenájom 2 izb bytu Centrum, ul Holubyho

Reality Martin

2 izbový byt | Holubyho | 55 m²

Výhradne ponúkam a prenájom zariadený 2-izbový byt situovaný priamo v centre mesta Martin, na u

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na prenájom Martin

530 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY Prenájom garáže Priekopa

Reality Martin

Garáž | 15 m²

Hľadáte bezpečné miesto pre svoje auto, motorku alebo úložný priestor navyše? Máme pre vás ideá

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na prenájom Martin

75 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Investičná príležitosť – Rodinný dom s 2 bytovými jednotkami

Reality Liptovská Osada

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom vo vyhľadávanej turistickej lokalite Liptovská Osad

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Liptovská Osada

239,900 € 960 €/m²

Rozsiahly pozemok na predaj Bodorová, 8373 m²

Reality Bodorová

Iný stavebný pozemok | Nezadaná | 8,373 m²

Hľadáte ideálne miesto pre vaše podnikanie? Výhradne ponúkame na predaj rozsiahly pozemok s ro

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Bodorová

22 €/m2 22 €/m2

Jedinečné ubytovanie v historickej pálenici v Mošovciach!

Reality Mošovce

Iný rekreačný objekt | Starý rad | 300 m²

Hľadáte netradičné miesto na oddych s rodinou či priateľmi? Ponúkame krátkodobé ubytovanie v p

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Chaty a chalupy na prenájom Mošovce

Cena dohodou

REZERVOVANÉ-EXKLUZÍVNE:PREDAJ 4-IZBOVY BYT S 2 BALKÓNMI + (GARÁŽ-PARKOVACIE MIESTO,SKLADOVÝ PRIESTOR,KOPKA),(komplex MARTINÁK),NITRA-ČERMÁŇ

Reality Nitra

4 izbový byt | Južná | 87.22 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj 4-izbový tehlový byt bez výťahu na 2.poschodí Vst

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Nitra

204,000 € 2339 €/m²

PRENÁJOM- luxusný 2 izbový byt pre najnáročnejších, centrum Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 58 m²

Hľadáte nadštandardné mestské bývanie, ktoré spája prestížnu adresu, dokonalý komfort a kvalitu

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PREDAJ- prémiové bývanie v 5 izbovom, dvojpodlažnom viladome- STUPAVA

Reality Stupava

Rodinný dom | Na vyhliadke | 115.16 m²

Spustili sme výstavbu exkluzívneho projektu Na Vyhliadke v Stupave. Ponúkame na predaj 5 izbový

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Stupava

379,000 € 3270 €/m²

Exkluzívne na predaj pozemok so záhradnou chatou- Vrakuňa, Ostružinová ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rekreačný pozemok | Ostružinová | 500 m²

Ponúkame na predaj krásny rovinatý rekreačný pozemok v zastavanej časti obce Bratislava II. na

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

159,900 € 320 €/m²

PREDAJ- Priestranný 2 izbový byt s balkónom v srdci Starého Mesta- Obchodná ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 48.82 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj atraktívny 2 izbový byt priamo na Obchodnej ulici, v historickom

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 5305 €/m²

PRENÁJOM- útulný, slnečný 2 izbový byt s veľkou lodžiou Námestie Hraničiarov, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 45 m²

Ponúkame na prenájom útulný 2 izbový byt s veľkou lodžiou vo vyhľadávanej časti Petržalky. Byt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

620 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PRIUS PREDAJ 3 IZ BYT S PRESKELNENOU LOGGIOU MARKOVA ULICA PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Markova | 69 m²

PRIPRAVUJEME Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám predstavuje exkluzívne na predaj 3 i

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

237,000 € 3435 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

VEĽKÝ 6 izb. Rodinný dom s obrovským potenciálom, 1241 m2, Veselé

Reality Veselé

Rodinný dom | Nezadaná | 400 m²

Predstavte si miesto, kde má každé ráno svoj pokoj, priestor a ticho… a kde sa dom prispôsobí p

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Veselé

235,000 € 588 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ÚTULNÝ 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM NA BREHU VAJNORSKÝCH JAZIER

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj krásny, priestranný a slnečný d

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

298,000 € 2614 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Ponúkame na predaj investičný pozemok na Kamennom Poli v LM

Reality Liptovský Mikuláš

Orná pôda | Kamenné pole | 383 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v atraktívnej lokalite Kamenné pole – Liptovský Mikuláš,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

45,000 € 117 €/m²

KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK, 1029 M2, HORNÝ LIESKOV

Reality Horný Lieskov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,029 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok v obci Horný Lieskov, ktorý sa nachádza v novovz

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Horný Lieskov

65,000 € 63 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Rodinné domy na predaj (23041)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie