DIVINA - REKREAČNÝ POZEMOK O VÝMERE 1436 m2

Reality Divina

Rekreačný pozemok | - | 1,436 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj slnečný pozemok v obci DIVINA, tento pozem

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Divina

17 €/m2 17 €/m2

Priestranný 4 izbový dom s garážou, Senec - Hurbanova Ves

Reality Senec

Rodinný dom | Senec - Hurbanova Ves | 147 m²

Priestranný 4-izbový rodinný dom s garážou, pivnicou, krytou presklenou terasou a záhradným dom

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Senec

343,000 € 2448 €/m²

Nadštandardný samostatný 4i RD, novostavba 2026, pozemok 606m2, Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Sokolia | 150 m²

Na predaj moderný 4i rodinný dom novostavba 2026, Miloslavov, okres Senec - kolaudácia 03/2026

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

444,000 € 2960 €/m²

REZERVOVANÉ !!! VYSOKÉ TATRY - exkluzívny pozemok Krásne Sady

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 10,644 m²

AV Reality Poprad/Tatry Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok s rozlohou 1

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

57.8 €/m2 58 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izb.murovaná chata,7,6ár.pozemok,Baška, časť Maša

Reality Baška

Rodinný dom | - | 100 m²

Realitní makléri Ing. Peter Heriban a Ing. Klaudia Heribanová, RSc. Vám ponúkajú na predaj 3-iz

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Baška

220,000 € 2200 €/m²

1 izb.byt s 15m2 terasou+park.miesto, Rezidencia pri radnici

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 30 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj 1 izbový

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

207,000 € 6900 €/m²

vidiecky rodinný dom s 7,5ár.pozemkom, Veľká Ida, KE-okolie

Reality Veľká Ida

Rodinný dom | - | 110 m²

Realitná kancelária Heriban reality Vám ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový rodinný dom so šir

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Veľká Ida

104,900 € 954 €/m²

Na predaj pozemok Nový Cabaj

Reality Cabaj-Čápor

Záhrada | Nový Cabaj | 2,020 m²

Koval reality vám Ponúkajú na predaj ornú pôdu v Nitre v lokalite Nový Cabaj s celkovou výmerou

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

33,330 € 17 €/m²

POZEMOK č. 3, 722 m2, Stavebné povolenie, Súlovce ,okr. TO

Reality Súlovce

Pozemok pre rodinné domy | . | 722 m²

REGAL Reality ponúka výhradne na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu alebo rekre

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Súlovce

46,000 € 64 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

pozemok na výstavbu,581m2,Čermeľské prielohy, KE Sever

Reality Košice-Sever

Záhrada | Čermeľské prielohy | 581 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj pozemok v

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

79,000 € 136 €/m²

Na predaj priestranný RD v tichej lokalite – Spišský Štvrtok

Reality Spišský Štvrtok

Rodinný dom | Lúčna | 210 m²

Realitná kancelária Centrumreal a Mgr. Marek Stoklasa Vám pomúka na predaj samostatne stoja

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Spišský Štvrtok

268,000 € 1276 €/m²

Rezervovaný! Rozostavaný dvojgeneračný RD v centre Šenkvíc.

Reality Šenkvice

Rodinný dom | Chorvátska | 305 m²

Rezervovaný! Na predaj rozostavaný rodinný dom so stavebným povolením, podpivničený, dvojpodla

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šenkvice

229,000 € 751 €/m²

Zálohovaný! 3izbový tehlový byt v centre Pk, v zeleni

Reality Pezinok

3 izbový byt | Moyzesova | 88 m²

Zálohovaný! V centre Pezinka na Moyzesovej ulici vám naša RK VČELA REALITY ponúka na predaj či

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Pezinok

205,000 € 2330 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Pezinku, priemyselná zóna

Reality Pezinok

Priemyselná zóna | Viničianska cesta | 7,866 m²

Na predaj široký, rovinatý, udržiavaný, stavebný pozemok v Pezinku s dobrým prístupom z cesty P

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

30.6 €/m2 31 €/m2

Atraktívny podkrovný 2-izbový byt v srdci Starého Mesta – tichá lokalita, svetlosť a jedinečná atmosféra

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ferienčíkova | 56 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový podkrovný byt s modernou otvorenou dispozíciou o výmere

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 4625 €/m²

Predáme investičný pozemok v Ružinove na Gagarinovej ulici.

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Gagarinova | 896 m²

Na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších častí Bratislavy – Ružinov, Gagarinov

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 279 €/m²

Prenajmeme nádherný 1izb. byt s priamym výhľadom na Dunaj.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Rázusovo nábrežie | 33 m²

Tento krásny byt sa nachádza na treťom zo štyroch poschodí bytového domu na Rázusovom nábreží s

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Predáme rodinný dom na Záhorí s vnútorným bazénom, garážou pre 4 autá a domčekom pre návštevy.

Reality Gbely

Rodinný dom | Gbely | 450 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Gbely, Gbely. Plocha: úžitková 450m2, pozemku 2000m2.Stav

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 27.05.2025
Domy na predaj Gbely

385,000 € 856 €/m²

Na predaj príjemný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste – Palisády, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 68 m²

Ponúkame na predaj kvalitne zrekonštruovaný byt nachádzajúci sa v jednej z najprestížnejších lo

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,000 € 4632 €/m²

Predaj moderného rodinného domu s vyhrievaným bazénom

Reality Kostolište

Rodinný dom | Hliníky | 112 m²

Aston Waldner Vám ponúka exkluzívne na predaj štýlový 4 izbový rodinný dom s bazénom v obci Kos

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kostolište

379,000 € 3384 €/m²

člen NARKS

Predaný! Rodinný dom vo Vysokých Tatrách, obec Štôla, č. 6 Gerlach

Reality Štôla

Rodinný dom | Nezadaná | 164.9 m²

RODINNÝ DOM VYSOKÉ TATRY - BÝVANIE SNOV POD TATRAMI Realitná kancelária Tvoje bývanie Vám pri

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Štôla

Info v RK

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

PREDAJ-investičná príležitosť, prestížna adresa, 5 izbový rodinný dom na KOLIBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Hlavná | 148 m²

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom v jednej z najprestížnejších lokalít v Bratislave, kd

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

439,000 € 3709 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3- Izb byt na predaj v novostavbe Horný Hričov

Reality Horný Hričov

3 izbový byt | 92 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort bytu s výhodami rodinného domu? Tento priestranný 3-izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Horný Hričov

Cena dohodou

Predaj garáže priamo na sídlisku Priekopa

Reality Martin

Garáž | Volgogradská | 18 m²

Ponúkam na predaj murovanú garáž o výmere 18 m² v Martine, mestská časť Priekopa, ideálne situo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Martin

26,000 € 1444 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23040)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Upresniť hľadanie