Predaj pozemku pre rodinné domy 9 árov Nitra Zbehy

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

Dohoda na cene je možná! Stavebný pozemok so šírkou 20 metrov. Na tomto peknom rovinatom staveb

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

93,000 € 103 €/m²

Krásny pozemok v záhradkárskej oblasti na Borine

Reality Nitra

Záhrada | Hviezdoslavova trieda | 475 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj krásnu Záhradu, a to priamo v meste Nitra. Nachádza sa v

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

51,800 € 109 €/m²

Predaj ideálny stavebný pozemok 650 m2 Nitra Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalková | 650 m²

Predáme stavebný pozemok s rozmermi 19 krát 30 metrov, ktorý sa nachádza vo vilovej štvrti Zob

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

148,500 € 228 €/m²

CREDA | predaj pozemok v priemyselnom parku, Nitra

Reality Nitra

Priemyselná zóna | 2,739 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj priemyselný stavebný pozemok s projektom nachá

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

235,000 € 86 €/m²

Stavebný pozemok so stavebným povolením - Janíkovce - 729 m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 729 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj stavebný pozemok, so stavebným povolením a s projektom ro

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

84,000 € 115 €/m²

Predaj stavebný pozemok Nitra, Zoborska

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Zoborská | 879 m²

Na predaj stavebný pozemok Nitra, Zoborská ulica. Prístup z asfaltovej Zoborskej ulice, kde sú

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

90 €/m2 90 €/m2

Na predaj krásny pozemok priamo pod Zoborom

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hlohova | 382 m²

Na predaj ponúkame pozemom s menším domom v Nitre, priamo pod Zoborom. Poloha pozemku ponúka ná

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Na predaj vinica v krásnej lokalite - 895 m2 - Nitra

Reality Nitra

Vinica, chmelnica | Ambrova | 895 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj krásnu Vinicu, a to len na skok od mesta Nitra. Nachádza

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

17,900 € 20 €/m²

Záhrada s chatou neďaleko Nitry

Reality Nitra

Záhrada | 500 m²

TUreality dáva do ponuky záhradu o výmere cca 500 m2 v okolí Nitry. Tento pozemok je ideálny n

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

81,900 € 164 €/m²

Stavebný pozemok v Nitre – Prameň - Priezračná ulica - 800 m² - kompletné siete

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Priezračná | 800 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Pra

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

197,680 € 247 €/m²

PREDAJ- STAVEBNÉ POZEMKY - NITRA

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Trnavská | 735 m²

Pozemky sa nachádzajú v časti Kynek, obklopené modernou zástavbou rodinných domov, čo poskytuj

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Pozemky na predaj Nitra

120 €/m2 120 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ-INVESTIČNÝ POZEMOK -NITRA

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Kynecká | 2,616 m²

Popis nehnuteľnosti Ponúkam na predaj investičný pozemok s rozlohou 2 616 m², ktorý predstavuje

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,900 € 38 €/m²

PREDAJ- Stavebné pozemky - NITRA

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Trnavská | 734 m²

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Pozemky na predaj Nitra

120 €/m2 120 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ- POZEMOK PRE RODINNÝ DOM- PÁROVSKÉ HÁJE NITRA

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Lány | 1,138 m²

Príbeh o domčeku, ktorý chcel vyrásť pri lesíku… Bolo raz jedno miesto v Párovských Hájoch, k

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

150 €/m2 150 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemky na predaj | Priemyselný park Nitra–Sever

Reality Nitra

Priemyselná zóna | Na pasienkoch | 500 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky s výmerou od 2 000 m², situované pri vstupe do Priemyselnéh

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

PREDAJ- INVESTIČNÝ POZEMOK - NITRA

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Kynecká | 2,616 m²

Ponúkam na predaj investičný pozemok s rozlohou 2 616 m², ktorý predstavuje skvelú príležitosť

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Nitra

99,900 € 38 €/m²

PÁROVSKÉ HÁJE - NITRA - stavebný pozemok 1000m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Exkluzívne Vám predstavujeme investičný-stavebný pozemok o celkovej rozlohe 1000 m2. Rozmer po

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

87,000 € 87 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj záhrada 415m2 Nitra časť Horné Krškany

Reality Nitra

Záhrada | Novozámocká | 415 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj záhradu v Nitre časť Horné Krškany,

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Pozemky na predaj Nitra

26,000 € 63 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj krásny pozemok na stavbu RD TOP lokalita Nitra Čermáň

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Podjavorinskej | 949 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj krásny pozemok na stavbu rodinného dom

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 11.10.2025
Pozemky na predaj Nitra

100,000 € 105 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj pozemku 808m2 v Nitre na Chrenovej

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 808 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného d

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Pozemky na predaj Nitra

125,500 € 155 €/m²

Na predaj: stavebný pozemok Zobor – Pod lesom, 1082 m² + podiel na ceste

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pod Lesom | 1,082 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanej

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 07.01.2026
Pozemky na predaj Nitra

172,985 € 160 €/m²

Stavebný pozemok Šúdolská ul. - všetky siete na pozemku

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 655 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na individuálnu výstavbu rodinného domu v novej loka

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,000 € 151 €/m²

Na predaj slnečný pozemok v lukratívnej časti Nitry - 600m2

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²

TUreality ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok o výmere 600 m² nachádzajúci sa v jedne

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

138,999 € 232 €/m²

CREDA | predaj pozemok na hlavnom ťahu, Nitra - Dolné Krškany

Reality Nitra

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Novozámocká | 2,921 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný komerčný pozemok na viacúčelové podn

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

320,000 € 110 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30357)
Rodinné domy na predaj (23108)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie