Záhrada v tichej lokalite – Nižná úvrať, Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

Záhrada | Nižná Úvrať | 826 m²

Hľadáte miesto na oddych, záhradkárčenie alebo investíciu do budúcnosti? Ponúkam na predaj záhr

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

14,890 € 18 €/m²

Na predaj pozemok v obci Kechnec, Košice - okolie

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | Kechnec | 393 m²

Ponúkam na predaj pozemok nachádzajúci sa v obci Kechnec, v okrese Košice – okolie. Ide o vyhľa

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kechnec

56,000 € 142 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom – Margecany, 2540 m²

Reality Margecany

Pozemok pre rodinné domy | Margecany | 2,540 m²

Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok o výmere 2540 m² v obci Margecany. Pozemok sa nachád

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

75,000 € 30 €/m²

VINICA NA PREDAJ S CHATKOU, VINIČKY, TOKAJ

Reality Viničky

Vinica, chmelnica | Viničná | 1,053 m²

Ponúkame na predaj vinicu nachádzajúcu sa v prestížnej tokajskej vinohradníckej oblasti, v obci

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Viničky

18,000 € 17 €/m²

Na predaj lesný pozemok, Ludvíkov Dvor, Košice – Šaca

Reality Košice-Šaca

Lesná pôda | Ludvíkov dvor | 5,002 m²

Ponúkame Vám na predaj atraktívny lesný pozemok v obľúbenej lokalite Ludvíkov Dvor, ktorý bol p

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

79,990 € 16 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 1944m² Krásna Na Močidlách

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre bytovú výstavbu | Na močidlách | 1,907 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý, slnečný pozemok s výmerou 1944 m² v mestskej časti Košice – Krásn

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

160 €/m2 160 €/m2

člen NARKS

Bývanie pri lese a potôčiku: Slnečný pozemok, kanalizácia, obecná voda Bačkovík, Košice - okolie

Reality Bačkovík

Pozemok pre rodinné domy | Bačkovik | 680 m²

Vymeňte mestský hluk za žblkot potoka a vôňu lesa v Bačkovíku Predstavte si ráno, kde vás namie

Publikované: 18.09.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Bačkovík

65,000 € 96 €/m²

člen NARKS

Na predaj investičný pozemok v peknom prostredí mestskej časti Košice - Poľov

Reality Košice-Poľov

Pozemok pre rodinné domy | Dolina | 1,321 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj investičné pozemky v peknom prostredí v mestskej časti

Publikované: 18.05.2021 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Košice-Poľov

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj investičný pozemok v obci Čakanovce, Košice - okolie

Reality Čakanovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,952 m²

NA PREDAJ POZEMOK – INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V OBCI ČAKANOVCE (okres Košice-okolie) Ponúkame Vám

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Pozemky na predaj Čakanovce

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÝ! Na predaj atraktívny, slnečný stavebný pozemok Krásna Na hore, košice

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Tokajská | 603 m²

Ponúkame na predaj atraktívny, slnečný stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite IBV Krásna N

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

179,000 € 297 €/m²

člen NARKS

Na predaj záhrada 715m2 – Kavečany k.ú. Čermeľ

Reality Košice-Kavečany

Rekreačný pozemok | 715 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - rekreačný pozemok Košice-Kavečany. Plocha: pozemku 715m2m2. M

Publikované: 13.09.2022 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

Cena dohodou

člen NARKS

Pozemok pri centre mesta

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Michala Bonu | 651 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj stavebný pozemok v Michalovciach – Michala Bónu. Pozemok sa na

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Michalovce

161,448 € 248 €/m²

Stavebný pozemok v tichej lokalite – Slivník, okres Trebišov | 1135 m²

Reality Slivník

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok situovaný v pokojnej časti obce Slivník, ktorý pred

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Slivník

33,000 €

Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,295 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok situovaný v katastrálnom území Košice – Krásna, v extra

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj záhrada, Nižný Klatov, Košice - Okolie

Reality Nižný Klátov

Záhrada | 477 m²

Ponúkame na predaj záhradu v katastrálnom území obce Nižný Klatov, situovanú v tichej záhradkár

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

14,990 € 31 €/m²

PREDÁM stavebný pozemok Beniakovce - len 10min cesty od KE

Reality Beniakovce

Pozemok pre rodinné domy | 801 m²

ADRIÁNA RADZIETA a KOSMOS REALITY Vám ponúkajú na PREDAJ plnohodnotný stavebný pozemok v obci

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

165,000 € 206 €/m²

Stavebný pozemok Dargov – 593 m², IS, pokojná lokalita, okres Trebišov

Reality Dargov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 593 m² v obci Dargov, okres Trebiš

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dargov

63,000 €

Na predaj stavebný pozemok (550 m2) so stavebným povolením - obec Geča.

Reality Geča

Pozemok pre rodinné domy | Záhradná | 550 m²

Diamond Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj Stavebný pozemok vo vyhľadávanej obci Geča vzd

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Geča

115,500 € 210 €/m²

Slnečný, rovinatý a bezproblémový stavebný pozemok

Reality Streda nad Bodrogom

Pozemok pre rodinné domy | 1,247 m²

Realitná kancelária Ing. Marcela Jarolímová v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj slnečný, o

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Streda nad Bodrogom

30,000 € 24 €/m²

Slnečný stavebný pozemok v obci Janík

Reality Janík

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,914 m²

Realitná kancelária Ing. Marcela Jarolímová v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj krásny a s

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Janík

59,000 € 20 €/m²

Slnečný stavebný pozemok Košice - Pereš

Reality Košice-Pereš

Pozemok pre rodinné domy | Svidnícka | 500 m²

Realitná kancelária Ing. Marcela Jarolímová v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj slnečný, b

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Košice-Pereš

119,000 € 238 €/m²

Stavebný pozemok pre 2 domy, slnečný a ideálne rovinatý

Reality Kašov

Pozemok pre rodinné domy | 2,004 m²

Realitná kancelária Ing. Marcela Jarolímová v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj slnečný a

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Pozemky na predaj Kašov

29 €/m2 29 €/m2

Vlastné bývanie v srdci prírody

Reality Zádiel

Pozemok pre rodinné domy | 541 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov alebo víkendovú chalupu? Ponúkame vám jedinečnú príl

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zádiel

50,000 € 92 €/m²

Stavebný rovinatý -pozemok-NA PREDAJ-Košice- Obec- Ždaňa

Reality Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Ábovská | 547 m²

Ak hľadáte pozemok, ktorý spája pripravenosť, polohu a stabilnú hodnotu v čase – ste na správne

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ždaňa

104,990 € 192 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Rodinné domy na predaj (23092)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Upresniť hľadanie