EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2607m2 POZEMKU NA ZEMPLÍNSKEJ ŠÍRAVE

Reality Vinné

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,607 m²

MEGA Realitná kancelária vám v EXKLUZÍVNOM zastúpení klienta ponúka jedinečnú príležitosť kúpy

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

269,900 € 104 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - stavebný POZEMOK v TICHEJ ULIČKE v obci STARÉ

Reality Staré

Pozemok pre rodinné domy | Staré | 2,978 m²

MEGA realitná kancelária Humenné Vám v EXKLUZÍVNOM zastúpení klienta ponúka NA PREDAJ STAVEBNÝ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Staré

1 €/m2 1 €/m2

člen NARKS

NA PREDAJ: Investičný pozemok 85 291 m² – Rešica, Košice-okolie

Reality Rešica

Iný stavebný pozemok | 85,291 m²

Mega realitná kancelária ponúka rozsiahly investičný pozemok v obci Rešica, ideálny na priemyse

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rešica

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

NA PREDAJ: Stavebný pozemok – Senné (okres Michalovce)

Reality Senné

Pozemok pre rodinné domy | 2,181 m²

MEGA Realitná kancelária Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 2181 m² v obci Senné, s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Senné

30,000 € 14 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ: Pozemok v priemyselnej zóne Košice - Barca

Reality Košice-Barca

Priemyselná zóna | 2,746 m²

Mega realitná kancelária ponúka na predaj priestranný pozemok s výmerou 2 746 m² v mestskej čas

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

65,000 € 24 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ EXKLUZÍVNE: Lukratívny pozemok 6 086m2 – Hriadky (okres TV) – Hlavný ťah MI-KE

Reality Hriadky

Priemyselná zóna | 6,086 m²

Mega realitná kancelária ponúka na predaj lukratívny rovinatý pozemok s celkovou výmerou 6086m2

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hriadky

39.27 €/m2 39 €/m2

člen NARKS

Hľadáme pozemok na kúpu v Košiciach

Reality Košice-Juh

Komerčná zóna | Košice | 4,000 m²

MEGA realitná kancelária hľadá pozemok pre klienta v lokalite Košice - Juh, prípadne aj iné mes

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na kúpa Košice-Juh

1 € 0 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ stavebný pozemok, Veľká Ida - Gomboš, KE - okolie

Reality Veľká Ida

Pozemok pre rodinné domy | Veľká Ida, Gomboš | 2,287 m²

MEGA realitná kancelária Vám ponúka na predaj rozsiahly a rovinatý pozemok v intraviláne obce V

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

57 €/m2 57 €/m2

člen NARKS

NA PREDAJ: Pozemok na bytovú výstavbu – Mokrance

Reality Mokrance

Pozemok pre rodinné domy | 3,939 m²

Mega realitná kancelária predstavuje investičnú príležitosť – pozemok v Mokranciach pri Košicia

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

86.31 €/m2 86 €/m2

člen NARKS

NA PREDAJ: Lukratívny pozemok priamo pri vode / Zemplínska šírava časť Prímestská

Reality Vinné

Rekreačný pozemok | 1,001 m²

Mega realitná kancelária ponúka na predaj lukratívny pozemok v obľúbenej rekreačnej oblasti Zem

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

150,990 € 151 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ: Pozemok v tichej lokalite Košice - Krásna

Reality Košice-Vyšné Opátske

Rekreačný pozemok | Šípková | 2,289 m²

MEGA Realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemok s rozlohou 2 289 m² v tichej lokalite mes

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

49,900 € 22 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ: Pozemok s potenciálom – Trnava pri Laborci

Reality Trnava pri Laborci

Vinica, chmelnica | 3,851 m²

MEGA Realitná kancelária pre Vás ponúka rekreačný pozemok o výmere 3851 m² v krásnej časti Trna

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Trnava pri Laborci

24 €/m2 24 €/m2

člen NARKS

NA PREDAJ: Investičný pozemok s potenciálom pre 3 rodinné domy – Košice, Krásna (Rešov Majer)

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Rešov majer | 1,961 m²

Mega realitná kancelária ponúka na predaj lukratívny rovinatý pozemok v žiadanej lokalite Košic

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

155,000 € 79 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok, s možnosťou postavenia domu na kľúč, Čaňa

Reality Čaňa

Pozemok pre rodinné domy | Osloboditeľov | 493 m²

Predaj stavebných pozemkov – lokalita Pri Jazere, Čaňa (západná časť obce) Ponúkame na predaj

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Čaňa

84,990 € 172 €/m²

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK – KALŠA | TICHO, PRÍRODA A VÝHĽAD NA LES

Reality Kalša

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,089 m²

Predstavte si miesto, kde si po práci sadnete na terasu, pred sebou máte zeleň a absolútne tich

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Kalša

45,000 € 41 €/m²

Investičný pozemok s rozlohou 415m2, Košice Krásna

Reality Košice-Krásna

Rekreačný pozemok | Ulica na Polianku | 415 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok o výmere 415 m² v atraktívnej lokalite Košice – Krásna, č

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 26.06.2025
Pozemky na predaj Košice-Krásna

24,999 € 60 €/m²

Stavebný pozemok s výhľadom na Slanský hrad. Slanec Košice

Reality Slanec

Pozemok pre rodinné domy | Vodárenská | 535 m²

Hľadáte to pravé miesto pre výstavbu svojho vysnívaného rodinného domu a stále Vás neoslovila ž

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Slanec

44,999 € 84 €/m²

Stavebný pozemok v centre obce Kusín – Zemplínska Šírava

Reality Kusín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 712 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Kusín, situovaný priamo v strede obce, len pár minút

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Kusín

39,990 € 56 €/m²

Stavebné pozemky Čakanovce od 56.000€

Reality Čakanovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 625 m²

Ponúkame stavebné pozemky v novovznikajúcej lokalite v obci Čakanovce s možnosťou individuálneh

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 07.01.2026
Pozemky na predaj Čakanovce

56,000 € 90 €/m²

REZERVOVANÉ Záhrada s chatkou, elektrinou a vodou, Ľudvíkov dvor, Košice-Šaca

Reality Košice-Šaca

Záhrada | Nezadaná | 305 m²

Hľadáte pokojné miesto na oddych len pár minút od mesta? Máme pre vás skvelú ponuku – slnečná

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

25,000 € 82 €/m²

Stavebný pozemok len 10 min od mesta Košice. Nižný Klátov

Reality Nižný Klátov

Pozemok pre rodinné domy | Klátovská | 1,247 m²

Na predaj stavebný pozemok o výmere 1247 m² v obci Nižný Klátov, s výbornou dostupnosťou do Koš

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

149,460 € 120 €/m²

Stavebný pozemok Čakanovce 1025m2

Reality Čakanovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,025 m²

PromoReality Vám ponúka exkluzívne na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Čakanovce, len 17

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 07.01.2026
Pozemky na predaj Čakanovce

67,000 € 65 €/m²

stavebný pozemok v Prakovciach

Reality Prakovce

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,000 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok obci Prakovce o rozlohe 1000 m2. Nachádza sa v blízkost

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 07.01.2026
Pozemky na predaj Prakovce

11,000 € 11 €/m²

Na predaj pozemok v obci Jasov, Košice - okolie

Reality Jasov

Pozemok pre rodinné domy | Jasov | 650 m²

Ponúkam na predaj pozemok nachádzajúci sa pri vstupe do obce Jasov, v okrese Košice – okolie. T

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Jasov

57,000 € 88 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Upresniť hľadanie