predáme pekný stavebný pozemok 820m2, Bohdanovce.

Reality Bohdanovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1 m²

Hľadáte netradičný, ale zároveň komfortný pozemok na výstavbu rodinného domu už s hotovým proje

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bohdanovce

99,000 € 99000 €/m²

ADOMIS - predáme stavebný pozemok Košice - Krásna 535m2, všetky IS

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Smutná | 535 m²

Hľadáte nerovinatý, neklasický, nie obyčajný pozemok na výstavbu rodinného domu? Máme jeden tak

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

119,999 € 224 €/m²

ADOMIS - predáme stavebný pozemok 1834m2 Budimír, aj odpočet DPH na polyfunkciu

Reality Budimír

Iný stavebný pozemok | Nezadaná | 1,834 m²

Ponúkame vám na predaj exkluzívne stavebný pozemok s polyfunkčným zameraním s výmerou 1834m2 v

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Budimír

212,000 € 116 €/m²

ADOMIS - stavebné pozemky, Seňa

Reality Seňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení stavebné pozemky na rodinnú výstavbu, obec Seňa

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Seňa

72,000 € 123 €/m²

ADOMIS - Predám stavebný pozemok 800m2 Kysak Brezie,na výstavbu chalupy,chaty, Košice okolie.

Reality Kysak

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 800 m²

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení veľmi pekný pozemok uprostred nerušenej prírody

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Kysak

58,800 € 74 €/m²

ADOMIS - pozemok Pod Lesom - Budimír, 10879 m2

Reality Budimír

Orná pôda | Nezadaná | 10,879 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok nestavebného charakteru pod novou lukratívnou vilovou častou bl

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Budimír

102,000 € 9 €/m²

ADOMIS - predáme stavebný pozemok 4500m2 na RD, obec Božčice, 40min a 44,5km z Košíc.

Reality Parchovany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,158 m²

Ponúkame v exkluzívnom zastúpení na predaj veľký stavebný pozemok pre záujemcu, katastrálne úz

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Parchovany

55,000 € 13 €/m²

na predaj stavebný pozemok 1000m2 Kysak, elektrika pred pozemkom

Reality Kysak

Rekreačný pozemok | Kysak | 1,000 m²

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Pozemky na predaj Kysak

64,800 € 65 €/m²

ADOMIS – Predaj pozemok Nižný Klátov, pre chatu alebo dom

Reality Nižný Klátov

Rekreačný pozemok | Gruby | 583 m²

Ponúkam na predaj pozemok v Nižnom Klátove časť Gruby. Pozemok je mierne svahovitý až svahovitý

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

29,900 € 51 €/m²

GARANT REAL - predaj - pozemok 8000 m2, Zemplínska Nová Ves, okr. Trebišov

Reality Zemplínska Nová Ves

Komerčná zóna | Zemplínska Nová Ves | 8,000 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok o výmere 8000 m2 v centre obce Zemplínska Nová Ves, časť Úp

Publikované: 30.09.2020 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Zemplínska Nová Ves

15,000 € 2 €/m²

GARANT REAL - predaj pozemok 6392 m2, Dobšiná, okr. Rožňava

Reality Dobšiná

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Dobšiná | 6,392 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 6392 m2, lokalita Dobšiná, okr. Rožňava. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: -

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dobšiná

134,300 € 21 €/m²

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Malé Trakany

Reality Malé Trakany

Orná pôda | 5,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu a trvalý trávny p

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Malé Trakany

0.45 €/m2 0 €/m2

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Sejkov

Reality Sejkov

Orná pôda | 7,000 m²

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 30.10.2025
Pozemky na predaj Sejkov

0.65 €/m2 1 €/m2

Predaj trvalého trávneho porastu Silica

Reality Silica

Orná pôda | 21,500 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o trvalý trávny porast v katas

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026