Stavebný pozemok na ulici Samulela Tešedíka, lokalita Vrbovec, Michalovce

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Samuela Tešedíka | 332 m²

Ponúkame na predaj pozemok na ulici samuela Tešedíka , katastrálne územie Vrbovec v Michalovcia

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Michalovce

47,000 € 142 €/m²

Stavebný pozemok pre obchodnú, alebo ľahkú priemyselnú prevádzku na Močarianskej ceste v Michalovciach, 4256 m2,

Reality Michalovce

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Močarianska | 4,256 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na Moćarianskej ceste medzi Michalovcami a Močaranmi o

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 10.06.2025
Pozemky na predaj Michalovce

261,000 € 61 €/m²

Investičný stavebný pozemok pre novú lokalitu rodinných domov Vrbovec, okr. Michalovce, 4962 m2,

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Vrbovec | 4,962 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v tesnej blízkosti Michalovciec v obci Vrbovec o výmer

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 10.06.2025
Pozemky na predaj Michalovce

385,000 € 78 €/m²

Stavebný pozemok, 664 m2 na ulici Samulela Tešedíka, lokalita Vrbovec, Michalovce

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Samuela Tešedíka | 664 m²

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Michalovce

93,500 € 141 €/m²

Na predaj stavebný pozemok - Šarišské Bohdanovce - Košice - Prešov

Reality Bohdanovce

Pozemok pre rodinné domy | Šarišské Bohdanovce | 432 m²

Váš nový domov v srdci prírody – Vitajte v projekte "Pod Hájom" Miriama Pidová a Tatiana Vrabe

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bohdanovce

170 €/m2 170 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Záhradka v lokalite Mier pod letiskom - Spišská Nová Ves

ALPIA.SK Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Záhradku v lokalite Mier pod letiskom - Spišská Nová

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

28,000 €

ADOMIS – predaj záhrady Košice -Ťahanovce.

Reality Košice-Ťahanovce

Záhrada | Brusnicová | 456 m²

Na predaj krásna záhrada s výhľadom – Košice – Ťahanovce. Jedná sa o lokalitu „Nad tunelom Pon

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Košice-Ťahanovce

28,000 € 61 €/m²

predáme pekný stavebný pozemok 615m2 Nižná Myšľa

Reality Nižná Myšľa

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 615 m²

Hľadáte dokonalý stavebný pozemok na výstavbu vášho rodinného domu? Navyše s kompletnými sieťam

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Nižná Myšľa

99,900 € 162 €/m²

ADOMIS - predáme stavebný pozemok na rodinné domy 1573m2, Nová Polhora.

Reality Nová Polhora

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,573 m²

V exkluzívnom zastúpení vám ponúkame pekný stavebný pozemok v Novej Polhore na rodinnú výstavbu

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Nová Polhora

239,900 € 153 €/m²

Predáme stavebný pozemok 800m2 Kysak,uprostred prírody na výstavbu chalupy,chaty 800m2,Košice okolie.

Reality Kysak

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 800 m²

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení veľmi pekný pozemok uprostred nerušenej prírody

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Kysak

58,800 € 74 €/m²

ADOMIS - predáme stavebný pozemok 400m2 Ortáše, projekt+povolenie

Reality Ploské

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 392 m²

Ponúkame vám v exkluzívnom zastúpení netradičný stavebný pozemok s projektom + stavebným povole

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Ploské

49,900 € 127 €/m²

predáme stavebný pozemok 535m2, všetky IS, Košice Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Smutná | 535 m²

Hľadáte nerovinatý, neklasický, nie obyčajný pozemok na výstavbu rodinného domu? Máme jeden tak

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

119,999 € 224 €/m²

ADOMIS - stavebný pozemok 1200 m2, všetky IS, Budimír

Reality Budimír

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,200 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívne len u nás posledný stavebný - jedinečný pozemok vo veľmi lukr

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Budimír

225,000 € 188 €/m²

ADOMIS - predám slnečný pozemok 525,1050, Milhosť, všetky siete (asfalt.cesta, kanalizácia, voda, elektrika, optika, studňa),20km z Košíc

Reality Milhosť

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 525 m²

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení nadštandardný stavebný pozemok, aj na developers

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Milhosť

82,900 € 158 €/m²

stavebný pozemok Budimír, 1200m2, na jednopodlažný BUNGALOV, Pod Lesom

Reality Budimír

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,200 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Budimír

225,000 € 188 €/m²

ADOMIS - stavebný pozemok 615 - 1200m2, všetky IS, Nižná Myšľa

Reality Nižná Myšľa

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 615 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Pozemky na predaj Nižná Myšľa

99,900 € 162 €/m²

ADOMIS - Predám stavebný pozemok 1000m2 v lese,Kysak Brezie,na výstavbu chalupy, chaty, Košice okolie.

Reality Kysak

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,000 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Kysak

64,800 € 65 €/m²

ADOMIS - predám pozemok+projekt 820m2, Bohdanovce,všetky IS(kanalizácia, voda,plyn,optika,elektrika)

Reality Bohdanovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 820 m²

Hľadáte netradičný, ale zároveň komfortný pozemok na výstavbu rodinného domu už s hotovým proje

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Bohdanovce

99,000 € 121 €/m²

ADOMIS - predáme 3 stavebné pozemky Božčice 1160,1500 a 1500m2, 40min a 44,5km z Košíc.

Reality Parchovany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,500 m²

Ponúkame v exkluzívnom zastúpení na predaj 3 pekné stavebné pozemky na výstavbu 3 rodinných dom

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Parchovany

18,900 € 13 €/m²

ADOMIS - predáme stavebný pozemok 1571m2 Geča,všetky IS,aj na developerský projekt

Reality Geča

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,571 m²

Predáme výnimočný exkluzívny stavebný pozemok s nadštandardnou výmerou 1571m2 pre náročného kli

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Geča

419,000 € 267 €/m²

ADOMIS - kúpime stavebný pozemok na rodinný dom Šaca

Reality Košice-Šaca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 0 m²

Kúpime stavebný pozemok pre konkrétneho klienta na výstavbu rodinného domu, podmienka len mests

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na kúpa Košice-Šaca

Cena na vyžiadanie

na predaj 3 stavebné pozemky na výstavbu RD 1160,1500 a 1500m2 obec Božčice, 40min a 44,5km z Košíc.

Reality Parchovany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Parchovany

18,900 € 19 €/m²

Predáme pozemok na nestavebné účely Budimír 11050m2

Reality Budimír

Orná pôda | Nezadaná | 10,879 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok nestavebného charaktery pod novou ukratívnou vilovou častou blí

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Budimír

102,000 € 9 €/m²

na predaj stavebný pozemok 1000m2 Kysak, elektrika pred pozemkom

Reality Kysak

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,000 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Kysak

64,800 € 65 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23086)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie