NA PREDAJ 2-izbový apartmán v Demänovej

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Odbojárska | 73 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový apartmán s balkónom v prestížnom projekte H

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

249,000 € 3411 €/m²

Pozemok o výmere 1026 m2 na predaj - Ižipovce

Reality Ižipovce

Orná pôda | 1,026 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 1026 m2 s fantastickým výhľadom na okolitú prírodu, v t

Publikované: 27.10.2023 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Ižipovce

20 €/m2 20 €/m2

Luxusná rekreačná chata s pozemkom 6500m2 - Usadlosť pod Kriváňom, Liptov, Východná

Reality Východná

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 209 m²

Realitná kancelária RK SPIRIT Vám ponúka na predaj rekreačnú chatu pre náročných vo Východnej -

Publikované: 18.12.2023 Aktualizované: 29.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Východná

780,000 € 3732 €/m²

Novostavba – 4-izbový mezonet s 2 parkovacími miestami na predaj – Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

Mezonet | Dr. A. Škarvana | 119 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ štvorizbový mezonet v novostavbe „Pod lesom“, v obci Liptovský H

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Liptovský Hrádok

256,166 € 2237 €/m²

2-izbový apartmán v Demänovskej Doline - NA PREDAJ

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Nezadaná | 36 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj kompletne zariadený dvojizbový apartmán v Demänovskej Doline kto

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

155,000 € 4306 €/m²

Rozľahlý pozemok v Nízkych Tatrách – o výmere 6 776 m², Liptovská Porúbka

Reality Liptovská Porúbka

Rekreačný pozemok | Michalovo | 6,776 m²

RK SPIRIT Vám exkluzívne ponúka na predaj rozsiahly pozemok nachádzajúci sa v krásnom prostredí

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Porúbka

9 €/m2 9 €/m2

Novostavba – 3-izbový byt s parkovaním a pozemkom NA PREDAJ – Lipt. Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | Dr. A. Škarvana | 83 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ 3-izbový byt v novostavbe „Pod lesom“, v obci Liptovský Hrádok –

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Liptovský Hrádok

207,167 € 2616 €/m²

Novostavba – 2-izbový byt s dvomi parkovacími miestami NA PREDAJ – Lipt. Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Dr. A. Škarvana | 77 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ dvojizbový byt v novostavbe „Pod lesom“, v obci Liptovský Hrádok

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Liptovský Hrádok

164,820 € 2231 €/m²

NA PREDAJ - Rekreačná chata MARINA CABIN HOUSE s 8% garantovaným výnosom priamo pri Liptovskej Mare

Reality Bobrovník

Chalupa, rekreačný domček | Bobrovník | 45 m²

Realitná kancelária RK SPIRIT Vám exkluzívne ponúka na predaj modernú rekreačnú chatu MARINA CA

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bobrovník

Cena dohodou

Rekreačná chata Podbanské NA PREDAJ

Reality Pribylina

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 110 m²

RK SPIRIT ponúka na predaj útulnú, celoročne využiteľnú chatu v obľúbenej chatovej oblasti Podb

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pribylina

Cena dohodou

Zrekonštruovaný penzión so stálou klientelou NA PREDAJ – Pavčina Lehota

Reality Pavčina Lehota

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 714 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj zabehnutý penzión - Penzión Pavčina Lehota, situovaný v atraktív

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Objekty na predaj Pavčina Lehota

845,000 € 1183 €/m²

NA PREDAJ – investičný pozemok pri Tatralandii – Liptovský Mikuláš, Ráztoky, Maladinovo

Reality Liptovský Mikuláš

Iný stavebný pozemok | Ráztocká | 11,823 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj investičný pozemok s výmerou 11 823m2, so stavebným povolením a

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

200 €/m2 200 €/m2

NA PREDAJ - Dokončený 1-izb. apartmán, kapacita 2+2, Demänová Rezort

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Daniela Šlachtu | 26 m²

Investícia s výnosom v podobe dokončeného apartmánu vo fungujúcom projekte DEMÄNOVÁ REZORT ! R

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

149,900 € 5765 €/m²

2 - izbový byt NA PRENÁJOM, Liptovský Ondrej

Reality Liptovský Ondrej

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt s priestranným otvoreným interiérom. Centrom dis

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na prenájom Liptovský Ondrej

490 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ - pozemok vhodný na stavbu rodinného domu, Kvačany

Reality Kvačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 746 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu s výmerou 746 m2 a podielom na p

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Kvačany

70 €/m2 70 €/m2

Pozemky vhodné na stavbu rodinných domov, Kvačany

Reality Kvačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,492 m²

Ponúkame Vám na predaj dva pozemky spolu o výmere 1 492 m2 vhodné na stavbu rodinných domov. Ob

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Kvačany

68 €/m2 68 €/m2

PREDAJ - Luxusná 4-podlažná chata - Podbanské, Liptov

Reality Pribylina

Chata, drevenica, zrub | Podbanské | 150 m²

Vo vyhľadávanej lokalite Podbanské, na hranici Vysokých a Západných Tatier, ponúkame na predaj

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 29.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Pribylina

499,000 € 3793 €/m²

Areál bývalého východnianskeho mlynu NA PREDAJ - Východná

Reality Východná

Rekreačný pozemok | Východná | 3,224 m²

V RK SPIRIT Vám ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v katastri obce Východná - areál býva

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Pozemky na predaj Východná

150,000 € 47 €/m²

Zrubová chata s pozemkom 441 m2 na predaj – Magurka - Liptov

Reality Partizánska Ľupča

Chata, drevenica, zrub | Magurka | 120 m²

Ponúkame na predaj drevenú zrubová chatu nachádzajúca sa v chatovej osade Magurka, ktorá patrí

Publikované: 02.02.2024 Aktualizované: 29.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Partizánska Ľupča

237,000 € 1975 €/m²

Zrubová chata s pozemkom 938 m2 na predaj – Magurka - Liptov

Reality Partizánska Ľupča

Chata, drevenica, zrub | Magurka | 120 m²

Ponúkame na predaj drevenú zrubovú chatu s veľkým pozemkom o výmere 938 m2, na ktorom je možné

Publikované: 02.02.2024 Aktualizované: 29.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Partizánska Ľupča

300,000 € 2500 €/m²

Pozemok o výmere 3610m2 na predaj - Bobrovec

Reality Bobrovec

Orná pôda | 3,610 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý rovinatý pozemok s celkovou výmerou 3610m2. Nachádza sa na vstupe d

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Bobrovec

36 €/m2 36 €/m2

Moderný 4 – izbový bungalov, Závažná Poruba

Reality Závažná Poruba

Rodinný dom | Kostolná | 101 m²

Dom v novej štvrti s výhľadom, ktorý vás neomrzí – pokoj, priestor a súkromie v jednom. RK SPI

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Závažná Poruba

Cena dohodou

Usadlosť pod Kriváňom - CHATA BORIEVKA, NA PREDAJ

Reality Východná

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 177 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj rekreačnú chatu Borievka v projekte Usadlosť pod Kriváňom. Chat

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Východná

435,000 € 2458 €/m²

NA PREDAJ - Záhradná chatka, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Záhradná chatka | Podtatranského | 32 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj záhradnú chatku na pozemku o výmere 393 m² v Liptovskom Mikuláši

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

28,900 € 903 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (744)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23084)
Upresniť hľadanie