Na predaj rodinný dom – Liptovský Mikuláš, časť Okoličné (Staničná ulica)

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Staničná | 100 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom s prístavbou zo 70-tych rokov, ktorý sa nachádza na slneč

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 24.08.2025
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

207,990 € 2080 €/m²

Na predaj pozemok – Jamnícka vyhliadka, 828 m², všetky siete pri pozemku, štúdia rodinného domu k tomu ako bonus

Reality Jamník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 828 m²

Ponúkame na predaj krásny pozemok s výmerou 828 m² v lukratívnej lokalite Jamnícka vyhliadka, o

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Pozemky na predaj Jamník

85,000 € 103 €/m²

Na predaj investičný pozemok s krásnym výhľadom

Reality Pavčina Lehota

Lúka, pasienok | Nezadaná | 2,540 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok s rozlohou 2540 m², ktorý sa nachádza mimo zastavaného úz

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Pavčina Lehota

19,990 € 8 €/m²

Rodinný dom na predaj – Liptovský Trnovec

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | Nezadaná | 70 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Liptovský Trnovec, s pozemkom o výmere 9

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Domy na predaj Liptovský Trnovec

105,000 € 1500 €/m²

NA PREDAJ - Priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Ľubeľa na Liptove

Reality Ľubeľa

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

NA PREDAJ - Priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Ľubeľa na Liptove Hľadát

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Domy na predaj Ľubeľa

192,400 € 1374 €/m²

Autentická drevenica na Hutách – pokoj, príroda a tradícia na jednom mieste

Reality Huty

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 57 m²

Autentická drevenica v obci HUTY – pokoj, príroda a tradícia na jednom mieste Hľadáte únik od

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Huty

126,000 € 2211 €/m²

Predaj luxusného horského apartmánu v Demänovskej doline – Jasná / Chopok

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Nezadaná | 42.5 m²

Predaj luxusného horského apartmánu v Demänovskej doline – Jasná / Chopok Exkluzívna poloha –

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Demänovská Dolina

309,000 € 7271 €/m²

Prenájom moderne zrekonštruovaného 2-izbového bytu v centre Liptovského Mikuláša – Komenského ulica

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Komenského | 55 m²

Prenájom moderne zrekonštruovaného 2-izbového bytu v centre Liptovského Mikuláša – Komenského u

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

580 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Investičný pozemok – Liptovský Mikuláš, Okoličné (Stošice západ)

Reality Liptovský Mikuláš

Orná pôda | Podbrezinská | 1,259 m²

Investičný pozemok – Liptovský Mikuláš, Okoličné (Stošice západ) Strategická poloha pri novej

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 21.11.2025
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

41,000 € 33 €/m²

Rodinný dom s historickým nádychom v srdci Partizánskej Ľupče – ideálny na chalupu aj bývanie

Reality Partizánska Ľupča

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom nachádzajúci sa priamo v centre obce Partizánska Ľupča ,

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Partizánska Ľupča

64,990 € 812 €/m²

Na predaj kamenná sýpka v obci Podtúreň

Reality Podtureň

Skladový objekt | Hlavná | 20 m²

Ponúkame na predaj pôvodnú kamennú sýpku nachádzajúcu sa v obci Podtúreň, priamo pri hlavnej ce

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Objekty na predaj Podtureň

9,999 € 500 €/m²

Predaj nadštandardného 2-izbového bytu v novostavbe – Palúdzka, Liptovský Mikuláš projekt NOVÁ PALÚDZKA

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Palúčanská | 60 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe skolaudovanej v roku 2023, situovanej v tichej a

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

233,990 € 3900 €/m²

Rodinný dom na predaj – top lokalita Liptovský Mikuláš – Nábrežie, Vrbica

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Borbisova | 70 m²

Znížená cena s pozemkom 1088m2 ! Prípadná MOŽNÁ dohoda na predaji s pozemkom o výmere 938m2 za

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

224,990 € 3214 €/m²

Developerský pozemok NA PREDAJ - Stošice, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Sadová | 11,172 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 11 172m2 v blízkosti rodinných domov v obľúbene

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

55 €/m2 55 €/m2

Novostavba – 4-izb. mezonetový byt s 2 parkovacími miestami NA PREDAJ – Lipt. Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

4 izbový byt | Dr. A. Škarvana | 121 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ štvorizbový mezonet v novostavbe „Pod lesom, v obci Liptovský Hr

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

264,712 € 2270 €/m²

Stavebný pozemok so stavebným povolením na čerpaciu stanicu v Liptovskom Hrádku

Reality Liptovský Hrádok

Priemyselná zóna | Cesta pri železnici | 1,359 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok v priemyselnej zóne v obci Liptovský Hrádok.

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Liptovský Hrádok

130 €/m2 130 €/m2

NA PREDAJ - fungujúci apartmánový dom s reštauráciou v Pavčinej Lehote

Reality Pavčina Lehota

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 400 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj jedinečný penzión / apartmánový komplex Apartmány Crystal Jasná

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Objekty na predaj Pavčina Lehota

775,000 € 1938 €/m²

APARTCAMP apartmán v projekte Marina Liptov pri Liptovskej Mare

Reality Bobrovník

Apartmán | Nezadaná | 19 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj investičné apartmány v exkluzívnom projekte Marina Liptov pri Li

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bobrovník

109,900 € 5784 €/m²

NA PREDAJ - dva domy so spoločným dvorom, Východná

Reality Východná

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj dva vedľa seba stojace domy so spoločným dvorom v podtatranskej

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Východná

220,000 € 2095 €/m²

Investičný pozemok 1 753 m² v obci Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

Pozemok pre bytovú výstavbu | Ulica pod Sečnom | 1,753 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok o výmere 1 753 m² nachádzajúci sa v katastrálno

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Ján

50 €/m2 50 €/m2

Rodinný dom s 2 bytovými jednotkami NA PREDAJ, Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | Dr. A. Škarvana | 168 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ rodinný dom s 2 bytovými jednotkami v novostavbe „Pod lesom“, v

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Domy na predaj Liptovský Hrádok

424,986 € 2631 €/m²

Rodinný dom NA PREDAJ, Dúbrava

Reality Dúbrava

Rodinný dom | Banícka cesta | 90 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa na rovinatom pozemku s výme

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Domy na predaj Dúbrava

180,000 € 2000 €/m²

NA PREDAJ - Novostavba – 2-izbový byt s parkovacím miestom, Lipt. Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Dr. A. Škarvana | 81 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ dvojizbový byt v novostavbe "Pod lesom", v obci Liptovský Hrádok

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Liptovský Hrádok

160,274 € 1979 €/m²

Novostavba – 3-izbový byt s parkovaním a pozemkom NA PREDAJ – Lipt. Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | Dr. A. Škarvana | 83 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na PREDAJ 3-izbový byt v novostavbe „Pod lesom“, v obci Liptovský Hrádok –

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Liptovský Hrádok

207,167 € 2616 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8535)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie