Rodinný dom | Rudinská | 95 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom postavený v roku 2015 v pokojnej obci Rudinská. Zastavaná
229,999 € 2421 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 870 m²
Predstav si, že ráno otvoríš okno a nepočuješ autá. Len ticho, vietor a vtáky. A presne takto t
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Horný Vadičov | 999 m²
Pozemok s víziou. Nie pre každého – ale pre správneho majiteľa. Niektoré pozemky sú jednoduché
50,000 € 50 €/m²
Priestor pre sklad | Robotnícka | 22,617 m²
Výrobná hala v Kysuckom Novom Meste v priemyselnej zóne mesta – ideálna poloha pre ďalší rozvoj
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,195 m²
Mamud reality ponúka výhradne na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1195m² (25m x 46m), k
45,500 € 38 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,084 m²
Dream reality ponúka na predaj slnečný pozemok v obci Kysucký Lieskovec. Pozemok je možné využi
24,990 € 23 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,955 m²
Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj stav
175,000 € 59 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 9. Mája | 500 m²
Dream reality Vám ponúka na predaj penzión v Kysuckom Novom Meste. Objekt sa nachádza v centre
670,000 € 1340 €/m²
Záhrada | 597 m²
Dream reality Vám ponúka slnečný pozemok na výstavbu rodi
43,000 € 72 €/m²
Lúka, pasienok | 810 m²
Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj investičný pozemok registra C o výmere 810 m2
Cena dohodou
Rodinný dom | Kysucká | 100 m²
Ponúkame na predaj starší tehlový rodinný dom nachádzajúci sa v príjemnej lokalite Horný Vadičo
104,000 € 1040 €/m²
Orná pôda | Nezadaná | 0 m²
Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok registra E o výmere 1260 m2 s využitím
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 2,955 m²
Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj stav
175,000 € 59 €/m²
Lúka, pasienok | Snežnica | 401 m²
Na predaj investičný pozemok v obci Snežnica okr. Kysucké Nové Mesto. Tento slnečný pozemok s
19,000 € 47 €/m²
Lúka, pasienok | Snežnica | 2,099 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Snežnica pri Kysuckom Novom Meste. Ide o stavebn
Cena dohodou
Lúka, pasienok | Snežnica | 1,259 m²
Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v obci Snežnica pri Kysuckom Novom Meste. Ide o pozem
13,000 € 10 €/m²
Lúka, pasienok | Snežnica | 2,339 m²
Na predaj zaujímavé investičné pozemky v obci Snežnica okr. Kysucké Nové Mesto. Máte možnosť
26,000 € 11 €/m²
Obchodné priestory | 100 m²
Ponúkame na predaj budovu v Kysuckom Novom Meste určenú pre obchod a služby. Dlhoročne je tu pr
217,900 € 2179 €/m²
3 izbový byt | 118 m²
Ponúkame na predaj priestranný apartmán s 3-izbovou dispozíciou nachádzajúci sa v centre Kysuck
159,999 € 1356 €/m²
Polyfunkčný objekt | 118 m²
Predstavujeme vám stabilnú a okamžite využiteľnú investíciu v centre Kysuckého Nového Mesta – n
159,999 € 1356 €/m²
Lesná pôda | Nezadaná | 30,041 m²
Ponúkame na predaj pozemky v katastrálnom území Budatínska Lehota s charakterom lesnej krajiny.
Cena dohodou
Obchodné priestory | 51.4 m²
Nachádzajúce sa v pulzujúcom centre Kysuckého Nového Mesta, ponúkame na predaj atraktívne obc
Cena dohodou
4 izbový byt | 83.8 m²
Realitná kancelária DOM ponúka na predaj 4 - Izbový byt s výmerou 83,8 m² nachádzajúci sa na
Cena dohodou
3 izbový byt | 75 m²
Realitná kancelária DOM ponúka na prenájom 3 izbový byt v Kysuckom Novom Meste na ulici Dolin
800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.