🏡 Útulná chata v srdci prírody – Nesluša

Reality Nesluša

Chalupa, rekreačný domček | Nesluša | 110 m²

🏡 Chata na predaj – Nesluša, okres Kysucké Nové Mesto Ponúkame na predaj útulnú chatu v krásno

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nesluša

97,000 € 882 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Predáme pozemok v obci Snežnica o výmere 850 m2

Reality Snežnica

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 850 m²

Predáme slnečný pozemok v obci Snežnica o výmere 850 m2 v tichom prostredí, všetky inžinierske

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

102,000 € 120 €/m²

Top
Top

BartanusReality - Na predaj ponúkame krásny pozemok s nádherným výhľadom nad obcou Povina

Reality Povina

Rekreačný pozemok | povina | 1,140 m²

Video prehliadka TU. Na predaj ponúkame krásny pozemok s nádherným výhľadom nad obcou Povina,

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Povina

55 €/m2 55 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom – drevenica Rudinská, 1375m2

Reality Rudinská

Rodinný dom | 30 m²

Na predaj Rodinný dom – drevenica v pokojnej lokalite obce Rudinská – časť Tarabovce. Ponúkame

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Rudinská

65,000 € 2167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom Horný Vadičov - PREDANÉ!!!

Reality Horný Vadičov

Rodinný dom | 82 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Horný Vadičov, ideálny pre tých, ktorí s

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Horný Vadičov

99,990 € 1219 €/m²

Na prenájom veľmi pekný 3-izbový byt, KNM

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | Námestie Slobody | 78 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný trojizbový byt s výmerou 78 m², ktorý sa nachádza v novej náds

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

680 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Záhradný dom vhodný na celoročné bývanie – Povina

Reality Povina

Záhradná chatka | 130 m²

Záhradný dom s terasou vhodný na celoročné bývanie vo veľmi peknom prostredí – Povina. Ponúkam

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Povina

139,900 € 1076 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok pre rodinný dom

Reality Lodno

Pozemok pre rodinné domy | 538 m²

WealthGroup ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pozemok v obci Lodno, určený sa výstavbu rodinného domu

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lodno

31,742 € 59 €/m²

Na predaj 4-izbový bungalov v Kysuckom Novom Meste

Reality Kysucké Nové Mesto

Rodinný dom | Kukučínová | 106 m²

Na predaj: 4-izbový bungalov v Kysuckom Novom Meste Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový b

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Kysucké Nové Mesto

299,900 € 2829 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na stavebné účely-Nová cena!!!

Reality Nesluša

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

WealthGroup ponúka Exkluzívne na predaj v obci Nesluša pozemok, ktorý je určený na stavebné úče

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nesluša

91,220 €

Na prenájom veľmi pekný 3-izbový byt, KNM

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | Námestie Slobody | 78 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

680 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom 3-izbový byt v Kysuckom Novom Meste

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | 1.mája | 90 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Kysuckom Novom Meste

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Pozemok na rekreáciu, Horný Vadičov

Reality Horný Vadičov

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 5,411 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v obci Horný Vadičov o rozlohe 5411m2. Pozemok sa nachádza v

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Horný Vadičov

109,000 € 20 €/m²

5-izbový rodinný dom s veľkou záhradou, 10 min od Žiliny – Snežnica

Reality Snežnica

Rodinný dom | Nezadaná | 330 m²

Predstavte si, že po desiatich minútach cesty zo Žiliny zatvoríte za sebou dvere auta a namiest

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Snežnica

335,000 € 1015 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj: Stavebný pozemok 649m2 v obci Lodno (MO)

Reality Lodno

Pozemok pre rodinné domy | Trnovec | 649 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Lodno pri Kysuckom Novom Meste. Pozemok má výmeru 64

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lodno

100,000 € 154 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj: Obchod, 99m2, Kysucké Nové Mesto (262-15-MACHAa)

Reality Kysucké Nové Mesto

Reštauračné priestory | Bočná | 180 m²

(262-15-MACHAa) Ponúkame na predaj budovu obchodu a služieb. Predáva sa plne funkčná pizzéria

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Kysucké Nové Mesto

216,000 € 1200 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj, Investičný pozemok, 800m2, Povina , okres kysucké Nové Mesto(N008-14-TOJAa)

Reality Povina

Orná pôda | Povina | 800 m²

(N008-14-TOJA) Ponúkame Vám na predaj pozemok s pekným výhľadom v obci Povina, okres Kysucké No

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Povina

52,000 € 65 €/m²

Predaj, Rodinný dom, 75m2, Povina, (N014-12-TOJAa)

Reality Povina

Rodinný dom | 75 m²

N014-12-TOJAa Ponúkame Vám na predaj dom v pôvodnom stave v obci Povina, okres Kysucké Nové mes

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Povina

90,000 € 1200 €/m²

Predaj pozemok (N064-14-DASEa)

Reality Snežnica

Rekreačný pozemok | Snežnica | 700 m²

(N064-14-DASEa) Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 700 m² v kľudnej lokalite obce Snežnic

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

89,000 € 127 €/m²

Predaj: investičný pozemok,1000m2, v Dolný Vadičov (107-14-MACHa)

Reality Dolný Vadičov

Orná pôda | 1,000 m²

(107-14-MACHa) Ponúkame na predaj pekný investičný pozemok v obci Dolný Vadičov. Pozemok je sit

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Vadičov

57,000 € 57 €/m²

Predaj: investičný pozemok, 1000m2, Povina- okr. Kysucké Nové Mesto (115-14-MACHa)

Reality Povina

Orná pôda | 1,000 m²

(115-14-MACHa) Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v obci Povina. Pozemok je situovaný v

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Povina

25,000 € 25 €/m²

Predaj, Rekreačná chata, 54m2, Veľké Ostré, Radoľa, okres KNM (241-13-MACH)

Reality Radoľa

Chalupa, rekreačný domček | lesná | 130 m²

(241-13-MACH) Super ponuka!!! Ponúkame na predaj plne zariadenú chatku v rekreačnej oblasti Veľ

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Radoľa

82,890 € 638 €/m²

Predaj: Investičný pozemok,1951m2,Vadičov (256-14-MACH)

Reality Horný Vadičov

Pozemok pre rodinné domy | Bočná | 1,951 m²

(256-14-MACH) Ponúkame na predaj slnečný, investičný pozemok v obci Vadičov, okres Kysucké Nov

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Horný Vadičov

112,000 € 57 €/m²

pozemok na výstavbu Kysucký Lieskovec, okr. Čadca, 966m2

Reality Kysucký Lieskovec

Pozemok pre rodinné domy | Lieskovec | 0 m²

209-14-PEMO Ponúkame na predaj pozemok v obci Kysucký Lieskovec, okr. Čadca. Jedná sa o mierne

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Kysucký Lieskovec

56,630 €

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (756)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Rodinné domy na predaj (23114)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Upresniť hľadanie