Predaj, 3izb.byt, 69m2, Kysucké Nové Mesto (805-113-JAS)

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | Revolučná | 69 m²

805-113-JAS Ponúkame na predaj priestranný 3- izbový byt s balkónom v meste Kysucké Nové Mesto.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

160,000 € 2319 €/m²

Predaj, pozemok, 4393m2, Rudinská, okres Kysucké Nové Mesto (152-14-MACHa)

Reality Rudinská

Orná pôda | 4,393 m²

(152-14-MACHa) Ponúkame Vám na predaj slnečný, investičný pozemok v katastri obce Rudinská. Prí

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Rudinská

79,680 € 18 €/m²

Predaj, rodinný dom Snežnica ( 025-12-MACHa)

Reality Snežnica

Rodinný dom | Hlavná | 300 m²

(025-12-MACHa) Ponúkame Vám na predaj lukratívny luxusný rodinný dom v krásnom prostredí v obci

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Snežnica

414,000 € 1380 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PONUKA: Predaj pozemku v Rudina (075-14-MACHa)

Reality Rudina

Orná pôda | Zátky | 4,741 m²

(075-14-MACHa) Ponúkame Vám na predaj pozemok v peknej a tichej lokalite obce Rudina v extravil

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Rudina

98,800 € 21 €/m²

Predaj, pozemok, 1060m2, Lopušné Pažite (073-14-MACHa)

Reality Lopušné Pažite

Pozemok pre rodinné domy | 1,060 m²

(073-14-MACHa) Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Lopušné Pažite o výmere 1060 m2. Uvedený p

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lopušné Pažite

38,000 € 36 €/m²

Dom vo výstavbe Lopušné Pažite, okres Kysucké Nové Mesto, 885m2

Reality Lopušné Pažite

Rodinný dom | 110 m²

056-12-PEMOa Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v krásnej a tichej časti obce Lopušné Pažite,

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lopušné Pažite

Cena dohodou

Pozemok Snežnica, okres Kysucké Nové Mesto 1025m2

Reality Snežnica

Orná pôda | 1,025 m²

060-14-PEMOa Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok v obci Snežnica, okr. Kysuck

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

23,000 € 22 €/m²

Pozemok Snežnica, okres Kysucké Nové Mesto 849m2

Reality Snežnica

Orná pôda | 849 m²

091-14-PEMOa Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok v obci Snežnica, okr. Kysuck

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

32,500 € 38 €/m²

Predaj: Drevenica, 63m2, poz. 177m2, Nesluša, (250-12-MACHa)

Reality Nesluša

Chalupa, rekreačný domček | Bočná | 135 m²

(250-12-MACHa) Ponúkame na predaj drevenú chatu v osade Ondrušovce nad obcou Nesluša, okres Ky

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nesluša

85,000 € 630 €/m²

Rodinný dom Budatínska Lehota, okres Kysucké Nové Mesto, 1093m2 189-12-PEMOa

Reality Kysucké Nové Mesto

Rodinný dom | 200 m²

189-12-PEMOa Ponúkame Vám na predaj 3-izbový rodinný dom v Budatínskej Lehote, mestskej časti

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Kysucké Nové Mesto

160,000 € 800 €/m²

Dom Povina, okres Kysucké Nové Mesto, 284m2

Reality Povina

Rodinný dom | 75 m²

088-12-PEMOa Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Povina, okr. Kysucké Nové Mesto. Jedná

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Povina

90,000 € 1200 €/m²

Predaj: Stavebný pozemok, 701m2, Dolný Vadičov (255-14-MACH)

Reality Dolný Vadičov

Pozemok pre rodinné domy | Bočná | 701 m²

(255-14-MACH) Ponúkame na predaj slnečný, stavebný pozemok situovaný v novo zastavanej časti o

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Vadičov

75,100 € 107 €/m²

Predaj, 73,5m2, polyfunkčný dom, Kysucký Lieskovec, okr: Kysucké Nové Mesto (236-18-MACH)

Reality Kysucký Lieskovec

Obchodné priestory | Bočná | 73.5 m²

(236-18-MACH) Výborná cena!!! Ponúkame na predaj/ prenájom nebytový priestor polyfunkčného byto

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Kysucký Lieskovec

135,000 € 1837 €/m²

Predaj:pozemok,1666m2, Dolný Vadičov, okr: Kysucké Nové Mesto ( 234-14-MACHa)

Reality Dolný Vadičov

Pozemok pre rodinné domy | Na Ladonhoru | 1,666 m²

(234-14-MACHa) Výborná cena!!! Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v malebnej časti ob

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Vadičov

83,300 € 50 €/m²

Predaj, investičný pozemok, 3704m2, Horný Vadičov(806-14-JAS)

Reality Horný Vadičov

Rekreačný pozemok | Horný Vadičov | 3,704 m²

806-14-JAS Ponúkame Vám na predaj pekný, slnečný, rekreačný pozemok v obci Horný Vadičov o celk

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Horný Vadičov

13.37 €/m2 13 €/m2

Predaj: investičný pozemok, 1247m2, Dolný Vadičov (106-14-MACHa)

Reality Dolný Vadičov

Orná pôda | 1,247 m²

(106-14-MACHa) Ponúkame na predaj pekný investičný pozemok v obci Dolný Vadičov. Pozemok je sit

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Vadičov

70,500 € 57 €/m²

Predáme investičný 2+kk byt, Kysucké Nové Mesto - Kamece, Revolučná ulica, LEN U NÁS!

Reality Kysucké Nové Mesto

2 izbový byt | Revolučná | 42 m²

Lokalita : Kysucké Nové Mesto - Kamence, Revolučná ul. Sekcia : predaj Druh : byt Počet izieb :

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

135,000 € 3214 €/m²

Novinka
Novinka

ABC stavebné pozemky

Reality Nesluša

Pozemok pre rodinné domy | 2,140 m²

Presná výška kúpnej ceny bude určená po komunikácii s realitným maklérom B10 vám ponúka na pred

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nesluša

1 € 0 €/m²

Slnečný stavebný pozemok Dolný Vadičov 7321m2

Reality Dolný Vadičov

Pozemok pre rodinné domy | 7,321 m²

Ponúkame Vám luxusný stavebný pozemok v obci Dolný Vadičov slnečný, v krásnom prostredí prírody

Publikované: 29.07.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Vadičov

30 €/m2 30 €/m2

Slnečná záhrada v obci Radoľa na predaj

Reality Radoľa

Rekreačný pozemok | 800 m²

B10 Vám ponúka na predaj Skvelá cena - Slnečná záhrada v obci Radoľa s možnosťou drobnej stavby

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Radoľa

32,000 € 40 €/m²

Bez maklérov predám slnečný pozemok v lokalite Kysucké Nové Mesto ID 105442

Reality Kysucké Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Kysucké Nové Mesto

96,000 € 120 €/m²

Dve romantické chaty uprostred lesa na samote v Ochodnici blízko Kysuckého Nového Mesta

Reality Ochodnica

Chalupa, rekreačný domček | 64 m²

Chaty sa nachádzajú na spoločnom pozemku uprostred lesa na samote. Prístup je možný len po nesp

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ochodnica

59,900 € 936 €/m²

člen NARKS

Tradičná zrekonštruovaná drevenica na okraji obce Nesluša.

Reality Nesluša

Chalupa, rekreačný domček | 78 m²

Krásna tradičná kysucká drevenica po kompletnej rekonštrukcii sa nachádza v chatovej oblasti na

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nesluša

95,000 € 1218 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Zachovalá drevenica v pôvodnom stave, Rudinská

Reality Rudinská

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Drevenica na predaj stojí v osade na konci kysuckej obce Rudinská. Postavená bola v roku 1945,

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rudinská

79,900 € 1332 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Reality v Martine (756)
Rodinné domy na predaj (23114)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie