Na predaj pekný rekreačný pozemok 1121,5m2 Horný Vadičov

Reality Horný Vadičov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,121.5 m²

PREHĽAD: Veľmi tiché a pokojné miesto – tak by sa dala popísať lokalita, v ktorej sa nachádza p

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Horný Vadičov

48,500 € 43 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pekný rekreačný pozemok 1125,5m2 Horný Vadičov

Reality Horný Vadičov

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,125.5 m²

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Horný Vadičov

48,500 € 43 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s veľkou záhradou na predaj

Reality Nesluša

Rodinný dom | 98 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, stojaci na rovinatom pozemku 2325m2 v centre o

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Nesluša

Cena dohodou

Rekreačná chata s krásnym výhľadom na Kysuciach /177 m2/, Javorníky

Reality Nesluša

Vidiecky dom | 177 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj chalupu s popisným číslom v osade katastrálneho územia obc

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Nesluša

84,000 € 475 €/m²

Rodinný dom so záhradou /491 m2/ Ochodnica

Reality Ochodnica

Rodinný dom | 491 m²

Reality Alpia Vám exkluzívne ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Oc

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Ochodnica

Cena dohodou

Rodinný dom v stave holodom /424 m2/, Ochodnica

Reality Ochodnica

Rodinný dom | 424 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj dom s pozemkom o celkovej výmere 424 m2 v obci Ochodnica,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Ochodnica

158,000 € 373 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou / 72 m2 / - Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | 72 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou / 72 m2 /

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

159,000 € 2208 €/m²

Tehlový rodinný dom so záhradou /729 m2/, Kysucký Lieskovec

Reality Kysucký Lieskovec

Rodinný dom | 729 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj priestranný tehlový rodinný dom s pozemkom / 729 m2 / v ob

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Kysucký Lieskovec

290,000 € 398 €/m²

Rodinný dom /400 m2/, Kysucké Nové Mesto - Kysucký Lieskovec

Reality Kysucký Lieskovec

Rodinný dom | 400 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj krásny rodinný dom s pozemkom / 400 m2 / v obci Kysucký Li

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Kysucký Lieskovec

380,000 € 950 €/m²

Pozemok na PREDAJ vhodný na rekreáciu v Obci Povina

Reality Povina

Rekreačný pozemok | Budatínska Lehota | 1,818 m²

Ponúkame na predaj jedinečný pozemok v nádhernej lokalite regiónu Dolných Kysúc. V danej lokali

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Povina

Info v RK

Predaj pozemku - Rudinská 5746 M²

Reality Rudinská

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,746 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly pozemok s výmerou 5746 m² v obci Rudinská (okres Kysucké Nové Mest

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Rudinská

459,680 € 80 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ: Priestranný rodinný dom v Kysuckom Novom Meste

Reality Kysucké Nové Mesto

Rodinný dom | 250 m²

Hľadáte dom , ktorý ponúkne dostatok priestoru pre veľkú rodinu, viac generácií alebo spojenie

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Kysucké Nové Mesto

380,000 € 1520 €/m²

člen NARKS

Pozemok /247 m2/ - Horný Vadičov

Reality Horný Vadičov

Rekreačný pozemok | 247 m²

Na predaj slnečný pozemok na výstavbu chaty – Horný Vadičov, 247 m² Ponúkame vám exkluzívne na

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Horný Vadičov

Cena dohodou

Stavebný pozemok so všetkými IS /1012m2/ Kysucké Nové Mesto - Horný Vadičov

Reality Horný Vadičov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,012 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný, oplotený, už odvodnený, slnečný, pozemok so všetkým

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Horný Vadičov

84 €/m2 84 €/m2

Pozemok pre rodinné domy - Lodno /889 m2/

Reality Lodno

Pozemok pre rodinné domy | Lodno | 889 m²

Exkluzívne Vám ponúkame pozemok v obci Lodno s výmerou 889 m2 + podiel na prístupovej ceste

Publikované: 05.06.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Lodno

25,000 € 28 €/m²

Pozemok /7699m2/ Kysucké Nové Mesto - Snežnica

Reality Snežnica

Pozemok pre rodinné domy | 7,699 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 7699m2 v obci Snežnica vzdialenej 6km od KNM a 10km

Publikované: 16.12.2019 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Snežnica

9 €/m2 9 €/m2

Pozemok /1500m2/ Kysucké Nové Mesto - Snežnica

Reality Snežnica

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 1500m2 v obci Snežnica vzdialenej 6km od KNM a 10km

Publikované: 09.12.2019 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Snežnica

26 €/m2 26 €/m2

PREDAJ: rodinný dom v Rudine

Reality Rudina

Rodinný dom | Nezadaná | 75 m²

Hľadáte pokojné miesto na život alebo víkendový únik z mesta? Máme pre vás ponuku – rodinný dom

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Rudina

139,900 € 1865 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj veľmi pekný pozemok v obci Rudina

Reality Rudina

Pozemok pre rodinné domy | 1,037 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Rudina, situovaný v pokojnej a novovybudovanej štvrt

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Rudina

119,900 € 116 €/m²

NOVOSTAVBA_Prenájom 2 izb. byt, vonkajšia terasa s predzáhradkou /83m²/ + park. miesto, Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

2 izbový byt | Litovelská | 83 m²

3D obhliadku bytu tu: https://my.matterport.com/show/?m=Zbh9YhfktLX Exkluzívne Vám ponúkame na

Publikované: 01.11.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

690 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVÁCIA Moderný 2 izbový byt s balkónom a extra skladom v top lokalite, Nábrežná, Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

2 izbový byt | 55 m²

Štýlový 2-izbový byt na ulici Nábrežná v Kysuckom Novom Meste predstavuje ideálne bývanie pre t

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

139,000 € 2527 €/m²

EXKLUZÍVNE! Váš kúsok raja v Hornom Vadičove

Reality Dolný Vadičov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Zabudnite na hluk dopravy. Ponúkame na predaj pozemok v malebnom prostredí na konci Vadičovskej

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Vadičov

29 €/m2

Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej časti Nesluše

Reality Nesluša

Rodinný dom | 240 m²

MGM Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Nesluša,

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Nesluša

Cena dohodou

Rarita na trhu: rodinný dom s 1619 m2 pozemkom a vlastným ihriskom

Reality Kysucké Nové Mesto

Rodinný dom | 240 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Kysucké Nové Mesto

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Rodinné domy na predaj (23116)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (756)
Upresniť hľadanie
Ľutujeme hľadaný inzerát neexistuje