Rodinný dom | 300 m²
Ponúkame na predaj luxusný dom s nádherným pozemkom o výmere 3077m2. Nachádza sa vo vyhladávane
Cena dohodou
2 izbový byt | 52 m²
Ponúkame do prenájmu novostavbu 2-izbového bytu v nadstavbe bytového domu, situovaného na Kollá
620 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 37 m²
Ponúkame na prenájom 1-izbový byt po kompletnej rekonštrucii na ulici Matice slovenskej v Kysuc
550 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,666 m²
Ponúkame na predaj pekný, slnečný, stavebný pozemok o výmere 1666m2 v obci Dolný Vadičov. Poze
75,000 € 45 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 665 m²
Stavebný pozemok v príjemnom prírodnom prostredí vhodný na výstavbu rekreačnej chaty, menšieho
15,500 € 23 €/m²
3 izbový byt | 100 m²
Ponúkame na prenájom 3 izbový byt na Belanského ulici. Byt disponuje vstupnou chodbou, kúpeľňo
700 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 60 m²
Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený, 3 - izbový byt s priestranným balkónom v novostav
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 810 m²
Celodenne slnečný stavebný pozemok v príjemnom prírodnom prostredí s juhozápadnou orientáciou v
97,500 € 120 €/m²
Iný rekreačný objekt | Budatínska Lehota | 350 m²
TARGETreal vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný penzión v krásnom prírodnom prostredí, l
450,000 € 1286 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 917 m²
TARGETreal EXKLUZÍVNE ponúka na predaj tri atraktívne stavebné pozemky situované v malebnej obc
49 €/m2 49 €/m2
1 izbový byt | Revolučná | 38 m²
Ponúkame na predaj 38m2 veľký 1izbový byt na ulici Revolučná v Kysuckom Novom Meste. Nachádza s
120,000 € 3158 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 600 m²
Dynasty Estates vám exkluzívne ponúka na predaj krásny a slnečný stavebný pozemok s výmerou 600
60,000 € 100 €/m²
Rodinný dom | Štúrova | 137.89 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vám bude od prvého dňa zarábať, alebo priestranný rodinný dom s mož
299,900 € 2175 €/m²
Polyfunkčný objekt | Štúrova | 137.89 m²
Fotky sú vizualizácie. Dispozícia a možnosti využitia Dom je aktuálne rozdelený na dve sam
299,900 € 2175 €/m²
1 izbový byt | Jána Lottnera | 29 m²
Realitná kancelária MENÍME BÝVANIE Vám exkluzívne ponúka na PRENÁJOM 1+KK izbový byt v novostav
390 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom v obci Dolný Vadíčov pri Kysuckom Nov
267,000 € 1669 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 758 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pozemok - záhrada s výmerou 758 m2 ktorý sa nachádza v obci S
29,900 € 39 €/m²
Obchodné priestory | 50 m²
Ponúkame na prenájom reprezentatívny kancelársky (suchá prevádzka) obchodný priestor situovaný
400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 73 | 82 m²
Ponúkame Vám na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa v pokoj
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Sládkovičova | 46.47 m²
Podnikajte vo vlastnom priestore, vo vyhľadávanej lokalite, v blízkosti Obchodnej galérie Naša,
155,000 € 3335 €/m²
Obchodné priestory | Sládkovičova | 24.31 m²
95,000 € 3908 €/m²
Obchodné priestory | Sládkovičova | 44.08 m²
155,000 € 3516 €/m²
Záhrada | 380 m²
Vo výhradnej spolupráci Vám ponúkame na predaj záhradu v obci Kysucké Nové Mesto. Pozemok má r
39,900 € 105 €/m²
Rodinný dom | Rudinská | 80 m²
IBA U NÁS na predaj drevenica/chalupa v obci Rudinská je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadaj
56,999 € 712 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.