Chalupa, rekreačný domček | Nesluša | 110 m²
🏡 Chata na predaj – Nesluša, okres Kysucké Nové Mesto Ponúkame na predaj útulnú chatu v krásno
97,000 € 882 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 850 m²
Predáme slnečný pozemok v obci Snežnica o výmere 850 m2 v tichom prostredí, všetky inžinierske
102,000 € 120 €/m²
Rekreačný pozemok | povina | 1,140 m²
Video prehliadka TU. Na predaj ponúkame krásny pozemok s nádherným výhľadom nad obcou Povina,
55 €/m2 55 €/m2
Rodinný dom | 30 m²
Na predaj Rodinný dom – drevenica v pokojnej lokalite obce Rudinská – časť Tarabovce. Ponúkame
65,000 € 2167 €/m²
Rodinný dom | 82 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Horný Vadičov, ideálny pre tých, ktorí s
99,990 € 1219 €/m²
3 izbový byt | Námestie Slobody | 78 m²
Ponúkame na prenájom veľmi pekný trojizbový byt s výmerou 78 m², ktorý sa nachádza v novej náds
680 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Záhradná chatka | 130 m²
Záhradný dom s terasou vhodný na celoročné bývanie vo veľmi peknom prostredí – Povina. Ponúkam
139,900 € 1076 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 538 m²
WealthGroup ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pozemok v obci Lodno, určený sa výstavbu rodinného domu
31,742 € 59 €/m²
Rodinný dom | Kukučínová | 106 m²
Na predaj: 4-izbový bungalov v Kysuckom Novom Meste Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový b
299,900 € 2829 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
WealthGroup ponúka Exkluzívne na predaj v obci Nesluša pozemok, ktorý je určený na stavebné úče
91,220 €
3 izbový byt | Námestie Slobody | 78 m²
680 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 1.mája | 90 m²
Ponúkame na prenájom veľmi pekný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Kysuckom Novom Meste
700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 5,411 m²
Ponúkame na predaj slnečný pozemok v obci Horný Vadičov o rozlohe 5411m2. Pozemok sa nachádza v
109,000 € 20 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 330 m²
Predstavte si, že po desiatich minútach cesty zo Žiliny zatvoríte za sebou dvere auta a namiest
335,000 € 1015 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Trnovec | 649 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Lodno pri Kysuckom Novom Meste. Pozemok má výmeru 64
100,000 € 154 €/m²
Reštauračné priestory | Bočná | 180 m²
(262-15-MACHAa) Ponúkame na predaj budovu obchodu a služieb. Predáva sa plne funkčná pizzéria
216,000 € 1200 €/m²
Orná pôda | Povina | 800 m²
(N008-14-TOJA) Ponúkame Vám na predaj pozemok s pekným výhľadom v obci Povina, okres Kysucké No
52,000 € 65 €/m²
Rodinný dom | 75 m²
N014-12-TOJAa Ponúkame Vám na predaj dom v pôvodnom stave v obci Povina, okres Kysucké Nové mes
90,000 € 1200 €/m²
Rekreačný pozemok | Snežnica | 700 m²
(N064-14-DASEa) Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 700 m² v kľudnej lokalite obce Snežnic
89,000 € 127 €/m²
Orná pôda | 1,000 m²
(107-14-MACHa) Ponúkame na predaj pekný investičný pozemok v obci Dolný Vadičov. Pozemok je sit
57,000 € 57 €/m²
Orná pôda | 1,000 m²
(115-14-MACHa) Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v obci Povina. Pozemok je situovaný v
25,000 € 25 €/m²
3 izbový byt | Revolučná | 69 m²
805-113-JAS Ponúkame na predaj priestranný 3- izbový byt s balkónom v meste Kysucké Nové Mesto.
160,000 € 2319 €/m²
Orná pôda | 4,393 m²
(152-14-MACHa) Ponúkame Vám na predaj slnečný, investičný pozemok v katastri obce Rudinská. Prí
79,680 € 18 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | lesná | 130 m²
(241-13-MACH) Super ponuka!!! Ponúkame na predaj plne zariadenú chatku v rekreačnej oblasti Veľ
82,890 € 638 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.