Reštaurácia | Námestie Svätého Egídia | 137 m²
ADRIREAL v exkluzívnom zastúpeni majiteľa Vám ponúka odstúpenie zabehnutej reštaurácie v centre
Info v RK
Rodinný dom | Široká | 90 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v Poprade - Veľká s garážou za cenu 248.000,- € vrátane provízie
248,000 € 2756 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 528 m²
Ponúkame na predaj objekt v tichej lokalite obce Bijacovce, ktorý predstavuje ideálnu príležito
Cena dohodou
1 izbový byt | Pavlovova | 40 m²
Bosen Group Poprad ponúka na prenájom moderný, kompletne zariadený, komfortný a slnečný 1-izbov
500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Hviezdoslavova | 83.17 m²
Bosen Group Vám prináša výnimočné bývanie v projekte Nová Hviezdoslavova – tam, kde sa mestský
249,000 € 2994 €/m²
Rodinný dom | Brokoffova | 195 m²
Bosen Group Vám prináša výnimočný projekt moderného a nadčasového bývania s výhľadom, ktorý ne
339,999 € 1744 €/m²
3 izbový byt | Okružná | 74 m²
Bosen Group Poprad Vám ponúka na predaj 3 izbový byt , ktorý je aktuálne využívaný ako kancelár
179,999 € 2432 €/m²
3 izbový byt | Okružná | 74 m²
Bosen Group Poprad Vám na predaj ponúka lukratívny bezbariérový 3-izbový byt v širšom centre Po
179,999 € 2432 €/m²
2 izbový byt | Rastislavova | 49 m²
BOSEN GROUP Poprad Vám ponúka na prenájom útulný 2-izbový byt s balkónom nachádzajúci sa v obľú
550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hviezdoslavova | 65.53 m²
Bosen Group Poprad Vám prináša výnimočné bývanie v projekte Nová Hviezdoslavova, ktoré spája mo
209,000 € 3189 €/m²
3 izbový byt | Jesenná | 75 m²
Bosen Group Poprad Vám prináša do ponuky slnečný 3-izbový byt. Veľkým benefitom tejto nehnuteľn
174,999 € 2333 €/m²
2 izbový byt | 29. Augusta | 50.5 m²
Bosen group Poprad ponúka na prenájom príjemný, kompletne zariadený byt na sídlisku Západ v Pop
600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Pod Bránou | 120 m²
Bosen Group Poprad Vám ponúka výnimočný podkrovný byt s veľmi veľkorysou rozlohou 130 m² v hist
287,000 € 2392 €/m²
Orná pôda | 12,233 m²
Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj ornú pôdu v 1/1 v katastrálnom území Veľká, ob
35,000 € 3 €/m²
3 izbový byt | Teheľňa | 70 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 3-izbový byt s veľkým balkónom v Poprade časť Matejovce Te
160,000 € 2286 €/m²
Rodinný dom | Stráže | 160 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj starší neobytný rodinný dom vhodný na renováciu, prípadne
170,000 € 1063 €/m²
Garáž | Allendeho | 19 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj garáž v Poprade, časť Matejovce sídlisko Allendeho. ZÁKLA
30,000 € 1579 €/m²
3 izbový byt | Tomášikova | 60 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 3.-izbový byt s balkónom v Poprade na starom Juhu, ulica
165,000 € 2750 €/m²
2 izbový byt | Smetanova | 47 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 2.- izbový byt bez balkónu, s parkovacím miestom v Matejov
130,000 € 2383 €/m²
Obchodné priestory | Matejovce | 82 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom priestory určené výhradne pre lekárov na ambulancie. Lok
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Allendeho | 85 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom priestory v Poprad – Matejovciach, ul. Allendeho na účel
650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Smetanova | 72 m²
Exkluzívna ponuka. Ponúkam na predaj 2 - izbový s parkovacím miestom v Matejovciach na ul. Smet
149,000 € 2069 €/m²
2 izbový byt | Smetanova | 47 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2 izbový byt, prízemie Úžitková plocha: bytu je 47 m2. Orientáci
134,000 € 2851 €/m²
3 izbový byt | Allendeho | 66 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 3-izbový byt v Poprade časť Matejovce na sídlisku Allende
148,000 € 2242 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.