Pozemok pre rodinné domy | Vtáčnik | 920 m²
Lokalita Vtáčnik sa nachádza na úpätí Malých Karpát západne od Pionierskej ulice. Lokalita má b
868 €/m2 868 €/m2
Vinica, chmelnica | Nigle | 34,105 m²
Pozemok s nádherným výhľadom na krajinu nad Limbachom, v susedstve rekreačnej a obytnej zóny, k
12.5 €/m2 13 €/m2
Spevnené plochy | Lúčna | 2,520 m²
Ponúkame na prenájom ohradený pozemok vhodný na účely skladovania, prip. ako odstavnú plochu. P
3,200 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 201 m²
Ponúkame na predaj 5-izb. rodinný dom v tichej ulici na Čiernej vode. Okolo domu je krásna udrž
595,000 € 3129 €/m²
Rodinný dom | Palisády | 270 m²
Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom, nachádzajúci sa v obľúbenej a najlukratívnejšej lokalit
876,000 € 3519 €/m²
4 izbový byt | Vlárska | 123.9 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt "Montepulcciano" s celkovo
791,600 € 6709 €/m²
3 izbový byt | Vlárska | 128.6 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Lucca" s celkovou plochou 139,50 m2 (byt 117,70 m2, terasa
804,900 € 6572 €/m²
3 izbový byt | Hlboká cesta | 116.38 m²
Priestraný 3-izbový byt v Bratislave I. s parkovaním / Spacious 2 bedroom apartment with parkin
2,250 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 305 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v zrekonštruovanej historickej budove v centre Brati
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 712 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s veľkou terasou v modernom business centre Aupark T
Cena dohodou
3 izbový byt | 100 m²
Byt prechádza v tomto čase rekonštrukciou, ale obhliadky sú možné. Hľadáte bývanie, ktoré v seb
1,100 €/mesiac 4198 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Súkennícka | 75.6 m²
Realitná kancelária Nuera Vám ponúka na prenájom čiastočne zariadený 3-izbový byt v projekte Kl
1,400 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Školská | 67.65 m²
Na predaj ponúkame 3-izbový byt č. 210 v projekte Bohúnka, situovaný na 2. podlaží bytového dom
267,900 € 3960 €/m²
3 izbový byt | Školská | 64.14 m²
Na predaj ponúkame 3-izbový byt č. 309 v projekte Bohúnka, nachádzajúci sa na 3. podlaží bytové
251,900 € 3927 €/m²
3 izbový byt | Školská | 77.82 m²
Na predaj ponúkame výnimočný 3-izbový byt č. 106 v projekte Bohúnka, situovaný na 1. podlaží v
333,900 € 4291 €/m²
2 izbový byt | Školská | 51.15 m²
Na predaj ponúkame 2-izbový byt č. 205 v projekte Bohúnka, ktorý sa nachádza na Školskej ulici
220,900 € 4319 €/m²
2 izbový byt | Súkennícka | 43 m²
Moderné bývanie v srdci bratislavského downtownu – Projekt Downtown Yards Hľadáte spojenie mes
310,000 € 7209 €/m²
2 izbový byt | Školská | 57.25 m²
Na predaj ponúkame 2-izbový byt č. 407 v projekte Bohúnka, situovaný na 4. podlaží bytového dom
246,900 € 4313 €/m²
3 izbový byt | Bystrická cesta | 69 m²
Spoločnosť ODEKO ponúka na predaj 3-izbový byt v novom projekte Hríby na Bystrickej ceste v Ruž
277,323 € 4019 €/m²
3 izbový byt | Bystrická cesta | 76.99 m²
Spoločnosť ODEKO ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou terasou v novostavbe projek
290,903 € 3778 €/m²
4 izbový byt | Bystrická cesta | 101 m²
Spoločnosť ODEKO ponúka na predaj komfortný a priestranný 4-izbový byt v novostavbe projektu Hr
340,373 € 3370 €/m²
3 izbový byt | Hôrecká cesta | 74.52 m²
Hľadáte ideálny domov, ktorý spája komfort mestského života s pokojom prírody? Predstavujeme vá
257,900 € 3037 €/m²
2 izbový byt | Hôrecká cesta | 54.81 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája moderný mestský život s pokojom prírody? Predstavujeme Vám nový 2-
189,900 € 1950 €/m²
4 izbový byt | Pribinova | 123.2 m²
PREDAJ EXKLUZÍVNEHO 4-IZBOVÉHO PENTHOUSU V EUROVEA TOWER Realitná kancelária Nuera, ako exkluzí
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.