Rodinný dom | Rakúsko
Predstavujeme Vám jedinečný projekt nadštandardného nízkoenergetického rodinného domu, ktorý sp
475,000 € 2906 €/m²
Rodinný dom | Koprivnická | 294.86 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci trojpodlažný rodinný dom v lukratívnej, peknej a lesnatej
599,000 € 2031 €/m²
2 izbový byt | Bottova | 50 m²
Ponúkame na prenájom exkluzívny, kompletne zariadený 2- izb. byt v jedinečnom projekte SKY PA
950 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
4 izbový byt | 174.3 m²
Ponúkame na prenájom luxusný 4-izbový byt s terasou a garážou pri Horskom parku. Byt pozostáva
2,800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Chata, drevenica, zrub | 200 m²
Ponúkame na predaj usadlosť s troma objektami a veľkými pozemkami v extraviláne obce Klenovec.
Info v RK
Kancelárie, administratívne priestory | 1,000 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v príjemnej budove v centre Bratislavy s možnosťou p
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 438 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s veľkou terasou v modernom business centre Aupark T
Cena dohodou
5 a viac izbový byt | Na Štyridsiatku | 213 m²
Ponúkame na predaj priestranný nadštandardný byt, funkčne rozdelený na 2 samostatné byty. Súčas
1,959,850 € 9201 €/m²
1 izbový byt | Panenská | 25.68 m²
Moderný a slnečný 1-izbový byt s balkónom a parkovaním – Panenská ul., Staré Mesto Ponúkame na
590 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Višňová | 506 m²
Ponúkame nebytové priestory v nehnuteľnosti, ktorá sa nachádza na Višňovej ulici, časť Nové Mes
6.9 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac
Hotel, penzión, ubytovňa | Zámocká | 729 m²
Ponúkame na predaj ubytovacie priestory (vedené ako nebytové priestory) v obľúbenej lokalite na
1,890,000 € 2593 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
Ponúkame na predaj starší rodinný dom v malebnej obci Edelstal. Dom je vhodný aj ako dvojgenera
359,900 € 1487 €/m²
Rodinný dom | Dubová | 193 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 2- podlažný 5- izb. rodinný dom (kolaudácia r. 2015
480,000 € 2487 €/m²
4 izbový byt | Matúšova | 103 m²
Ponúkame Vám na prenájom nadštandardný zariadený 4-izbový byt Bratislave - časť Staré Mesto, pr
1,350 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Záhradná | 93 m²
PRIESTRANNÝ MEZANINOVÝ 4 IZBOVÝ BYT SO STREŠNOU TERASOU V ČASTI D.LUŽNÁ – ZÁHRADNÁ ULICA -R
248,000 € 2667 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mudroňova | 1,708 m²
Príležitosť pre súkromných investorov, alebo developerov Charakteristika: Pozemok v najlukr
Info v RK
Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 228.19 m²
Ponúkame na predaj nebytové priestory s tromi loggiami v novostavbe na Račianskej ulici v Brati
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 10,000 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v modernej budove s možnosťou parkovania s energetic
Cena dohodou
Rodinný dom | Rakúsko
Exkluzívne z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom po kompletnej r
450,000 € 3198 €/m²
Rodinný dom | 96 m²
Ponúkame na predaj novostavbu moderného 4-izbového rodinného domu v novovznikajúcej lokalite Bo
269,900 € 2811 €/m²
2 izbový byt | Vlárska | 66.85 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt "Verona" s celkovou plocho
333,500 € 5239 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Zlatohorská | 100 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na poschodí rodinného domu so samostatným vchodo
800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 320.1 m²
Priestory sa nachádzajú v objekte, ktorý je Národnou kultúrnou pamiatkou s viac ako 100-ročnou
13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
5 a viac izbový byt | Partizánska | 149.22 m²
Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný, slnečný a rozľahlý 4,5- izb. byt, ul. Partizánska v jedne
1,350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.