4 izbový byt | Záhradná | 93 m²
PRIESTRANNÝ MEZANINOVÝ 4 IZBOVÝ BYT SO STREŠNOU TERASOU V ČASTI D.LUŽNÁ – ZÁHRADNÁ ULICA -R
248,000 € 2667 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mudroňova | 1,708 m²
Príležitosť pre súkromných investorov, alebo developerov Charakteristika: Pozemok v najlukr
Info v RK
Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 228.19 m²
Ponúkame na predaj nebytové priestory s tromi loggiami v novostavbe na Račianskej ulici v Brati
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 10,000 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v modernej budove s možnosťou parkovania s energetic
Cena dohodou
Rodinný dom | Rakúsko
Exkluzívne z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom po kompletnej r
450,000 € 3198 €/m²
Rodinný dom | 96 m²
Ponúkame na predaj novostavbu moderného 4-izbového rodinného domu v novovznikajúcej lokalite Bo
269,900 € 2811 €/m²
2 izbový byt | Vlárska | 66.85 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt "Verona" s celkovou plocho
333,500 € 5239 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Zlatohorská | 100 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na poschodí rodinného domu so samostatným vchodo
800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Rakúsko
Exkluzívne z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj dvojpodlažný exkluzívny high-endový komp
1,200,000 € 4494 €/m²
Rodinný dom | Západný rad | 174 m²
Na kraji Starého Mesta, medzi ulicami Mlynská dolina, Pri Habánskom mlyne, Brnianska, Hroboňova
790,000 € 4540 €/m²
4 izbový byt | Dunajská | 136.7 m²
V bytovom dome na Dunajskej 15, postavenom v roku 2006 spoločnosťou ZIPP, ponúkame na predaj pr
749,000 € 5479 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Tupého | 116.6 m²
V obľúbenej lokalite pod bratislavskou Kolibou ponúkame na predaj priestor, na LV vedený ako by
295,000 € 2530 €/m²
3 izbový byt | Vlárska | 94.5 m²
https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Modena" s celkovou plocho
591,500 € 6572 €/m²
5 a viac izbový byt | Hlboká cesta | 160 m²
Ponúkame Vám na prenájom 5 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Hlboká cesta. Plocha: úžitková
2,990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Višňová | 400 m²
Ponúkame nebytové priestory v nehnuteľnosti, ktorá sa nachádza na Višňovej ulici, časť Nové Mes
7.2 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | Kráľovské údolie | 421 m²
Charakteristika: • Pozemok v lukratívnej časti Bratislavy – Staré Mesto • Južná orientácia na v
650,000 € 1544 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko
747 m² určených pre výstavbu rodinných domov v novovznikajúcej obytnej zóne malebnej obce Nicke
180 €/m2 180 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 357.6 m²
Ponúkame Vám na predaj nebytové priestory s celkovou plochou 357,60 m² (+ exteriér 167,60 m²).
1,218,375 € 3407 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 272 m²
Ponúkame na prenájom kancelárie v 4. podlažnej administratívnej budove na ulici Pluhová, Bratis
6.5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac
Spevnené plochy | Lúčna | 2,580 m²
Ponúkame na prenájom ohradený pozemok vhodný na účely skladovania, prip. ako odstavnú plochu. P
3,200 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Tichá | 100.71 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt, s možnosťou jednoduchého presunutia kuchyne, čím vznikne treti
375,000 € 3724 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Koprivnická | 2,073 m²
Ponúkame na predaj rozľahlý svahovitý pozemok o výmere 2073 m2 so samostatne stojacim trojpodla
599,000 € 289 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko
Exkluzívne z poverenia majiteľa Vám ponúkame ideálne orientovaný stavebný pozemok (juhovýchod,
350,000 € 538 €/m²
3 izbový byt | Hlboká cesta | 116 m²
Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Hlboká cesta. Úžitková plocha
2,200 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.