4-izb. byt s terasou na hradnom kopci s parkovacím miestom/ 3 bedroom apartment with one parking space on the Castle Hill - Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Javorinská | 101.4 m²

Prenajmeme nový 4-izbový byt v modernom novopostavenom dome v Bratislave I. na hradnom kopci. B

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,400 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

člen NARKS

3-izbový byt "Alexandria" s terasou a predzáhradkou, rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q/2026!

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vlárska | 128.6 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Alexandria" s celkovou pl

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

626,700 € 5117 €/m²

člen NARKS

Rezidencia MEDICI - dostupný Nebytový priestor "A" + "B" - 233,90 m², možnosť parkingov

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 233.9 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor "A+B" s celkovou ploc

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

819,750 € 3505 €/m²

člen NARKS

REZERVACIA .....SOM NOVÝ – UMIESTNENÝ V ZÓNE S BENEFITMI.....PARKOVANIE ....

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 35.2 m²

Zariadený byt v nedávno skolaudovanej rezidencie Prístavná v Ružinove. 4/9, balkón 6,6 m2, 5m2

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,980 € 6386 €/m²

člen NARKS

Prenájom- zrekonštruovaný, slnečný a rozľahlý 4,5- izb. byt (149,22 m2 + 4 m2 balkón) s parkovaním, ul. Partizánska, BA I- Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Partizánska | 149.22 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný, slnečný a rozľahlý 4,5- izb. byt, ul. Partizánska v jedne

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Exkluzívny administratívny priestor o výmere 320,10 m² na Štefánikovej ulici, možnosť parkingu a skladu

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 320.1 m²

Priestory sa nachádzajú v objekte, ktorý je Národnou kultúrnou pamiatkou s viac ako 100-ročnou

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

7 izbový dvojgeneračný 4-podlažný RD Podháj - Lamač

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Podháj | 284 m²

Ponúkame na predaj viacgeneračný dom v radovej zástavbe v Lamači, ulica Podháj, v tichom a zele

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

690,000 € 2782 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemné klimatizované kancelárske priestory Zochova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zochova | 117 m²

Ponúkame na prenájom príjemné kancelárske priestory s parkovaním v Bratislave I. Kancelársky pr

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 11.04.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Polyfunkčná budova (kaviareň, medicínske centrum, detské centrum, joga...) Marianka ÚP 140 m² s pozemkom 2.214 m²

Reality Marianka

Polyfunkčný objekt | Karpatská | 140 m²

-budova v minulosti prevádzkovaná ako detské centrum (kaviareň, terasa, detské ihrisko) na pred

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Marianka

390,000 € 2786 €/m²

člen NARKS

5 NOVÁ ŠANCA PRÍSŤ DO SVOJHO, PREJSŤ CEZ CESTU A LYŽOVAŤ.. STÁTIE V HODNOTE 10000 Eur cene

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

1.poschodie presklenná terasa. Cena 298 000 € 3 izbový byt s parkovacím miestom plne zariadeny

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

298,000 € 4528 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt v luxusnom projekte Hlboká 7 s parkingom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 133 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Hlboká cesta. Plocha: úžitková 1

Publikované: 26.07.2023 Aktualizované: 22.09.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

Administratívne priestory 506 m², samostaný vchod, časť budovy, parking, Višňová ulica - Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Višňová | 506 m²

Ponúkame nebytové priestory v nehnuteľnosti, ktorá sa nachádza na Višňovej ulici, časť Nové Mes

Publikované: 25.10.2022 Aktualizované: 27.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.9 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

člen NARKS

TOP... CHATKA V UDRŽIAVANEJ ZÁHRADE - TAK NA VÁS ČAKÁM.... JAR,LETO MÓŽETE PREBÝVAŤ....

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhradná chatka | Pionierska | 25 m²

KEĎ ZAVRIETE VSTUPNU BRANKU TAK NADOBUDNENE POCIT KĽUDU...... Táto nehnuteľnosť na Pionierskej

Publikované: 23.05.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Nové Mesto

168,000 € 579 €/m²

člen NARKS

Prenájom, kancelárske priestory rôznych výmer v historickej budove banky, ul. Grösslingova s parkovaním, Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Grösslingova | 900 m²

Administratívny objekt - historická budova banky po rekonštrukcii v centre mesta na ul. Grössli

Publikované: 19.04.2023 Aktualizované: 22.01.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

8 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom – skladové priestory, ul. Stará Vajnorská, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 600 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory na ulici Stará Vajnorská. Ide o areál skladových priest

Publikované: 30.01.2019 Aktualizované: 27.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

POCIT DOMOVA - PRIESTOR PRE UBYTOVANIE AJ CENTRUM PRE SPA - DOSPELÝCH AJ DETI - BAZÉN ...POD VINOHRADOM - MODRA - ŠIROKÉ MOŽNOSTI VYUŽITIA...

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Štúrova | 500 m²

Nehnuteľnosť sa nachádza na úpätí Malých Karpát v centre starobylého mestečka Modra a vychýren

Publikované: 18.11.2019 Aktualizované: 27.08.2025
Objekty na predaj Modra

Cena dohodou

člen NARKS

Moderný priestranný 3-izbový byt 120 m² + balkón 30 m² pri hrade, novostavba,vysoký štandard, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Skalná | 125 m²

Moderný 3-izbový byt sa nachádza v terasovitom päťpodlažnom objekte na hranici pešej zóny. Dom

Publikované: 02.07.2024 Aktualizované: 15.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Budova na office, fyzioterapiu, gastro, ambulancie - Marianka ÚP 140 m² s pozemkom 2214 m²

Reality Marianka

Administratívny objekt | Karpatská | 140 m²

Publikované: 09.11.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Marianka

390,000 € 2786 €/m²

člen NARKS

3-podlažná administratívna budova Valašská - Bratislava I (admin., ubytovanie, zdravotníctvo)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Valašská | 850 m²

Ponúkaná budova sa nachádza v m.č. Bratislava Staré Mesto, v blízkosti Patrónky, pod Horským pa

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 22.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na výstavbu 73 rodinných domov Lehnice 30 km od Bratislavy

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Lég | 83,518 m²

Ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 83.518 m² v obci Lehnice, 30 km od Bratislavy, na

Publikované: 20.03.2024 Aktualizované: 29.01.2026
Pozemky na predaj Lehnice

5,900,000 € 71 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt v luxusnom projekte Hlboká 7 s parkingom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Hlboká cesta | 153 m²

- úžitková plocha 153 m² + 15 m2 terasa - plne klimatizované - podlahové kúrenie v celom byte -

Publikované: 07.08.2023 Aktualizované: 09.08.2023
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Ubytovacie priestory 729 m² (20 izieb, 48 lôžok) parking, Zámocká ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zámocká | 729 m²

Ponúkame na predaj ubytovacie priestory (vedené ako nebytové priestory) v obľúbenej lokalite na

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 29.11.2025
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,890,000 € 2593 €/m²

člen NARKS

Priestraný 3-izbový byt v Bratislave I. s parkovaním / Spacious 2 bedroom apartment with parking in Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 123 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt v luxusnom komplexe v Bratislave I. v blízkosti H

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 25.07.2024
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,350 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok na RD v blízkosti hrádze, VIS Hamuliakovo

Reality Hamuliakovo

Pozemok pre rodinné domy | Dunajská | 617 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Hamuliakovo, v existujúcej zástavbe rodinných domov, v st

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 18.12.2025
Pozemky na predaj Hamuliakovo

225,000 € 365 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (751)
Rodinné domy na predaj (23020)
Upresniť hľadanie