Nebytové priestory s celkovou plochou 357,60 m² novostavba Rezidencia Medici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vlárska | 357.6 m²

Ponúkame Vám na predaj nebytové priestory s celkovou plochou 357,60 m² (+ exteriér 167,60 m²).

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,218,375 € 3407 €/m²

člen NARKS

Prenájom, kancelárie v administratívnej budove na ulici Pluhová v blízkosti OC Polus/Vivo, Bratislava – Nové Mesto, Províziu neplatíte!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 272 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie v 4. podlažnej administratívnej budove na ulici Pluhová, Bratis

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

člen NARKS

Ohradený pozemok - voľná plocha na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Spevnené plochy | Lúčna | 2,580 m²

Ponúkame na prenájom ohradený pozemok vhodný na účely skladovania, prip. ako odstavnú plochu. P

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

3,200 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

člen NARKS

3-4-izbový byt (samost. kuchyňa - izba) s balkónom, Tichá ulica, 4.p. obnoveného domu, možnosť garáže

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Tichá | 100.71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, s možnosťou jednoduchého presunutia kuchyne, čím vznikne treti

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 3724 €/m²

člen NARKS

Predaj- rozľahlý svahovitý pozemok (2073 m2) s 8- izb. RD + stavba 1 nového RD s pekným výhľadom v lukratívnej časti Dúbravky, ul. Koprivnická

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Koprivnická | 2,073 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý svahovitý pozemok o výmere 2073 m2 so samostatne stojacim trojpodla

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

599,000 € 289 €/m²

člen NARKS

Predaj- jedinečný stavebný pozemok pre dom alebo dvojdom pri národnom parku Donau-Auen v malebnej časti obce Maria Ellend, Rakúsko

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Exkluzívne z poverenia majiteľa Vám ponúkame ideálne orientovaný stavebný pozemok (juhovýchod,

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 16.11.2025
Pozemky na predaj

350,000 € 538 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt v luxusnom projekte Hlboká 7 s parkingom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká cesta | 116 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Hlboká cesta. Úžitková plocha

Publikované: 19.01.2023 Aktualizované: 22.09.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

POĎTE DO SVOJEJ ZÁHRADY SKORO V LESE A S VÝHĽADOM – TU JE MOŽNOSŤ...NOVÉ UPI POVOĽUJE VIAC...

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Stará Klenová | 786 m²

Publikované: 27.09.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

174,800 € 222 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt so samostatnou kuchyňou a balkónom, Tichá ulica, 4.p. obnoveného domu, možnosť garáže

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tichá | 100.71 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 3724 €/m²

člen NARKS

Investičný 4-izbový byt Dunajská 15, 136 m², dlhodobo prenajatý

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 136.7 m²

V bytovom dome na Dunajskej 15, postavenom v roku 2006 spoločnosťou ZIPP, ponúkame na predaj pr

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 5479 €/m²

člen NARKS

Prenájom- 3 kancelárske priestory (spolu 128 m2) v historickej budove na ul. Panenská s parkovaním, Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 128 m²

Ponúkame na prenájom 3 prepojené a priechodné kancelárske priestory, spolu o výmere 128m2 v his

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Stavebný pozemok na 2 RD - 1766 m² v Lamači, so starším RD, v stabilizovanej zóne

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Segnáre | 1,766 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v tichej a zelenej časti Lamača, na ulici Segnár

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

690,000 € 391 €/m²

člen NARKS

7-izbový dom Hradný kopec na prenájom od 11/2025

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | V záhradách | 280 m²

Ponúkame na prenájom rodinný v rezidenčnej časti Bratislavy, vhodný na rezidenčné bývanie, príp

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Plocha pre autobazár, výstavná plocha a pod. - 970 m² (až do 1.500 m²) s kancelárskymi priestormi 120 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Rožňavská | 1,500 m²

Ponúkame na prenájom plochu pri hlavnej ceste s priľahlými kanceláriami. Nachádza sa na Rožňavs

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

3 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

člen NARKS

Administratívne priestory o výmere 130 m2 na 2.NP historickej budovy po rekonštrukcii na Panenskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 130 m²

Priestory sa nachádzajú v budove v centre mesta Bratislavy v blízkosti Veľvyslanectva Rakúskej

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Administratívne priestory o výmere 209,83 m² na 4.NP historickej budovy po rekonštrukcii na Panenskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 209.83 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký 3-izb.mezonet s terasou a výhľadom na hrad v absolútnom centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Klobučnícka | 130 m²

Ponúkame na prenájom 3-izb. mezonetový byt v absolútnom centre v blízkosti pešej zóny. Byt nach

Publikované: 07.05.2021 Aktualizované: 18.09.2024
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,990 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelárske priestory s terasou na Plynárenskej ul. v Business Centre 5

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 981 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v modernej kancelárskej budove BBC 5 na Plynárenskej

Publikované: 19.10.2020 Aktualizované: 12.10.2022
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

Moderné kancelárske priestory s parkovaním blízko centra už od 20m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Lamačská cesta | 14.49 m²

Prenajmeme moderné kancelárske priestory v Bratislave IV. na Lamačskej ceste v kancelárskej bud

Publikované: 10.03.2020 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj, exkluzívny 5- izb. 2- podlažný rodinný dom (ÚP 306 m2, pozemok 327 m2) so stredomorskou atmosférou s bazénom a dvoj-garážou, Parndorf, okr. Neusiedl am See

Reality Parndorf

Rodinný dom | Rakúsko | Parndorf

Ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v Parndorfe so stredomorskou atmosférou s bazénom a d

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 12.09.2023
Domy na predaj Parndorf

Cena dohodou

člen NARKS

4-izb. byt s terasou a parking v novostavbe v BA I. / 3 bedroom apartment with terraces and parking Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 175 m²

Ponúkame na prenájom moderný 4-izbový byt v novostavbe s dvoma terasami a s parkovaním v blízko

Publikované: 23.08.2022 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok 1090 m² Čučoriedková ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

Komerčná zóna | Čučoriedková | 1,088 m²

-pozemok o výmere 1090 m² v blízkosti hlavného ťahu a Harley pubu -elektrina, voda v dosahu - n

Publikované: 03.12.2021 Aktualizované: 25.08.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

570,000 € 524 €/m²

člen NARKS

Pozemok v k.ú. Lamač na predaj – Vysokohorská ul.

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Vysokohorská | 1,086 m²

Ponúkame pozemok v oblasti Lamač – Zečák, parcela registra „C“ o celkovej výmere 1086m2, druh p

Publikované: 05.06.2023 Aktualizované: 05.06.2023
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

280 €/m2 280 €/m2

člen NARKS

4-izb. byt s terasou na hradnom kopci s parkovacím miestom/ 3 bedroom apartment with one parking space on the Castle Hill - Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Javorinská | 101.4 m²

Prenajmeme nový 4-izbový byt v modernom novopostavenom dome v Bratislave I. na hradnom kopci. B

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,400 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1404)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23020)
Reality v Martine (751)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30303)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Upresniť hľadanie