BV REAL Na predaj pozemok obec Horná Ves FM1911

Reality Horná Ves

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,916 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v obci H

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Horná Ves

17 €/m2 17 €/m2

Novinka
Novinka

BV REAL Na predaj záhrada 348 m2 Handlová FM1954

Reality Handlová

Záhrada | - | 348 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj záhradu v meste

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Handlová

12,900 € 37 €/m²

Novinka
Novinka

BV REAL Na predaj pozemok Bánovce nad Bebravou FM1859

Reality Bánovce nad Bebravou

Iný stavebný pozemok | - | 1,042 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj lukratívny inves

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bánovce nad Bebravou

182,999 € 176 €/m²

Novinka
Novinka

+++ NEBYTOVÁ BUDOVA NA PREDAJ NA KONIAREKOVEJ ULICI V TRNAVE +++

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Koniarekova | 155 m²

+++ NEBYTOVÁ BUDOVA NA PREDAJ NA KONIAREKOVEJ ULICI V TRNAVE +++ Kamenár&Partners Vám dáva exk

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Trnava

147,800 € 954 €/m²

+++ NA PREDAJ CHATA S KRÁSNYM POZEMKOM A VÝHĽADMI V KARPATOCH+++

Reality Dolné Orešany

Chalupa, rekreačný domček | Lesná | 30 m²

+++ NA PREDAJ CHATA S KRÁSNYM POZEMKOM A VÝHĽADMI V KARPATOCH+++ Kamenár&Partners Vám ponúka e

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolné Orešany

62,000 € 2067 €/m²

+++ JEDINEČNÁ PONUKA NOVOSTAVBY 3 IZBOVÉHO BYTU V HISTORICKOM CENTRE TRNAVY+++

Reality Trnava

3 izbový byt | Halenárska | 72 m²

+++ JEDINEČNÁ PONUKA NOVOSTAVBY 3 IZBOVÉHO BYTU V HISTORICKOM CENTRE TRNAVY+++ Kamenár&Partn

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

+++ PRENÁJOM KRÁSNEHO 2 IZBOVÉHO BYTU S TERASOU V NOVOSTAVBE ARBORIA +++

Reality Trnava

2 izbový byt | Veterná | 88 m²

+++ PRENÁJOM KRÁSNEHO 2 IZBOVÉHO BYTU S TERASOU V NOVOSTAVBE ARBORIA +++ Kamenár&Partners Vám

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Trnava

820 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

+++ IHNED’ VOĽNÝ K NASŤAHOVANIU 2 IZBOVÝ BYT S PARKINGOM V ARBORII ZA 800,- +++

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská | 52 m²

+++ IHNED’ VOĽNÝ K NASŤAHOVANIU 2 IZBOVÝ BYT S PARKINGOM V ARBORII ZA 800,- ++++ Kamenár&Partn

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Trnava

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predaj skolaudovaná 4 izbová novostavba s dvojgarážou 8, 7 ár Nitra Lužianky

Reality Lužianky

Rodinný dom | Golfová | 175 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú dokončenú a skolaudovanú novostavbu rodinného domu v obci Lužia

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lužianky

419,000 € 2394 €/m²

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | Na predaj stavebné pozemky, Bellova Ves

Reality Bellova Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 693 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj dva stavebné pozemky v obci Bellova

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bellova Ves

55,000 € 79 €/m²

Novinka
Novinka

DELTA - PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ MEZONET S KRBOM, LOGGIOU A GARÁŽOVÝM STÁTÍM – POPRAD, BLÍZKO CENTRA

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 94 m²

Ak hľadáte priestranný byt s atmosférou rodinného domu, krbom a garážovým státím len pár minút

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Novinka
Novinka

HVIEZDOSLAVOVA, 5-i dom, 166 m2– veľká záhrada, dostatok úložného priestoru, blízkosť jazier

Reality Senec

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 166 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysou zá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Senec

279,900 € 1686 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3-izbový tehlový dom s možnosťou nadstavby v Šamoríne

Reality Šamorín

Rodinný dom | Jazdecká | 110 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v pôvodnom stave s vynikajúcim potenciálom

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Šamorín

359,000 € 3264 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom s priestranným pozemkom - Čakajovce

Reality Čakajovce

Rodinný dom | Nezadaná | 75 m²

KABØ real estate Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej ob

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Čakajovce

125,000 € 1667 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ 4 izbový byt s balkónom na Údolnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Údolná | 99 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt, Údolná ulica, Bratislava – Staré Mesto - Bôrik. Byt má výmeru

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,000 € 4434 €/m²

Predám 4 izbový byt v Trenčíne na Sihoti.

Reality Trenčín

4 izbový byt | 90 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt o výmere 90 m² vo vyhľadávanej lokalite Sih

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Exkluzívne v TUreality ponúkame na predaj rodinný dom v Zlatých Moravciach

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | 149 m²

Exkluzívne v TUreality ponúkame na predaj rodinný dom v Zlatých Moravciach, určený pre tých, kt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

177,000 € 1188 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE iba u nás – tradičný gazdovský dom v obci Ptičie s veľkým pozemkom!

Reality Ptičie

Vidiecky dom | 1,833 m²

Hľadáte pokojné bývanie na vidieku, chalupu na oddych alebo nehnuteľnosť s potenciálom? Máme pr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Ptičie

55,000 € 30 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj 4 izbový byt na sídlisku Terasa o rozlohe 78 m2 na ulici Narcisová.

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | 78 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 4-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj/prenájom 1 izbový byt na sidlisku Sever ulica Študentská.

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | 38 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite ulica Študentská

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,990 € 4473 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: pozemok 1525 m2 , Horná Potôn

Reality Horná Potôň

Zmiešaná zóna | 1,525 m²

Realitná kancelária REALITYFREE ponúka na predaj pozemok v obci Horná Potôň, okres Dunajská Str

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Horná Potôň

188,000 € 123 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok Župčany, Prešov 8 min., 770 m2

Reality Prešov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 770 m²

Tureality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Župčany, len 8 minút autom od mesta Prešov a

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

98,400 € 128 €/m²

Novinka
Novinka

POSLEDNÉ VOĽNÉ STAVEBNÉ POZEMKY

Reality Lovča

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 808 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vybrať si z ponuky posledných stavebných pozemkov určených n

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 04.02.2026
Pozemky na predaj Lovča

82,990 € 103 €/m²

Na predaj pozemok výmere 635m2 v obci Chrámec

Reality Chrámec

Záhrada | Chrámec | 635 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok s výmerou 635 metrov štvorcových v intaviláne obce Chrámec. Jedn

Publikované: 31.10.2022 Aktualizované: 07.06.2024
Pozemky na predaj Chrámec

2,990 € 5 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30293)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Rodinné domy na predaj (23019)
Reality v Martine (751)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie