Na prenájom kancelárie od 20 m v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 20 m²

Na prenájom kancelárske priestory v širšom centre Bratislavy. Kancelárska budova sa nachádza

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Kancelária 32 m² na prenájom | Pestovateľská ulica, Bratislava – Ružinov | Ihneď k dispozícii

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 32 m²

Pestovateľská ulica – Ponúkame na prenájom samostatnú kanceláriu s výmerou 32 m², situovanú na

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

304 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou a klimatizáciou na Eisnerovej ulici, Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Eisnerova | 74 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt na Eisnerovej ul

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,900 € 3242 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Vynikajúca ponuka - 3 izbový byt Bratislava Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 76 m²

Na predaj moderný 3 izbový byt v 12 ročnej novostavbe na Nejedlého ulici v Bratislave Dúbravke

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

280,000 € 3684 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranné kancelárske priestory 300 m² na prenájom | Pestovateľská ulica, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 300 m²

Pestovateľská ulica – Ponúkame na prenájom samostatný kancelársky priestor s celkovou výmerou

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Slnečný pozemok 400 m² – Dolné Kostolné Polia - Čunovo

Reality Bratislava-Čunovo

Záhrada | Nevyplnená | 400 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok s výmerou 400 m² v atraktívnej lokalite Br

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

95,000 € 238 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok v priemyselnej zóne Bernolákova

Reality Bernolákovo

Komerčná zóna | Nevyplnená | 2,896 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v priemyselnej časti B

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

179 €/m2 179 €/m2

Na predaj orná pôda v extraviláne Záhorskej Vsi

Reality Záhorská Ves

Orná pôda | Nevyplnená | 7,422 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj viacero pozemkov v extraviláne obce Záh

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Záhorská Ves

19,900 € 3 €/m²

NA PREDAJ novostavba rodinného dvojdomu podľa vašich predstáv

Reality Nitra

Rodinný dom | Nevyplnená | 106 m²

Moderné rodinné bývanie na dosah prírody aj práce – 4-izbový prízemný dvojdom v Mladom Háji (H

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

219,000 € 2066 €/m²

Komerčný objekt 5090m2 Košice, administratívna budova + pozemok

Reality Košice-Nad jazerom

Administratívny objekt | Nevyplnená | 5,090 m²

VÝHODNÁ PRÍLEŽITOSŤ na PODNIKANIE a DEVELOPEROV. Lokalita - Košice nad Jazerom RE/MAX ponúka n

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Košice-Nad jazerom

Cena dohodou

NA PREDAJ: Pozemok (rekreačný) 2033m2, ulica Stará Stupavská, BA III - Rača

Reality Bratislava-Rača

Lúka, pasienok | Stará Stupavská | 2,033 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj krásny rekreačný pozemok o výmere 2033

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

70 €/m2 70 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v Plaveckom Štvrtku

Reality Plavecký Štvrtok

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 738 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok s rozlohou 738 m², si

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

139,000 € 188 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom, 5+1 izieb, garáž, pozemok 544 m2, Bardejov, Dlhá Lúka

Reality Bardejov

Rodinný dom | Pánska | 371 m²

Hľadáte pokojné miesto pre život, kde sa spája čaro prírody s výbornou dostupnosťou do mesta?

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bardejov

135,000 € 364 €/m²

Polyfunkčný objekt, dom, podnikanie, 565m2, ul. Budovateľská, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Budovateľská | 565 m²

BÝVAŤ alebo PODNIKAŤ môžete v peknej 2 podlažnej zateplenej budove v Prešove Znížená cena o 1

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Prešov

298,000 € 527 €/m²

Novostavba 4 + 1 izbový rodinný dom, 198m2, Hažín

Reality Hažín

Rodinný dom | Nevyplnená | 108 m²

Výborná cena NOVOSTAVBA Hažín Ponúkame na predaj peknú, modernú NOVOSTAVBU len 7 min od Michal

Publikované: 15.07.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hažín

178,900 € 1656 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA. Pripravený pozemok na výstavbu rekreačnej chaty, 573m2, oblasť Vinianka

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 573 m²

Hľadáte pozemok na Zemplínskej Šírave? ZNÍŽENÁ CENA Ponúkame exkluzívne pekný pozemok s nád

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

39,000 € 68 €/m²

Lukratívne pozemky pri vode Domaša- časť Dobrá, ul Slnečná

Reality Kvakovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 361 m²

Výborná cena ! Lukratívne pozemky v rekreačnej oblasti Domaša - časť Dobrá pri vode Na preda

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kvakovce

Cena dohodou

Priemyselná budova, HALA (sklad, výroba) 780 m2, Štós

Reality Štós

Skladový objekt | Nevyplnená | 1,256 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na PREDAJ NOVÚ murovanú budovu s montovanou HALOU aktuálne vy

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Štós

1,100,000 € 876 €/m²

CHATA aj pozemok 796m2, oblasť Zemplínska Šírava

Reality Kaluža

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 37 m²

VÝBORNÁ LOKALITA = VÝHODNÁ CENA Ponúkame na predaj možnosť bývania v rekreačnej oblasti Zemplí

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kaluža

63,000 € 1781 €/m²

Predaj apartmánu (1 izbový) 74.07 m2, Bešeňová

Reality Bešeňová

1 izbový byt | Nevyplnená | 74 m²

GINO Tbilisi Resort & Residences – investičný apartmán na brehu Tbiliského "mora" Ponúkame na

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bešeňová

216,451 € 2925 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

"Rezervovane" Apartmánový dom, 3 apartmány, Jasná

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 210 m²

Realitná kancelária Re/Max ponúka na predaj exkluzívny Apartmánový dom s tromi samostatnými ap

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Gino Tbilisi Resort & Residences – Gruzínsko

Reality Bešeňová

1 izbový byt | Nevyplnená | 30 m²

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bešeňová

94,293 € 3143 €/m²

PREDAJ: Záhradná chatka, Pod Hájom, pozemok v osobnom vlastníctve

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 20 m²

Realitná kancelária RE/MAX Perfect vám ponúka na predaj záhradnú chatku v obľúbenej lokalite P

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

29,900 € 1495 €/m²

Chata v nádhernom prostredí

Reality Jakubovany

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 180 m²

S nami máte jedinečnú možnosť kúpiť chatu v nádhernom prostredí. Nachádza sa na úpätí Západnýc

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jakubovany

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8519)
Rodinné domy na predaj (23016)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality v Martine (750)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie