Predaj Svetlý 3-izbový byt s klimatizáciou a nízkymi nákladmi v Mosonmagyaróvári

Reality Mosonmagyaróvár

3 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Nevyplnená

Svetlý 3-izbový byt s klimatizáciou a nízkymi nákladmi v Mosonmagyaróvári Hľadáte pohodlné bý

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Mosonmagyaróvár

140,000 € 2414 €/m²

Jedinečný 5-izbový mezonetový byt pri Starom moste

Reality Bratislava-Petržalka

5 a viac izbový byt | Lužná | 160 m²

PRENÁJOM: Krásny a slnečný 5 izbový byt s vlastnou garážou, Lužná ulica, Petržalka Realitná

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PREDAJ:Investičný pozemok 32 218m2, Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Lúka, pasienok | Nevyplnená | 32,218 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok o rozlohe 32 218m2 n

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

2 €/m2 2 €/m2

Na predaj pozemok - Trávnik 2000 m2

Reality Trávnik

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 2,000 m²

Hľadáte pokojné miesto v prírode, kde si môžete vytvoriť vlastný priestor na oddych či záhradk

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Trávnik

55,000 € 28 €/m²

NA PREDAJ pozemok vedľa obchodného Centra

Reality Nitra

Komerčná zóna | Dolnočermánska | 1,149 m²

Ponúkame na predaj pozemok 1149m2 uprostred obchodného centra Nitra Čermáň. Nachádza sa vedľa

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

69,800 € 61 €/m²

Krásna novostavba v malebnom prostredí v obci Dobrohošť

Reality Dobrohošť

Rodinný dom | Nevyplnená | 149 m²

--- REZERVOVANÉ --- DOM K NASŤAHOVANIU Obec Dobrohošť sa rozprestiera medzi starým koryt

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dobrohošť

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny, dizajnovo zariadený 3-izbový byt na prenájom – Kúpeľná ulica, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Kúpeľná | 79 m²

RE/MAX Attractive ponúka na prenájom nadštandardný 3-izbový byt s rozlohou 79 m², situovaný na

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

820 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok o výmere 648 m2, všetky inžinierske siete, Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 648 m²

"ÚJ NEGYED" ("NOVÁ ŠTVRŤ"), ako ju nazývajú miestny obyvatelia. Ide o novú obytnú lokalitu, za

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

104 €/m2 104 €/m2

PREDAJ: OBCHODNÝ PRIESTOR - CENTRUM, 61m2, DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | Nevyplnená | 61 m²

Obchodný priestor v srdci pešej zóny s vysokou frekvenciou! Ide o polohu, ktorá svojou vidite

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

95,000 € 1557 €/m²

Predaj rodinného domu v Prievidzi na Fialkovej ulici

Reality Prievidza

Rodinný dom | Fialková | 230 m²

Rodinný dom v tichej lokalite Kopaničky – ideálny pre rodinu aj viacgeneračné bývanie. Ponúka

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Prievidza

181,000 € 787 €/m²

Stavebné pozemky v lukratívnej časti za bezkonkurenčnú cenu- Prievidza

Reality Prievidza

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,440 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný rovinatý pozemok s rozlohou 1440 m2, / 51 x 28 m2 / nachádzajú

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

136,500 € 95 €/m²

Slnečný stavebný pozemok - 993 m3 - Bojnice

Reality Bojnice

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 993 m²

Ponúkame Vám na predaj mierne svahovitý pozemok v lukratívnej časti kúpeľného mesta Bojnice.

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bojnice

155,000 € 156 €/m²

Slnečný stavebný pozemok 802 m2 -Kopanice - Prievidza

Reality Prievidza

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 802 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný rovinatý pozemok s rozlohou 802 m2, nachádzajúci sa v novej

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

149,900 € 187 €/m²

Priestranný 4-izbový byt (125 m²) s 3 balkónmi a parkovaním pre 2 autá – Cubicon, suchý prechod do OC, pri lese

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 125 m²

4-izbový byt v projekte Cubicon ponúka kombináciu, ktorú v Bratislave nájdete len zriedka – po

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

465,000 € 3720 €/m²

Predám rodinný dom v obci Belince s 13 á pozemkom

Reality Belince

Rodinný dom | Nevyplnená | 120 m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Belince, okres Topoľčany Ponúkame na predaj rodinný dom

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Belince

65,000 € 542 €/m²

Exkluzívny komerčný priestor na prenájom – 600 m² priamo v centre mesta Topoľčany

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Obchodná | 600 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka jedinečnú príležitosť prenájmu atraktívneho obchodného p

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

3,500 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskych priestorov

Reality Skalica

Kancelárie, administratívne priestory | Škarniclova | 56 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v centre mesta Skalica - Škarniclovská ul. Kancelári

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Skalica

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM byt Martin, 1.izb, Stavbárska ulica

Reality Martin

1 izbový byt | Stavbárska | 37 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: 1. izb. byt, Kuchyňa, kúpeľňa s WC (vaňa) s balkónom UMIESTNENIE: Martin

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Martin

410 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 3. izbového bytu Skalica

Reality Skalica

3 izbový byt | Školská | 66 m²

Ak hľadáte pekný byt na prenájom, páči sa, jeden vám ponúkame. Nachádza sa na Školskej ulici v

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Skalica

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj pozemku s rozlohoz 1424 m2. Veľký Meder mestská časť Ižop

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Konopná | 1,424 m²

Ponúkam na predaj pozemok o výmere 1424 m² nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej časti Ve

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

90 €/m2 90 €/m2

Predaj pozemku v Dunajskej Strede, Letištná ulica, 8632 m2

Reality Dunajská Streda

Zmiešaná zóna | Letištná | 8,632 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok v Dunajskej Strede na Letištnej ulici s ro

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

40 €/m2 40 €/m2

Predaj domu 110 m2 ,Ružomberok

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Sládkovičova | 110 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom-jedna časť dvo

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

130,000 € 1182 €/m²

NA PREDAJ Stavebný pozemok so všetkými inž. sieťami

Reality Kláštor pod Znievom

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 856 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Kláštor pod Znievom o výmere 856 m2.

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kláštor pod Znievom

87,990 € 103 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok Námestovo, Oravská Jasenica

Reality Oravská Jasenica

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,045 m²

Na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu Oravská Jasenica 1045 m2. Realitná kancelária RE

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Oravská Jasenica

113 €/m2 113 €/m2

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Rodinné domy na predaj (23016)
Reality v Martine (750)
Upresniť hľadanie