3 izbový byt, Hubeného Krasňany, úžitková 81,31m2, balkón 4m2

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Hubeného | 81.31 m²

Exkluzívne na predaj 3 izbový byt v štvorpodlažnom bytovom tehlovom dome s vnútroblokom na Hube

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

319,000 € 3923 €/m²

člen NARKS
Top
Top

2 izbový byt, úžitková 44,7m2, rok výstavby 2006, parkovacie státie, Zádunajská cesta 6, pri Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 44.7 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt o výmere 44,70 m2 + murovaná pivnica 2 m2 – byt nemá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 5034 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Začiatok Petržalky, priestranný 4-izbový byt 89 m² na Planckovej ulici, praktická dispozícia a rýchla dostupnosť do centra

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Planckova | 89.83 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

274,990 € 3061 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Tichý staromestský 3,5-izbový byt vo dvore – 29. augusta, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,990 € 3921 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Moderný 4-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach, Béžová ulica, komfortné rodinné bývanie v obľúbenej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Béžová | 87 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

449,990 € 5172 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Luxusná rezidencia na Bôriku – Údolná, Staré Mesto, BA I - reprezentatívne bývanie v prestížnej lokalite Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Údolná | 500.91 m²

DETAILNÁ 3D PREHLIADKA K DISPOZÍCII NA VYŽIADANIE Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívno

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,699,990 € 3394 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Staromestský 3-izbový byt 73 m² po dizajnovej rekonštrukcii, Chorvátska, Staré Mesto, Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,990 € 4613 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný staromestský 3-izbový byt 132 m², 2 pivnice – Mateja Bela, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,990 € 3546 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

FRANK ZICHER - Predávame komerčný objekt – administratívna budova s parkovaním pre 25 áut a investičným potenciálom, Jelenia ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Jelenia | 1,000 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažnú administratívnu budov

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,750,000 € 1750 €/m²

Top
Top

Garsónka Hliny Vl

Reality Žilina

Garsónka | Bajzova | 24 m²

Ponúkame na prenájom garsónku v peknom prostredí na vyvýšenom prízemí o výmere 24m2. Garsónka

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Žilina

460 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Top
Top

Jan Pinka | VEĽKORYSÝ 5-IZBOVÝ BYT S FUNKČNOU DISPOZÍCIOU NA HRADNOM KOPCI S DYCHVYRÁŽAJÚCIM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Mudroňova | 150 m²

Ponúkame na predaj výnimočný byt v prestížnej časti Bratislavy – Staré Mesto, Mudroňova ulica.

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

689,000 € 4593 €/m²

Top
Top

Nadštandardný 4 izbový byt s terasou.

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | Devínska cesta 102 | 113.83 m²

DISPOZÍCIA Ide o štvorizbový byt s hlavnou spálňou + 2 ďalśie izby, ktoré spoločne tvoria nočnú

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

Tvoj idealný priestor na prenájom v Šamoríne pri zjazde R7

Reality Šamorín

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 80 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor vhodný na kanceláriu, sídlo fi

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Priestory na prenájom Šamorín

960 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

TOP MAKLÉR ponúka veľký 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s terasou v tichej lokalite.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kolískova | 96 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

289,000 € 3010 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Račianská, 2+1, Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Račianska | 61 m²

Ponúkam na prenájom priestranný byt 2+1 o celkovej výmere 61 m² na adrese Račianska, Rača. Byt

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

2+1, ulica Studenohorská, Bratislava-Lamač

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Studenohorská | 55 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadený a veľmi útulný byt o dispozícii 2+1 a celkovej ploche 5

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na podnájom Bratislava-Lamač

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

2+1, Kašmírska ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kašmírska | 57 m²

PRENÁJOM – Kašmírska, Bratislava, priestranný 2+1 byt, balkón, parkovanie Ponúkame na prenájom

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

4+kk, Jána Langoša - Lamač, Bory Mall, Bratislava

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | Jána Langoša | 90 m²

PRENÁJOM – priestranný 4-izbový byt (4+kk), 90 m², balkón 20 m², parkovanie, novostavba Ponúka

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

1,300 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

2+1, Ulica Závodu Matador, Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 51 m²

Prenájom 2+1 bytu – moderný, plne vybavený, parkovanie Ponúkam na prenájom moderný byt 2+1 v

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

4-izbový byt v rezidenčnom projekte PARKVILLE – Strážna ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Strážna | 112 m²

Na prenájom exkluzívny 4-izbový byt v rezidenčnom projekte PARKVILLE – Strážna ulica Ponúkame

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj 3 generačný rodinný dom Most pri Bratislave časť Studené s pozemkom 668 m2

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | 286 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 3 generačný rodinný dom so zastavanou plochou 305 m2 na ul

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

549,000 € 1920 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

PRENÁJOM - Veľký zariadený 3-izbový byt pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bartókova | 86.7 m²

LIVIANTE s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na prenájom výnimočný, priestranný a kompletne zariadený

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

NA PRENÁJOM | Reprezentatívne bývanie v nadštandardnom 4i byte

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gröslingova | 175 m²

NA PRENÁJOM | NADŠTANDARDNÝ 4-IZBOVÝ BYT S VÝMEROU 175 m² V SRDCI STARÉHO MESTA Realitná kance

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (22943)
Reality v Martine (746)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Upresniť hľadanie