IBA U NÁS! Stavebný pozemok Turčianska Štiavnička - Martin

Reality Turčianska Štiavnička

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1. mája | 2,836 m²

Na predaj je stavebný pozemok v Turčianskej Štiavničke o výmere 2.836 m2, ktorý predstavuje uce

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Turčianska Štiavnička

297,990 € 105 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Priestranný 5i rodinný dom, 190m2, Žilina, Varín

Reality Varín

Rodinný dom | Varín | 190 m²

Priestranný a kompletne zrekonštruovaný rodinný dom vo Varíne. Len 13 minút od Žiliny – ideálne

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Varín

329,900 € 1736 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 3i rodinný dom v Polianke, Myjava 473m2

Reality Polianka

Rodinný dom | 100 m²

✨ Exkluzívne Vám predstavujeme romantickú vidiecku idylku, ak hľadáte ticho, súkromie a pravú a

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Polianka

129,990 € 1300 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj dom v krásnom prostredí, Haluzice 775m2

Reality Haluzice

Rodinný dom | 80 m²

🌿 *HĽADÁTE ÚNIK Z MESTA?* 🌿 Máme pre vás srdcovku, ktorá čaká na nový príbeh! 🏡💛 Na predaj

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Haluzice

104,499 € 1306 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! 4-izbový rodinný dom, 140m2, Morav. Lieskové

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Brestove | 93 m²

🌿 Dom, ktorý si nezamilujete len očami… ale aj pocitom 🏡❤️ Sú miesta, kde všetko dáva zmysel. K

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

294,900 € 3171 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj- novostavba 3 i RD v obci Horná Potôň

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | Horná Potôň | 84 m²

Pokojnej a vyhľadávanej lokalite obce Horná Potôň ponúkame na predaj elegantný 3-izbový rodinn

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

189,990 € 2262 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj pohostinstvo, Beluša-Podhorie

Reality Beluša

Objekt pre obchod | 220 m²

🍻 PRÍLEŽITOSŤ, KTORÁ MÁ POTENCIÁL 🍻 🏠 Na predaj pohostinstvo v obci Podhorie Hľadáte priestor,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Beluša

118,999 € 541 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 3i dom s pozemkom 958m2, obec Bíňa

Reality Bíňa

Rodinný dom | . | 95 m²

✨ Postavte si svoj vysnívaný domov na mieste, kde sa plnia sny! 🏡🌳 Máte v hlave jasnú predstav

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bíňa

21,500 € 226 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj chata novostavba Trenčín Chrásť, 448 m2

Reality Trenčín

Chalupa, rekreačný domček | Východná | 21 m²

Predstavujeme exkluzívne na predaj krásnu chatku novostavbu, nachádzajúcu sa v pokojnej časti z

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčín

44,499 € 2119 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ! Rekreačný pozemok pri potoku v obci Valaská Belá

Reality Valaská Belá

Rekreačný pozemok | Valaská Belá | 5,253 m²

Väčší rovinatý rekreačný pozemok na okraji obce Valaská Belá, v atraktívnej prírodnej oblasti S

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Valaská Belá

24,999 € 5 €/m²

IBA U NÁS! Väčší pozemok s výhľadom nad obcou Zubák, Púchov

Reality Zubák

Rekreačný pozemok | . | 5,488 m²

Väčší pozemok na rekreáciu, chov zvierat alebo pestovanie plodín s nádherným výhľadom nad obcou

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Zubák

19,999 € 4 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj chata, záhrada Kráľovský Chlmec

Reality Kráľovský Chlmec

Rekreačný pozemok | Záhradkárska časť | 400 m²

Vianema ponúka - VÝHODNE - dvojposchodová drevená chata/chalupa s udržiavanou záhradou v Kráľo

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Kráľovský Chlmec

17,999 € 45 €/m²

IBA U NÁS! Chata, vinohrad, pozemok, Bátorové Kosihy

Reality Bátorove Kosihy

Chalupa, rekreačný domček | Bátorové Kosihy chatová osada | 1,218 m²

VIANEMA ponúka vinohradnícku nehnuteľnosť. Vinohrad s výbornou odrodou čaká na nového majiteľa,

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bátorove Kosihy

14,999 € 12 €/m²

IBA U NÁS! Svetlý 2-izbový byt Bohdanovce, Košice-okolie

Reality Bohdanovce

2 izbový byt | Bohdanovce | 53 m²

Ponúkame na predaj útulný a svetlý 2 izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľadávanej lokal

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bohdanovce

144,999 € 2736 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 4i rodinný dom+garáž, 149m2, Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | Jašíka | 149 m²

Váš nový mestský prístav: Luxus, pohodlie a štýl v Prievidzi! ✨🏙️ Túžite po modernom bývaní, kd

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Prievidza

309,990 € 2080 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ! 3-izbový byt s garážou na prenájom, BA Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vrútocká | 64 m²

Byt má výbornú dispozíciu a dostatok prirodzeného svetla v obývačke a kuchyni. Vďaka orientácii

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

610 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok od 462 m2, Tužina, PD

Reality Tužina

Pozemok pre rodinné domy | . | 500 m²

Vaša nová adresa, kde sa rodí komunita: Projekt „Nová Tužina“ 🌳🏘️ Hľadáte miesto, kde vaše deti

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Tužina

95 €/m2 95 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ! Stavebný pozemok v obci Hollóháza, Maďarsko

Reality Hollóháza

Pozemok pre bytovú výstavbu | Maďarsko | Hollóháza | Hollóháza

Hľadáte pokojné bývanie mimo mesta, ale s rýchlym dosahom do Košíc? Ponúkame na predaj stavebn

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Hollóháza

211,999 € 177 €/m²

NA PREDAJ! Jedinečná Vila na samote pri lese

Reality Kokava nad Rimavicou

Vidiecky dom | Kokava nad Rimavicou | 385 m²

Vianema ponúka na predaj - krásnu usadlosť na polosamote, pri lese v Kokave nad Rimavicou. Slo

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kokava nad Rimavicou

1 € 0 €/m²

REZERVOVANÉ! IBA U NÁS! Račí potok, záhrada, voda a el., Kalvária, Košice

Reality Košice-Sever

Záhrada | Račí potok | 351 m²

REZERVOVANÉ! I Vianema ponúka na predaj – Záhrada s pekným výhľadom, celoročne pitnou vodou, e

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

56,999 € 162 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! 4-izbový rodinný dom v obci Skároš, Košice-okolie

Reality Skároš

Rodinný dom | Hlavná | 70 m²

Na predaj útulný 4-izbový rozostavaný rodinný dom – obec Skároš Ponúkame na predaj 4 izbový r

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Skároš

159,990 € 2286 €/m²

NA PREDAJ! Na predaj investičný pozemok Košice - Barca

Reality Košice-Barca

Rekreačný pozemok | t. | 629 m²

Vianema ponúka na predaj investičný pozemok, ktorý sa nachádza v mestskej časti Košice - Barca.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

125,800 € 200 €/m²

IBA U NÁS Lekárske ambulancie na predaj,Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Objekt pre obchod | Dukelská štvrť 1408 | 50 m²

VIANEMA PONÚKA 🏥 MODERNÉ AMBULANCIE NA PREDAJ – DUBNICA NAD VÁHOM Existujú projekty, ktoré sa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

1,800 €/m2 36 €/m2

NA PREDAJ 5i rodinný dom v Maďarskej obci Lével, 17min do BA

Reality Levél

Rodinný dom | Maďarsko | Levél | Ag utca

🌟 VÁŠ SÚKROMNÝ RAJ: MODERNÝ ŽIVOT A RELAX LEN 17 MINÚT OD BRATISLAVY 🏎️💨 Hľadáte pre svoju rodi

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Levél

329,000 € 1808 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Rodinné domy na predaj (23016)
Reality v Martine (750)
Upresniť hľadanie