PRENÁJOM – 2-izbový priestranný byt s balkónom, Južná ulica, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Južná | 50 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka na prenájom priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt s balk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 1-izbový podkrovný byt v centre mesta - Farská ulica, Nitra

Reality Nitra

1 izbový byt | Farská | 32 m²

Spoločnosť Findigo vám ponúka na prenájom čiastočne zariadený 1-izbový byt na Farskej ulici s r

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nitra

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - 4-izbový luxusný rodinný dom s investičným pozemkom

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | 260 m²

Spoločnosť Findigo vám v zastúpení majiteľa predstavuje jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

450,000 € 1731 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

PREDAJ - Rodinný dom s priestranným pozemkom 2266 m² - Veľký Kýr

Reality Veľký Kýr

Rodinný dom | Staničná | 122 m²

Spoločnosť Findigo ponúka na predaj rodinný dom v obci Veľký Kýr, situovaný na priestrannom poz

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľký Kýr

180,000 € 1475 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ -3-izbový priestranný byt s balkónom - Šaľa – Veča

Reality Šaľa

3 izbový byt | Hollého | 74 m²

Spoločnosť Findigo v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Šaľa

129,990 € 1757 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 3-izbový byt - sídlisko Váh, Šaľa

Reality Šaľa

3 izbový byt | Okružná | 67 m²

Spoločnosť Findigo vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na prenájom 3-izbový byt nachádz

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – centrum mesta Šaľa

Reality Šaľa

2 izbový byt | Hlavná | 48 m²

Spoločnosť Findigo vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj moderne zrekonštruovan

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Šaľa

118,000 € 2458 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ 1-izbový apartmán v Demänová rezort

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Daniela Šlachtu | 21 m²

Realitná kancelária RK SPIRIT Vám ponúka na predaj 1-izbový apartmán s terasou, ktorý sa nachád

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

125,000 € 5952 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Jiráskova | 66.82 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou v Trnave. Byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

175,000 € 2619 €/m²

Novinka
Novinka

Rekreačný pozemok s chatkou a panoram. výhľadom – Stupava, Vrchná hora

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,673 m²

Hľadáte únik z mesta do prírody s výbornou dostupnosťou? Ponúkame na predaj slnečný rekreačný p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

94,000 € 56 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Záhrada v Stupave Grefty

Reality Stupava

Záhrada | Nezadaná | 1,794 m²

Ponúkame na predaj záhradu v Stupave časť Grefty v osobnom vlastníctve vo výmere 1794 m2. Záhr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

133,000 € 74 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj - Priestranný 3i byt s vlastným parkovaním – Tulská ul., Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 61 m²

Xemar (xemar8@xemar.sk, 0948 189 375) vám exkluzívne ponúka na predaj útulný a vkusne zrekonštr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

213,000 € 3492 €/m²

Novinka
Novinka

TREEF | 4- izby plus 200m2 záhrady Novostavba rodinného domu Dvorníky

Reality Sereď

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v štádiu holodom, ideál

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Sereď

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Rodinný dom napredaj

Reality Klokoč

Vidiecky dom | 136 m²

XEMAR(vlastimil.borak@xemar.sk alebo 0918 434 115) Ponúkame na predaj rodinný dom , v obci Klok

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Klokoč

48,000 € 353 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom / chalupa na Horehroní (Beňuš – Gašparovo), okr. Brezno

Reality Beňuš

Rodinný dom | 150 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj nádherný, kompletne zrekon

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Beňuš

195,000 € 1300 €/m²

Novinka
Novinka

1,5-IZBOVÝ BYT, BA IV – BORY, lodžia

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Michala Bučiča | 31.37 m²

Na predaj útulný 1,5-izbový byt o výmere 31,37 m² s priestrannou lodžiou 3,32 m2, situovaný v n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

204,900 € 6532 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rodinný dom, Veľké Kapušany

Reality Veľké Kapušany

Rodinný dom | J.A.Komenského | 80 m²

NA PREDAJ: Poschodový rodinný dom v tichej lokalite – Veľké Kapušany Hľadáte pokojné bývanie v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľké Kapušany

140,000 € 1750 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Zariadený 1,5i byt na prenájom • Furča• Bielocerkevská ulica

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Bielocerkevská | 41 m²

• Ponúkame Vám na prenájom moderný a zariadený byt. • Byt je k VOĽNÝ od 01.08.2026. ZÁKLAD

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

700 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt na predaj, Postupimská ulica, Košice , Sídlisko Dargovských hrdinov

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Postupimská | 57.54 m²

Popis nehnuteľnosti: Ponúkam Vám na predaj 2 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii na Postupi

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

172,990 € 3006 €/m²

Novinka
Novinka

AB Rybničná - prenájom kancelárie o výmere 54 m2

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Pri vinohradoch | 54 m²

Ponuka kancelárskych priestorov : - kancelárie sú zrekonštruované, podlaha je pokrytá kobercom

Publikované: 16.07.2018 Aktualizované: 27.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

572.4 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Najlepšia cena klimatizovaných kancelárií v Stupave 80m2

Reality Stupava

Kancelárie, administratívne priestory | Marcheggská | 80 m²

Ponuka kancelárskych priestorov : -- Kancelária výmera 80 m2 - Cena 12,00 eur/m2/mesiac aj s e

Publikované: 05.06.2019 Aktualizované: 27.10.2025
Priestory na prenájom Stupava

960 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Najlepšia cena klimatizovaných kancelárií v Stupave vo výmere 45m2

Reality Stupava

Kancelárie, administratívne priestory | Marcheggská | 45 m²

- Kancelária je vo výmere 45 m2 - Dve navzájom prepojené miestnosti - Cena 12,00 eur/m2/mesiac

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Priestory na prenájom Stupava

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Najlepšia cena klimatizovaných kancelárií v Stupave vo výmere od 15m2 do 300m2

Reality Stupava

Kancelárie, administratívne priestory | Marcheggská | 300 m²

- Kancelária je vo výmereod 15m2 do 300m2 - Dve navzájom prepojené miestnosti - Cena 12,00 eur/

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 19.08.2025
Priestory na prenájom Stupava

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Najlepšia cena klimatizovaných kancelárií v Stupave 61m2

Reality Stupava

Kancelárie, administratívne priestory | Marcheggská | 61 m²

- Kancelária je vo výmere 53 m2 + spoločné priestory 8 m2 - Dve navzájom prepojené miestno

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Priestory na prenájom Stupava

732 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23015)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Reality v Martine (750)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie