Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 600 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebý pozemok na výstavbu rodinného domu v novej vybudovanej vštvrti.
106,200 € 177 €/m²
4 izbový byt | Hlavná | 82 m²
Diana Reality ponúka Obchod , a to výmenu 4 - izbového bytu v Košice - Šaca za OBÝVATEĽNÝ rodin
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | Na Hôrke | 82 m²
EXKLUZÍVNE U NÁS! Realitná kancelária Realita ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení veľký,
183,000 € 2232 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
CASMAR RK exkluzívne ponúka na predaj poschodový rodinný dom v obci Trstín, ktorý zaujme svojím
185,000 € 1423 €/m²
Rodinný dom | 321 m²
CASMAR realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný priestranný dvojpodlažný r
549,000 € 1710 €/m²
Rodinný dom | 371.2 m²
CASMAR realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj priestranný samostatne stojaci rodinný d
1 € 0 €/m²
Objekt pre obchod | Nitrianska | 1,150 m²
CASMAR realitná kancelária exkluzívne ponúka na prenájom časť rozsiahleho komerčného objektu o
3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | 121 m²
Ponúkame na predaj 5-ročnú novostavbu moderného 4-izbového rodinného domu, situovanú v žiadanej
1 € 0 €/m²
Obchodné priestory | 305 m²
Ponúkame na prenájom ( s možnosťou kúpy ) výnimočný obchodný priestor s celkovou výmerou 305 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | Lesnícka | 110 m²
Spoločnosť Findigo Vám predstavuje dom, kde po práci vypnete hlavu, vyzujete topánky a otvoríte
264,900 € 2408 €/m²
Obchodné priestory | 305 m²
Ponúkame na predaj výnimočný obchodný priestor s celkovou výmerou 305 m², situovaný priamo v sr
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | Mariánska | 73.5 m²
Spoločnosť Findigo vám ponúka na prenájom krásny a priestranný 3-izbový byt na Mariánskej ulici
600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²
Spoločnosť Findigo Vám ponúka bývanie, ktoré kombinuje pokoj prírody, krásny výhľad a komfort m
179,000 € 2632 €/m²
1 izbový byt | Nábrežie mládeže | 36 m²
Spoločnosť Findigo vám ponúka na prenájom plne zariadený 1-izbový byt v atraktívnej lokalite St
600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Janka Kráľa | 55 m²
Spoločnosť Findigo vám exkluzívne ponúka na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt
710 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Dunajská | 49 m²
Spoločnosť Findigo Vám ponúka príjemný 2-izbový byt na prenájom. Nachádza sa na Klokočine je id
630 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Krátka | 60 m²
Spoločnosť Findigo vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt s predzáhradkou vo vyhľadávanej
155,000 € 2583 €/m²
2 izbový byt | Mostná | 72 m²
Spoločnosť Findigo vám ponúka na prenájom kompletne zariadený, veľkometrážny 2-izbový byt situo
700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hornostavská | 48 m²
Spoločnosť Findigo Vám ponúka na prenájom štýlový a svetlý 2-izbový byt v novostavbe v obľúbene
765 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Zvolenská | 78 m²
Spoločnosť Findigo vám ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Zvolenskej ulici v obľ
170,000 € 2179 €/m²
2 izbový byt | 57 m²
Spoločnosť Findigo Vám ponúka na prenájom priestranný a slnečný 2-izbový byt s balkónom v tiche
520 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Južná | 50 m²
Spoločnosť Findigo Vám ponúka na prenájom priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt s balk
650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Farská | 32 m²
Spoločnosť Findigo vám ponúka na prenájom čiastočne zariadený 1-izbový byt na Farskej ulici s r
500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 260 m²
Spoločnosť Findigo vám v zastúpení majiteľa predstavuje jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom
450,000 € 1731 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.