Na predaj dvojgeneračný rodinný dom v tichej lokalite v LC

Reality Lučenec

Rodinný dom | Tehelná | 280 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Lučenci. Rodinný dom sa nachádza v abs

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lučenec

295,000 € 1054 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj pozemok v Lučenci.

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | 10,742 m²

Ponúkaný pozemok je v novom Územnom pláne mesta Lučenec určený na výstavbu rodinných domov. VŠ

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

250,000 € 23 €/m²

Obchodný priestor na predaj v centre mesta LC.

Reality Lučenec

Obchodné priestory | Vajanského | 1,040 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj obchodný priestor v centre mesta Lučenec s veľkorysou úžitkovou pl

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

690,000 € 663 €/m²

REZERVOVANÉ - Slnečný pozemok v Lučenci, neďaleko centra mesta.

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | J. Chalupku | 557 m²

POPIS: Exkluzívne ponúkam na predaj lukratívny stavebný pozemok v tichej a vyhľadávanej lokalit

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

49,000 € 88 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - 3-izbový byt v Lučenci na Rúb.III/4, výškový bytový dom.

Reality Lučenec

3 izbový byt | 70 m²

Naša realitná kancelária Prémium líving, Vám exkluzívne ponúka na predaj, čiastočne zrekonštruo

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

69,000 € 986 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Tehlový 3-izbový byt v Lučenci s rozlohou až 103,6 m²

Reality Lučenec

3 izbový byt | K. Kuzmányho | 104 m²

Exkluzívna ponuka: Tehlový 3-izbový byt v Lučenci s rozlohou až 103,6 m² . Ponúkam na predaj pr

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

119,000 € 1144 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 6 izbový rodinný dom v radovej zástavbe v Lučenci na ulici Poľnej.

Reality Lučenec

Rodinný dom | Poľná | 225 m²

Naša realitná kancelária Prémium líving s.r.o, Vám ponúka na predaj trojpodlažný 6-izbový,

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lučenec

119,900 € 533 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na prenájom ordinácia, Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica mieru | 36.5 m²

Ponúkame vám na prenájom ordináciu v meste Lučenec, v blízkosti autobusovej stanici - v budove

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Priestory na prenájom Lučenec

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom v meste Lučenec - priame centrum

Reality Lučenec

Rodinný dom | A. Petöfiho | 104 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v priamom centre mesta Lučenec. K domu je možné d

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Lučenec

159,990 € 1538 €/m²

Na predaj budova v centre mesta Lučenec

Reality Lučenec

Objekt pre obchod | A. Petöfiho | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj budovu pre obchod, služby v priamom centre mesta Lučenec, uli

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Objekty na predaj Lučenec

99,990 € 833 €/m²

Na predaj pekný 3 izbový byt - Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica Vajanského | 68 m²

Na predaj pekný 3 izbový byt v meste Lučenec, lokalita Vajanského, po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Lučenec

93,000 € 1368 €/m²

Na predaj 3 izbový byt centrum, Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nezadaná | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v meste Lučenec, Štvrť M. R. Štefánika / pr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Lučenec

123,000 € 1618 €/m²

Na predaj 1 izbový byt Lučenec, Top stav.

Reality Lučenec

1 izbový byt | Ulica Vajanského | 37.3 m²

Na predaj pekný 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ul. Vajanského, v zrekonštruovanom pa

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Lučenec

62,500 € 1676 €/m²

Na predaj 2 izbový byt, Lučenec -cena aj dohodou.

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica maršála Malinovského | 52 m²

Na predaj 2 izbový byt s balkónom, vo vyhľadávanej lokalite Ul. M. Malinovského, v meste Lučene

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Lučenec

65,000 € 1250 €/m²

Na prenájom kancelársky priestor v cetre mesta Lučenec.

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | T. G. Masaryka | 79 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor v priamom centre mesta Lučenec, T. G. Masaryka

Publikované: 20.04.2023 Aktualizované: 12.01.2026
Priestory na prenájom Lučenec

450 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodný priestor v centre mesta Lučenec

Reality Lučenec

Obchodné priestory | Námestie Kubínyiho | 73 m²

Ponúkame na prenájom, alebo aj odstúpenie zabehnutej obchodnej prevádzky v polyfunkčnom dome na

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Priestory na prenájom Lučenec

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj 4 izbový byt, Lučenec, tehlový, 78 m2, centrum

Reality Lučenec

4 izbový byt | Ulica Ľudovíta Štúra | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový tehlový byt v meste Lučenec, ul. Ludovíta Štúra (priame centrum

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Lučenec

94,000 € 1205 €/m²

Na predaj rodinné domy v centre mesta Lučenec.

Reality Lučenec

Rodinný dom | priame centrum | 190 m²

Ponúkame Vám na predaj dva samostatné prízemné rodinné domy v centre meste Lučenec. Ak hľadáte

Publikované: 06.09.2023 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom, Lučenec, pri parku.

Reality Lučenec

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v meste Lučenec, pri parku, v tichej uličke, s garážou a dre

Publikované: 20.05.2024 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena dohodou

Predaj / dlhodobý prenájom garáže – Malinovského ul., Lučenec

Reality Lučenec

Garáž | Ulica maršála Malinovského | 22 m²

SOCHA REALITY s.r.o. ponúka na predaj garáž na Malinovského ul. v Lučenci v celkovej výmere 22

Publikované: 11.11.2022 Aktualizované: 08.04.2026
Objekty na predaj Lučenec

15,000 € 682 €/m²

Moderný komplet na novoprerobený byt OPATOVÁ, okr. LC - IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica Továrenská | 72 m²

Nemáte čas alebo možnosť rekonštruovať a nechcete si komplikovať život zháňaním šikovných majst

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Lučenec

130,000 € 1806 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Štýlový, nový 2-izbový byt k nasťahovaniu

Reality Lučenec

2 izbový byt | Rúbanisko I | 55 m²

Directreal MM - Na predaj ponúkame ešte neobývaný tzv. úplne nový dvojzbový byt k okamžitému n

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

75,000 € 1364 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Moderné bývanie: úplne nový 1-izbový byt

Reality Lučenec

1 izbový byt | Rúbanisko II | 38 m²

Directreal MM - Úplne nový, ešte neobývaný jednoizbový byt v Lučenci po kompletnej rekonštrukc

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

64,000 € 1684 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj rodinný dom v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | 90 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom situovaný v jednej z príjemných a vyhľadávaných častí mesta Luče

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

75,000 € 833 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Rodinné domy na predaj (23115)
Reality v Martine (756)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie