Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
Realitná kancelária Broker Consulting, Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový
124,900 € 1388 €/m²
Prevádzkový areál | 900 m²
Na predaj obchodno-skladový areál v meste Lučenec s celkovou výmerou 3130 m². Areál sa nachádza
Cena dohodou
4 izbový byt | Štvrt M. R. Štefánika | 77 m²
Ponúkame na predaj slnečný, priestranný 4 izbový byt o výmere 77 m², ktorý sa nachádza na 7. po
99,000 € 1416 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²
Ponúkame na predaj exkluzívne slnečné stavebné pozemky v Lučenci, v perspektívnej lokalite Hava
60 € 0 €/m²
4 izbový byt | 81 m²
Hľadáte ideálne rodinné bývanie s výbornou dispozíciou a dostatkom priestoru? Ponúkame Vám na p
90,000 € 1111 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Na predaj rodinný dom v meste Lučenec na ulici J. Franciscih. Pozemok je o celkovej výmere 414
185,000 € 1028 €/m²
Obchodné priestory | Nezadaná | 400 m²
Kúpim nebytový priestor s rozlohou 250 – 400 m², vhodný pre salón krásy alebo súkromné zdravotn
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
Na predaj v Litke 4 izbový tehlový rodinný dom na pozemku 1435 m2 za 49 000 €. Dom má peknú záh
49,000 € 288 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Na predaj v Mihálygerge, v tichej ulici, tehlový rodinný dom s peknou záhradou na pozemku 1550
67,000 € 670 €/m²
Rodinný dom | 45 m²
Na predaj rodinný dom v Karancsalja za 30 500 €, na pozemku 593 m2. V dome je zavedená elektrik
30,500 € 678 €/m²
2 izbový byt | Ulica Vajanského | 51 m²
Prenajmeme pekný dvojizbový byt, v širšom centre mesta, na Vajanského ulici v Lučenci, nachádza
399 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Fiľakovská cesta | 150 m²
Ponúkame do dlhodobého prenájmu kancelárie, spevneného plochy, potencionálne aj veľkokapacitné
115 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Spevnené plochy | Fiľakovská cesta | 100 m²
Ponúkame do dlhodobého prenájmu spevneného plochy, kancelárie, potencionálne aj veľkokapacitné
0.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Objekt pre obchod | Ulica P. Rádayho | 80 m²
Ponúkame na predaj atraktívnuobchodnú jednotku v známej administratívnej budove 1.ESO na adrese
43,500 € 544 €/m²
Skladový objekt | Gemerská cesta | 888 m²
Ponúkame na predaj objekt pre účely podnikania v Lučenci , v kú. Lučenec - mestskej časti Opato
245,000 € 276 €/m²
3 izbový byt | Rúbanisko I | 60 m²
Trojizbový byt na Rúbanisku I bol obnovený a v rámci obnovy boli vymenené bezpečnostné vchodové
Info v RK
3 izbový byt | Rúbanisko III | 71.6 m²
Hľadáte príjemné bývanie v tichej a obľúbenej časti Lučenca, kde má všetko svoje miesto? Tento
86,000 € 1201 €/m²
3 izbový byt | Majakovského | 80 m²
Veľkometrážny 3 izbový tehlový byt v TOP lokalite Majakovského blízko centra !!! TOP správca S
102,000 € 1275 €/m²
Záhrada | Mala Ves | 387 m²
Predstavujeme vám skvelú príležitosť na kúpu slnečnej záhrady s murovanou chatkou. Pozemok je s
19,990 € 52 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ulica Dr. Herza | 460 m²
Ponúkam na predaj lukratívny pozemok o rozlohe 460 m² v úplnom centre Lučenca, na ulici Dr. Her
85,000 € 185 €/m²
Komerčná zóna | Nová | 2,961 m²
Predáme pozemok a budovy na podnikanie v širšom centre Lučenca s výmerou 2961m2. Na po
204,000 € 69 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 46 m²
Ponúkame na predaj murovanú zariadenú chatu v záhradkárskej oblasti v časti Lučenec - Fabianka.
39,500 € 859 €/m²
Objekt pre obchod | Lučenec | 700 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vám začne zarábať hneď a zároveň ponúka priestor na zhodnotenie? NA
195,000 € 279 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Na predaj tehlový rodinný dom za 19 000 eur na pozemku 1 762 m2. Dom má chodbu, 2 izby, kuchyňu
19,000 € 211 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.