Rozsiahly 3ha stavebný pozemok v Lučenci

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Lučenec | 30,078 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Lučenec, Lučenec Pozemok má investičný potenciál a výbornú polohu. POPIS

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

30 €/m2 30 €/m2

ZNÍŽENÁ CENA!!! Rodinný dom v tichej lokalite blízko centra – Rázusova ulica

Reality Lučenec

Rodinný dom | Nevyplnená | 143 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom na exkluzívne

Publikované: 30.12.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

129,000 € 979 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! Prízemný rodinný dom s 3 izbami | Vajanského -Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný, čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom

Publikované: 08.09.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena dohodou

ZNíŽENÁ CENA!! 3 izbový byt s loggiou - Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko | 71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Rúbanisko III/11, v meste Lučenec. Byt j

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

65,000 € 915 €/m²

NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK| Lučenec

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 490 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 490 m², ktor

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

53,900 € 110 €/m²

Rodinný dom na predaj v blízkosti centra

Reality Lučenec

Rodinný dom | 158 m²

RE/MAX Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom v blízkosti centra mesta Lučenec. Dom je

Publikované: 02.10.2021 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

140,000 € 886 €/m²

Skladové priestory v meste Lučenec

Reality Lučenec

Skladový objekt | Nevyplnená | 895 m²

Realitná kancelárie RE/MAX ponúka na predaj skladové priestory o veľkosti 894 m2, nachádzajúce

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Dom v centre mesta | Sládkovičova | Lučenec

Reality Lučenec

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 593 m²

Na predaj dom v centre Lučenca – ideálny na podnikanie Ponúkame na predaj dom situovaný v at

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

210,000 € 354 €/m²

3-izbový byt na predaj v meste Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nevyplnená | 77 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj veľký, slnečný, trojizbový byt s lodžio

Publikované: 10.03.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

79,000 € 1026 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! Zrenštruovaná garzónka na Erenburgovej - NA PREDAJ

Reality Lučenec

Garsónka | I.Erenburga | 18 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj kompletne rekonštruovanú garzónku blízko cent

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

AKCIOVÁ CENA !!Odstúpenie zabehnutej pizzérie v centre mesta Lučenec

Reality Lučenec

Reštaurácia | Nevyplnená | 70 m²

Na trh prichádza ponuka odstúpenie zabehnutej pizzerii v Lučenci. Pizzerie má 15 ročnú histór

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

9,500 € 271 €/m²

NA PREDAJ| stavebný pozemok- Modré Zeme | Lučenec

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 723 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 723 m², ktor

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA!!!Mestský dom v centre mesta na predaj - aj na podnikanie| Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | Nevyplnená | 270 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj priestranný mestský dom so 7 izbami (2

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

185,000 € 685 €/m²

REŠTAURÁCIA / MOTOREST ZÁVADA NA PREDAJ

Reality Lučenec

Reštaurácia | Nevyplnená | 541 m²

Realitná kancelárie RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj motorest Závada, ktorý sa nachádza

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA !!! Kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom na predaj | Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nevyplnená | 64 m²

Realitná kancelárie RE/MAX ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom na

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

90,000 € 1484 €/m²

Predaj obchodného priestoru /znížená cena /

Reality Lučenec

Obchodné priestory | Jókaiho | 113 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj obchodný priestor na frekventovanom mieste v mest

Publikované: 16.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

Cena dohodou

BUDOVA V CENTRE MESTA LUČENEC

Reality Lučenec

Reštaurácia | Nevyplnená | 780 m²

Nehnuteľnosť v srdci Lučenca so širokou možnosťou využitia. Investičná príležitosť ktorá nepr

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Na predaj lukratívna investičná budova v Lučenci

Reality Lučenec

Objekt pre obchod | Železničná | 778 m²

RK RE/MAX Vám ponúka jedinečnú príležitosť investovať do lukratívnej nehnuteľnosti, ktorá sa n

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

359,000 € 461 €/m²

Na predaj pozemok v lukratívnej časti mesta Lučenec

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | D.Maróthyho | 90 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok o rozlohe 2 800 m² v pokojnej, zasta

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

90 €/m2 90 €/m2

2,5 - izbový byt s balkónom na predaj | Lučenec - Opatová

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nevyplnená | 62 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj kompletne rekonštruovaný 2,5 izbový byt s balk

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Predaj domu Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj priestranný štvorizbový rodinný dom nachádzajúci s

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena dohodou

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ!! Obchodný dom Orava- Lučenec - NA PREDAJ

Reality Lučenec

Objekt pre obchod | Nevyplnená | 2,442 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj obchodný dom Orava, ktorý nachádza

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Na predaj Luxusný 3-izb. byt v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nevyplnená | 77 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám na predaj ponúka krásny na priestor veľkorysý 3-izbový /77m2/ b

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

123,000 € 1597 €/m²

Mestská vila s nádychom histórie v Lučenci na predaj

Reality Lučenec

Rodinný dom | Nevyplnená | 290 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj dvojpodlažnú vilu v blízkosti centra mesta.

Publikované: 24.02.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8525)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (756)
Rodinné domy na predaj (23114)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Upresniť hľadanie