Predaj pozemku navýstavbu i podnikanie v meste Lučenec /cena dohodou/

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 965 m²

Realitná kancelária Remax/pro ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu, podnikanie alebo re

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

Cena dohodou

Na predaj moderné, zrekonštruované 1-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovského v Lučenci

Reality Lučenec

1 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 38 m²

Ponúkame na predaj moderné, zrekonštruované 1-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovskéh

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

78,000 € 2053 €/m²

Na predaj moderné, zrekonštruované 3-izbové byty s balkónmi na ulici V. V. Majakovského v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 81 m²

Ponúkame na predaj moderné, zrekonštruované 3-izbové byty s balkónmi na ulici V. V. Majakovskéh

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

174,000 € 2148 €/m²

Na stavebný pozemok s celkovou výmerou 2 309 m², určený na bytovú alebo polyfunkčnú výstavbu

Reality Lučenec

Pozemok pre bytovú výstavbu | Ulica J. Husa | 2,309 m²

V exkluzívnej časti centrálneho Lučenca, na ulici J. Husa, je k dispozícii stavebný pozemok s c

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Lučenec

1 € 0 €/m²

Na predaj moderné, zrekonštruované 2-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovského v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 56 m²

Ponúkame na predaj moderné, zrekonštruované 2-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovskéh

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

89,500 € 1598 €/m²

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 56 m²

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

89,500 € 1598 €/m²

Na predaj holoboty 1,2,3-izbové byty s balkónmi na ulici V. V. Majakovského v Lučenci

Reality Lučenec

1 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 34 m²

Ponúkame na predaj holoboty 1,2,3-izbové byty s balkónmi na ulici V. V. Majakovského v Lučenci.

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

73,000 € 2147 €/m²

Trojizbový byt po NOVEJ KOMPLETNEJ rekonštrukcii s loggiou

Reality Lučenec

3 izbový byt | 63 m²

Ponúkam na predaj 3-izbový byt po novej kompletnej rekonštrukcii v Lučenci na Rúbanisku II v ob

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

89,000 € 1413 €/m²

NA PREDAJ, Rodinný dom so zimnou záhradou v Lučenci blízko parku a centra

Reality Lučenec

Rodinný dom | 294 m²

Na predaj v okresnom meste Lučenec, v blízkosti parku, centrum do pár minút, tehlový poschodový

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

297,000 € 1010 €/m²

Na predaj dvojposchodový rodinný dom za 55 000 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 240 m²

Na predaj v Mihálygerge, od Lučenca 20 min., dvojposchodový rodinný dom plus podkrovie na pozem

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

55,000 € 229 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok za 18 000 eur 1 712 m2

Reality Lučenec

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,712 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Ipolytarnóc, 12 km od Lučenca. Pozemok má 1 712 m2 (9x190) ce

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

18,000 € 11 €/m²

Na predaj rodinný dom za 43 500 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj tehlový rodinný dom v Litke s pekným pozemkom a výhľadom na lúky za 43 500 €. V dome

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

43,500 € 435 €/m²

NA PREDAJ stavby s pozemkom 16073 m2, 28 eur/m2, v Lučenci

Reality Lučenec

Komerčná zóna | 16,073 m²

Na predaj pozemky 16 073 m2 so stavbami, bývalé železničné depo, s koľajiskami, pri železničnej

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

28 € 0 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok 3 420 m2 za 28 000 eur

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | 3,420 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Ipolytarnóc, 12 km od Lučenca. Pozemok má 3 420 m2 (18 m šírk

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

28,000 € 8 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom s pozemkom 603 m2

Reality Lučenec

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj rodinný dom na pozemku 603 m2. Cena 44 000 eur. Dom je celý podpivničený a má aj gará

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

44,000 € 440 €/m²

Na prenájom rodinný dom 450 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 80 m²

Na prenájom rodinný dom s pozemkom 922 m2 za 450 eur / 1 mesiac, plus energie podľa spotreby cc

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na prenájom Lučenec

450 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

NA PREDAJ rodinný dom za 33 600 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 90 m²

Na predaj rodinný dom za 33 600 eur s pozemkom 1 609 m2. Po vstupe do domu je chodba, kuchyňa,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

33,600 € 373 €/m²

POSLEDNÉ DVA 2 izb byty s vlastným parkovaním.

Reality Lučenec

2 izbový byt | Vidiná | 57 m²

Hľadáte byt bez ďaľších nákladov k okamžitému nasťahovaniu? Ponúkame Vám novopostavený,nízkonák

Publikované: 07.02.2023 Aktualizované: 28.08.2023
Byty na predaj Lučenec

96,000 € 1684 €/m²

Priemyselný areál v Lučenci

Reality Lučenec

Prevádzkový areál | Lučenec | 10,764 m²

DÍON reality Vám ponúka na predaj priemyselný areál v Lučenci. Nehnuteľnosť sa nac

Publikované: 29.04.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Lučenec

950,000 € 88 €/m²

SLNEČNÝ 3.IZB BYT S BALKÓNOM A PIVNICOU - ADYHO, LUČENEC

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica Adyho | 76.7 m²

Hľadáte priestranný, slnečný 3 izb. byt s balkón a pivnicou na dobrej adrese a krásnym výhľadom

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Lučenec

88,000 € 1147 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkoryso riešený 3-izbový tehlový byt s výbornou polohou pri centre mesta – Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Malinovského | 76.9 m²

Reality Novohrad Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový byt n

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

85,000 € 1105 €/m²

Prenájom komerčný priestor Zlatá ulička - Nová cena

Reality Lučenec

Objekt pre obchod | Zlatá ulička | 82 m²

V centre Lučenca - Zlatá ulička oproti Begova veža ponúkam do dlhodobého prenájmu komerčný prie

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Lučenec

370 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Predaj priestranného 3-izbového bytu v širšom centre Lučenca

Reality Lučenec

3 izbový byt | Vajanského | 75 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s rozlohou 77 m² nachádzajúci sa v širšom centre mesta, na 7. p

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

109,000 € 1453 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj pozemok v Lučenci.

Reality Lučenec

Orná pôda | Hladký majer | 8,632 m²

Ponúkaný pozemok sa nachádza v časti Hladký majer (Šimova samota) v Lučenci. 
 VŠEOBECNE: 
 Lo

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

86,320 € 10 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23114)
Reality v Martine (756)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Upresniť hľadanie