NOVÉ MIKUŠOVCE okr. LUČENEC - NOVOSTAVBA 164 m2 na POZEMKU 1090 m2

Reality Lučenec

Rodinný dom | Mikušovce | 1,090 m²

NA PREDAJ novostavba rodinného domu (energ. certifikát A0) v novo-vznikajúcej lokalite novostav

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lučenec

179,000 € 164 €/m²

ATRAKTÍVNY priestor na PODNIKANIE v STREDE MESTA LUČENEC

Reality Lučenec

Rodinný dom | Lučenec | 394 m²

NA PREDAJ nebytový priestor 50 m2 prevádzkovaný ako VINOTÉKA na lukratívnom mieste v strede mes

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena dohodou

3 IZBOVÝ BYT LUČENEC - PREDAJ

Reality Lučenec

3 izbový byt | 70 m²

Reality Novohrad ponúkajú na predaj 3 izbový byt v Lučenci v širšom centre mesta. BYT: ul. J.

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,000 € 1171 €/m²

Priestor pre Váš podnikateľský sen

Reality Lučenec

Objekt pre obchod | Rúbanisko | 280 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný polyfunkčný objekt, ktorý v súčasnosti funguje ako moderné zdr

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

290,000 € 1036 €/m²

Ponúkame na predaj 2,5-i byt, dispozične upravený na 3-izb.

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko I. | 55 m²

Ponúkame na predaj 2,5-izbový byt, ktorý bol dispozične upravený na 3-izbový. Nehnuteľnosť sa n

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

73,990 € 1345 €/m²

Predaj garáže v centre mesta Lučenec - Uzavretý areál

Reality Lučenec

Garáž | Kolonáda | 17 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž v osobnom vlastníctve, ktorá sa nachádza v strategickej lokalite p

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

15,500 € 912 €/m²

Ponuka na prenájom obchodného priestoru /880 m2/ v centre Lučenca.

Reality Lučenec

Obchodné priestory | 880 m²

TUreality Vám ponúkajú na prenájom, obchodný priestor v centre okresného mesta Lučenec na Novoh

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj 4 izbový rodinný dom za 33 000 eur na pozemku 1749 m2

Reality Lučenec

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj 4 izbový rodinný tehlový dom na pozemku 1749m2 za 33 000 eur v Egyházasgerge. Dom má

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

33,000 € 330 €/m²

Ponuka na predaj: Rodinný dom v širšom centre mesta Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | Haličská | 140 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj rodinný dom situovaný vo vyhľadávanej lokalite me

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

125,000 € 893 €/m²

Ideálny priestor pre vaše plány – záhradka v Lučenci

Reality Lučenec

Záhrada | Osada | 385 m²

Kombinácia pokoja, prírody a možností realizácie vlastných plánov. Ponúkame na predaj záhradku

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

38,500 € 100 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA !!! Bývanie blízko centra mesta – rodinný dom v Lučenci Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | Ulica nová | 120 m²

VYRIEŠTE SVOJE BÝVANIE – RÝCHLA REAKCIA – VÝHODNÁ CENA!!! Bývajte blízko centra mesta – pries

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

225,000 € 1875 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Multifunkčný reprezentatívny obchodno–skladový objekt v Lučenci

Reality Lučenec

Objekt pre obchod | Zvolenská cesta | 280 m²

Zrekonštruovaný obchodný a skladový objekt s celkovou úžitkovou plochou 280 m², situovaný na st

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

283,000 € 1011 €/m²

AZ. Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v roku 2023 na ulici Maršála Malinovského v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | 36 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom tohto krásne zrekonštruovaného 2-izbového

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

79,700 € 2214 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký slnečný 2- izb. byt v Lučenci - Opatová

Reality Lučenec

2 izbový byt | Továrenská | 60 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt v Lučenci na ul. Továrenská. Nachádza sa na I. poschodí v

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

80,500 € 1342 €/m²

Na PREDAJ nový 3-izbový /164 m2/, nadštandartne riešený byt v úplnom centre mesta Lučenec, pre náročných.

Reality Lučenec

3 izbový byt | 101 m²

TUreality , Vám ponúka na predaj trojizbový byt /164 m2/ v jedinečnej, modernej novostavbe, v ú

Publikované: 06.03.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena na vyžiadanie

Na PREDAJ INVESTIČNÝ BYTOVÝ DOM /600 m2, štyri byty/ v centre mesta Lučenec.

Reality Lučenec

Rodinný dom | 600 m²

VIDEO !! https://youtu.be/U3OgmhkireU TUreality, Vám ponúka na predaj skvelú investičnú nehnute

Publikované: 10.02.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj veľký viacgeneračný rodinný dom /500 m2/ v Lučenci-časť Opatová.

Reality Lučenec

Rodinný dom | 500 m²

TUreality Vám , ponúka na predaj veľký rodinný dom v Lučenci časť Opatová, dvojgeneračný 7- izb

Publikované: 22.08.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lučenec

162,050 € 324 €/m²

Na PREDAJ krásny slnečný rodinný dom /407 m2/ v Lučenci časť Opatová.

Reality Lučenec

Rodinný dom | 407 m²

TUreality, Vám ponúka na predaj rodinný dom v Lučenci časť Opatová . Rodinný dom má dva podlaži

Publikované: 17.08.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lučenec

178,050 € 437 €/m²

Na PREDAJ slnečný komplet zrekonštruovaný trojizbový byt /84 m2 / na Rúbanisku III. v Lučenci.

Reality Lučenec

3 izbový byt | 84 m²

TUreality, Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný veľký trojizbový byt na Rúbanisku III

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

85,050 € 1013 €/m²

Predaj Mobilného Kontajnera - Pipi Grill

Reality Lučenec

Mobilný dom | 12 m²

Reality Novohrad Vám ponúka SKVELÚ PRÍLEŽITOSŤ! Na PREDAJ kompletne vybavený a zabehnutý mobiln

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lučenec

22,600 € 1883 €/m²

Priestranný rodinný dom s veľkou záhradou, ideálny pre pokojné bývanie v blízkosti centra mesta

Reality Lučenec

Rodinný dom | P.Tótha | 188 m²

Reality Novohrad Vám ponúka príležitosť získať 4-izbový rodinný dom v blízkosti centra mesta.

Publikované: 20.10.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lučenec

240,000 € 1277 €/m²

Súkromný raj na Vinici: Rozľahlý slnečný pozemok s chatkou a ovocným sadom

Reality Lučenec

Záhrada | 1,832 m²

Pocíťte tú atmosféru pokoja, kde každodenný stres vybledne a namiesto neho vás obklopí omamná a

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

95,000 € 52 €/m²

Rodinný dom s bazénom v pokojnej lokalite Lučenca

Reality Lučenec

Rodinný dom | A.S.Puškina | 200 m²

Hľadáte exkluzívne bývanie s vyšším štandardom a súkromím? Reality Novohrad Vám ponúka na pred

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lučenec

350,000 € 1750 €/m²

Predaj 3-izbového bytu v Lučenci, Rúbanisko III.,

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko III. | 72 m²

PROXAM reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt v Lučenci. Byt sa nachádza na sídlisku Rúbani

Publikované: 05.12.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

74,900 € 1089 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Rodinné domy na predaj (23120)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (756)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Upresniť hľadanie