Hala 460m2 pre výrobu alebo sklad

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Jegorovova | 460 m²

Ponúkame na prenájom výrobnú skladovaciu halu o výmere 460 m2 so samostatným vchodom. Volná plo

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Poschodie 900m2 Zvolenská cesta

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Zvolenská Cesta | 900 m²

Ponúkame Vám na prenájom Banská Bystrica, Zvolenská Cesta. Plocha: úžitková 950m2. Cena 5 €/m2/

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Odstúpenie zabehnutej talianskej reštaurácie La Secchia

Reality Banská Bystrica

Reštaurácia | - | 1,733 m²

V exkluzívnom zastúpení Starsreality odstupujeme taliansku reštauráciu La Secchia v centre mest

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

1 € 0 €/m²

Exkluzívne!!! Bufet na predaj na Malej vlakovej stanici Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Mobilné bunky a stánky | Malá vlaková stanica | 13 m²

Pripravili sme pre Vás zaujímavú investičnú príležitosť. Bufet na Malej vlakovej stanici v cen

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

10,000 € 1115 €/m²

ZĽAVA: Nebytový priestor 13m2; Rudlovská cesta - BB; 8.100 €

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Rudlovská cesta | 13 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj nebytový priestor - sklad, pivnica v budove s pol

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

8,100 € 623 €/m²

Na predaj samostatná budova - Jelšava

Reality Jelšava

Polyfunkčný objekt | - | 1,403.1 m²

Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Jelšava

87,900 € 63 €/m²

Hala 222m2 na výrobu alebo sklad

Reality Zvolen

Skladový objekt | Zvolen | 222 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad Zvolen, Zvolen. Plocha: úžitková 222m2.Stav objektu: pôvodný sta

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

3.2 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Predám dvojbytovku v obci Mýtna

Reality Mýtna

Apartmánový dom | Mýtna | 155 m²

Na rozhraní okresov Lučenec a Detva ponúkam na predaj bytový dom s dvoma samostatnými bytmi. Ne

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Mýtna

169,000 € 1090 €/m²

Hala 2500m2 nezateplená na prenájom

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | - | 2,500 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad Banská Bystrica. Plocha: úžitková 2500m2. Cena 2 €/m2/mesiac. Po

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Sklad 540m2 Zlatý potok

Reality Zvolen

Skladový objekt | Lieskovská cesta | 540 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad Zvolen, Lieskovská cesta. Plocha: úžitková 540m2.Stav objektu: p

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

2.65 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Hala 296m2 na výrobu alebo sklad

Reality Zvolen

Skladový objekt | Zvolen | 296 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad Zvolen, Zvolen. Plocha: úžitková 296m2.Stav objektu: pôvodný sta

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

3.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

BK - Stráže - kolaudujeme

Reality Zvolen

Apartmánový dom | Stráže | 1 m²

"Bytový komplex Stráže je úplne nová bytová oblasť, ktorá zmení Váš doterajší spôsob bývania. K

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

1 € 1 €/m²

Na prenájom priestory - Pliešovce

Reality Pliešovce

Objekt pre obchod | Pliešovce | 60 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na dlhodobý prenájom obchodný/priestor na podnikanie o vým

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Pliešovce

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj budova s pozemkom obec Radzovce- okres Lučenec

Reality Radzovce

Polyfunkčný objekt | - | 441 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj Budovu v obci Radzovce, okres Lučenec

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Radzovce

59,900 € 136 €/m²

Prenájom garážové miesto, Belveder, Banska Bystrica.

Reality Banská Bystrica

Garáž | Klarý Jarunkovej | 1 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie ponúka na prenájom garážové miesto, Belveder, ulica Kláry J

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

80 €/mesiac 80 €/mesiac/m²

Multifunkčný dom v Mýte pod Ďumbierom - Bývanie a podnikanie v jednom!

Reality Mýto pod Ďumbierom

Hotel, penzión, ubytovňa | 400 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný rodinný dom v obci Mýto pod Ďumbierom. Táto obec je vyhľadávan

Publikované: 26.04.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Mýto pod Ďumbierom

1 € 1375 €/m²

Komplexný areál s nehnuteľnosťami v meste Tornaľa.

Reality Tornaľa

Prevádzkový areál | Poštová | 0 m²

Ponúkame na predaj komplexný areál s nehnuteľnosťami nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Objekty na predaj Tornaľa

Cena dohodou

AB ESTATE/ EXKLUZÍVNY PRIESTOR NA PRENÁJOM – 45 m² V SRDCI BB + PARKOVANIE V CENE

Reality Banská Bystrica

Administratívny objekt | Horná | 45 m²

Ponúkame na prenájom atraktívny komerčný priestor o výmere 45 m², situovaný v jednej z najžiada

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Na prenájom NOVÉ lodné kontajnery 4ks v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | 30 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), Exkluzívne ponúka na prenájom NOVÉ skladové kontajn

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

120 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Výrobná hala v okrese Lučenec

Reality Lučenec

Výrobný objekt | 1,800 m²

Ponúkame Vám na predaj priemyselný objekt ( výrobnú halu ) s kancelárskymi priestormi. Hala s r

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Objekty na predaj Lučenec

599,999 € 333 €/m²

Viacúčelový objekt vhodný na podnikanie v obci Vyhne

Reality Vyhne

Skladový objekt | 250 m²

SHARK Real Vám ponúka na predaj viacúčelový objekt, ktorý poskytuje široké spektrum využitia, a

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Objekty na predaj Vyhne

220,000 € 916 €/m²

DONOVALY - prenájom nebytového priestoru

Reality Donovaly

Objekt pre obchod | Nezadaná | 40 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na prenájom nebytový priestor na Donovaloch v objekte a

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na prenájom Donovaly

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Prenájom kompletne zariadenej kancelárie v centre Zvolena

Reality Zvolen

Administratívny objekt | Námestie SNP | 20 m²

Ponúkame na preájom modernú, kompletne zariadenú kanceláriu v príjemnom prostredí priamo v cent

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

240 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom skladovo-obchodno-kancelársky objekt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Prevádzkový areál | Kremnička | 1,350 m²

ID-500266-14BB Hľadáte nové sídlo firmy? Ponúkame na prenájom obchodno-skladovo-kancelársky obj

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)