Na prenájom obchodno-skladovo-kancelársky objekt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | Kremnička | 1,350 m²

ID-500266-14BB Hľadáte nové sídlo firmy? Ponúkame na prenájom obchodno-skladovo-kancelársky obj

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Novinka
Novinka

Na prenájom skladovo-kancelársky objekt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Kremnička | 1,350 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Novinka
Novinka

Na prenájom samostatný objekt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Administratívny objekt | Kremnička | 1,350 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Novinka
Novinka

Na prenájom samostatný obchodno-kancelársko-skladový objekt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Kremnička | 1,350 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Rozostavaná budova s obrovským pozemkom a výhľadom – Slatinské Lazy

Reality Slatinské Lazy

Iný objekt | Nezadaná | 1 m²

Ponúkame vám na predaj rozostavaný železobetónový skelet v malebnom prostredí Slatinských Lazov

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Slatinské Lazy

110,000 € 110000 €/m²

Novinka
Novinka

Wellness Detva + 9x Byty rozloha 900m2

Reality Detva

Hotel, penzión, ubytovňa | Požiarnická | 450 m²

Výnosový objekt: Wellness + 9 bytov – Detva – okamžitý cash-flow Ponúkame na predaj plne funkč

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Detva

Cena dohodou

Predaj - garáž, sklad, Zvolen

Reality Zvolen

Skladový objekt | Lieskovská | 13 m²

F005-15-RACA Na predaj garáž, využiteľná aj ako malý sklad na Lieskovskej ceste, blízko hlavne

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

18,000 € 1385 €/m²

INVESTIČNÁ BUDOVA PRI MAĎARSKÝCH HRANICIACH - NA PREDAJ

Reality Veľký Blh

Hotel, penzión, ubytovňa | Družstevná | 800 m²

ID:187-12-ANOE VIDEO PREZENTÁCIA: Odkaz TU: youtube.com/watch?v=Lb_oUXzZzqw 3D OBHLIADKA NEHN

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Veľký Blh

179,000 € 224 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom, skladové priestory 60m2 Banská Bystrica-Sásová

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Magurská | 60 m²

001-27-JUMRa Ponuka prenájmu skladových priestorov v Sásovej . DISPOZÍCIA: • vstupná hala, ma

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom haly a kancelárie, Zvolen, Lieskovec

Reality Zvolen

Skladový objekt | Lieskovská cesta | 162 m²

027-27-BEBR Na prenájom haly, skladové priestory s bezproblémovým prístupom, s nakladacou ramp

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

373 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Prenájom hala, sklady, kancelárie, Zvolen - Lieskovec

Reality Lieskovec

Skladový objekt | Lieskovec | 380 m²

007-27-JUMR Na prenájom hala, skladové priestory s bezproblémovým prístupom a možnosťou prenáj

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Lieskovec

874 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Predaj budovy a pozemkov na investičný zámer v kúpenej oblasti Kováčová.

Reality Kováčová

Prevádzkový areál | Kúpeľná | 6,000 m²

V TeEq Reality v zastúpení majiteľov ponúkame na predaj budovu a pozemky na investičný projekt

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 03.10.2025
Objekty na predaj Kováčová

1,100,000 € 183 €/m²

Na prenájom samostatný prevádzkový areál Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Prevádzkový areál | Nezadaná | 1,350 m²

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Na prenájom obchodný priestor 300 m2 a pozemok 2000 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | Zvolenská cesta | 300 m²

ID-500268-27BB Ponúkame na prenájom samostatný objekt Banská Bystrica - Zvolenská cesta. Rozlo

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 10.01.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Na predaj historický objekt centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Historický objekt | Horná | 468 m²

ID-500219-12BB Ponúkame na predaj objekt v historickom centre Banská Bystrica. Objekt sa nácha

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Objekty na predaj Banská Bystrica

720,000 € 1538 €/m²

Na prenájom skladovo-výrobný objekt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Zvolenská cesta | 1,300 m²

ID-500254-26BB Ponúkame na prenájom samostatný oplotený skladový objekt s kanceláriami. Nachád

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Objekty na podnájom Banská Bystrica

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom samostatný objekt 300 m2 + pozemok 2000 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Zvolenská cesta | 300 m²

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Hala na predaj Zvolen

Reality Zvolen

Skladový objekt | Lieskovská cesta | 680 m²

ID-500226-26BB Na predaj / prenájom: Priemyselná hala – Zvolen, Lieskovská cesta Ponúkame na

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Zvolen

Info v RK

Ponúkame na prenájom sklad 900 m2 + administratíva 400 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Partizánska cesta | 1,300 m²

ID-500247-26BB Hľadáte ideálne zázemie pre logistiku, skladovanie alebo podnikanie? Ponúkame ro

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Na prenájom skladovo-administratívny objekt Banská Bystrica / Zvolen

Reality Vlkanová

Skladový objekt | Vlkanovská | 330 m²

ID-500287-25BB Ponúkame na prenájom samostatný skladovo-kancelársky objekt v Banskej Bystrici -

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na prenájom Vlkanová

Info v RK

Predaj historickej budovy s vkusnou nadstavbou v centre mesta B. Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Historický objekt | Kammerhofská | 250 m²

V TeEq Reality v zastúpení majiteľov predávame v obľúbenom meste UNESCO Banská Štiavnica, dom s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Banská Štiavnica

479,000 € 1916 €/m²

Na prenájom hala 680 m2 vo Zvolene

Reality Zvolen

Skladový objekt | Lieskovská cesta | 600 m²

ID-500226-26BB Ponúkame na prenájom priemyselnú halu vo Zvolene - priemyselná časť Lieskovská

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 29.01.2026
Objekty na prenájom Zvolen

55 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Na prenájom skladovo-výrobný objekt Hronská Dúbrava

Reality Žiar nad Hronom

Prevádzkový areál | Hronská Dúbrava | 1,900 m²

ID-500159-27BBb Ponúkame na prenájom komerčné priestory, len 4 km na výjazd na diaľnicu. Jedná

Publikované: 01.12.2023 Aktualizované: 27.11.2025
Objekty na prenájom Žiar nad Hronom

2 €/m2/mesiac 2 €/m2/mesiac

Na prenájom samostatný priemyselný areál Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Prevádzkový areál | Zvolenská cesta | 1,000 m²

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Rodinné domy na predaj (23081)
Upresniť hľadanie