Výrobný objekt | Zvolenská cesta | 1,800 m²
ID: 500254-26BB Hľadáte priestranný sklad s kanceláriami v strategickej lokalite? Tento samost
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Prevádzkový areál | Partizánska cesta | 285 m²
ID-500299-27BB Ponúkame na prenájom výrobno-skladovú halu v Banskej Bystrici. Rozloha haly: 2
Info v RK
Polyfunkčný objekt | Kremnička | 1,350 m²
ID-500266-14BB Hľadáte nové sídlo firmy? Ponúkame na prenájom skladovo-kancelársky objekt v Ban
Info v RK
Garáž | Partizánska cesta | 45 m²
ID-500300-27BB Ponúkame na prenájom nákladnú garáž s vysokou bránou v Banskej Bystrici. Rozloh
Info v RK
Spevnené plochy | Zvolenská cesta | 500 m²
ID-500254-26BB Ponúkame na prenájom spevnenú plochu viditeľnú priamo pri R1 a Zvolenskej ceste
3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Skladový objekt | Továrenská | 420 m²
ID-500287-25BB Ponúkame na prenájom samostatný skladovo-kancelársky objekt v Banskej Bystrici -
Info v RK
Polyfunkčný objekt | Daxnerova | 0 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RI-7
32,500 €
Polyfunkčný objekt | 90 m²
Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Ž
117,000 € 1300 €/m²
Objekt pre obchod | 15,000 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok s rozlohou 15.000 m2 v Žiari nad Hronom, alebo v
200,000 € 13 €/m²
Administratívny objekt | 315 m²
Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R
280,000 € 889 €/m²
Reštaurácia | Hlavná | 0 m²
269,000 €
Objekt pre obchod | Školská | 0 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RI-6
650,000 €
Polyfunkčný objekt | 642 m²
565,000 € 880 €/m²
Polyfunkčný objekt | 162 m²
221,000 € 1364 €/m²
Objekt pre obchod | 1,858 m²
158,000 € 136 €/m²
Polyfunkčný objekt | 0 m²
79,000 €
Objekt pre obchod | 0 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Šimončíková, kontakt: 0911 505 484, nehnuteľnosť
1,290,000 €
Objekt pre obchod | 1,150 m²
138,000 € 120 €/m²
Polyfunkčný objekt | 80 m²
104,000 € 1300 €/m²
Polyfunkčný objekt | 236 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | 85 m²
110,500 € 1300 €/m²
Objekt pre obchod | Liaz | 7,750 m²
GRAVITAS a.s. ponúka na predaj Administratívnu budovu - bývalé kancelárie, jedáleň a parkoviska
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Bernolákova | 239.88 m²
Realitná kancelária WIN–WIN ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v historickom centre Novej Bane
Info v RK
Administratívny objekt | Námestie 1. mája | 265 m²
WIN - WIN ponúka exkluzívne na predaj podiel na nehnuteľnosti, ktorá sa nachádza v centre obce
55,000 € 208 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.