Na predaj investičný stavebný pozemok o výmere 2.627 m2 s 3 rodinnými domami

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Československých tankistov | 2,627 m²

AnabellReal I stavebný pozemok I 3 rodinné domy I pozemok o výmere 2.627 m2 I Bratislava – Záho

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

321 €/m2 321 €/m2

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRIEMYSELNÁ HALA S POZEMKOM | SVIDNÍK – PRIEMYSELNÁ ZÓNA | 2.500 m²

Reality Svidník

Priestor pre výrobu | 1,024 m²

Hľadáte priestor pre svoje podnikanie s výbornou dostupnosťou a strategickou polohou? Ponúkame

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Svidník

379,000 € 370 €/m²

PRENÁJOM VEĽKOPLOŠNÝCH SKLADOVÝCH PRIESTOROV S VYKUROVANÍM V CENTRE Svidník

Reality Svidník

Priestor pre sklad | Stropkovská | 800 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na prenájom skladové priestory o celkovej výmere 800 m² v suteréne kompletn

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Svidník

Cena na vyžiadanie

Hľadám 3 izbový byt

Reality okres Košice I

3 izbový byt | 45 m²

🔥 HĽADÁME BYT – možno práve ten váš! 🔥 Pre seriózneho klienta aktívne hľadám 2 alebo 3-izbový

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa

Cena na vyžiadanie

Premium Living ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s loggiou v centre Topoľčian, na Bernolákovej ulici, s výmerou 47 m².

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Bernolákova | 47 m²

Premium Living ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s loggiou v centre Topoľčian

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj, rodinný dom, Banská Štiavnica, ul. Výskumnícka

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Výskumnícka | 226 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - zastavaná plocha domu: 226 m2 - veľkosť záhrady: 359 m2 - počet izieb: 4 + 1

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

189,000 € 836 €/m²

Veľká investičná garsonka_ byt v Bratislave na predaj !

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 28.66 m²

Na predaj: Garsonka v Devínskej Novej Vsi – ideálna investičná príležitosť. V exkluzívnom zast

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

119,000 € 4152 €/m²

Hľadám byt pre klienta

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | 50 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Košice-Juh

Cena na vyžiadanie

Exkluzívna ponuka: Firemný priestor so skladom a nádvorím v Dvoranoch nad Nitrou

Reality Dvorany nad Nitrou

Objekt pre obchod | 782 m²

Ponúkame na predaj unikátny firemný priestor o celkovej ploche pozemku 782 m² so zastavanou plo

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Dvorany nad Nitrou

183,958 € 235 €/m²

Na predaj priestranný rodinný dom v Radzovciach

Reality Radzovce

Rodinný dom | 72 m²

Na predaj priestranný rodinný dom v Radzovciach Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestr

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Radzovce

62,000 € 861 €/m²

Nadštandardný zariadený 3-izb byt 87, 2x terasa / uzavretá 24m2 a otvorená 15m2, 2x státie, Rovinka

Reality Rovinka

3 izbový byt | 126 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj jeden z najkrajších bytov v Rovinke, nadštandardný zariadený 3-izb

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rovinka

359,000 € 2849 €/m²

Stavebný pozemok 1400m2

Reality Pružina

Pozemok pre rodinné domy | 1,400 m²

Ponúkame k predaju atraktívny rovinatý slnečný pozemok určený na výstavbu rodinných domov v mal

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Pružina

60 €/m2 60 €/m2

Rodinný dom v pôvodnom stave - Mojtín

Reality Mojtín

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v malebnej horskej obci Mojtín

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Mojtín

65,000 € 433 €/m²

NA PREDAJ: Novostavba rodinného domu – Hokovce

Reality Hokovce

Rodinný dom | 146 m²

Realitná kancelária HQ Business exkluzívne ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hokovce

Cena na vyžiadanie

Prenájom skladových priestorov Vyšné Opátske Košice celkovo 473m2

Reality Košice-Vyšné Opátske

Priestor pre sklad | 473 m²

Plne moderné priestory pre váš biznis. skladové priestory v podzemnom podlaží, dostupné nákl

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Vyšné Opátske

4.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rodinný dom/ Chalupa Súdovce

Reality Súdovce

Rodinný dom | 81 m²

Dom v Súdovciach na obrovskom pozemku 1272 metrov štvorcových Realitná kancelária HQ Business

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Súdovce

49,999 € 617 €/m²

Novostavba 5-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU dokončeného v ŠTANDARDE - Repíkova ulica, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Repíková | 133.36 m²

Váš nový domov na rozhraní Prievoz, Ružinov a Vrakuňa. Rodinný dom pripravený na okamžité nasťa

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

618,000 € 4634 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nadštandardný, kompletne zrekonštruovaný RD vo Veľkých Ludinciach

Reality Veľké Ludince

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný rodinný dom s úžitkovou plochou cca 130 m², postaven

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Ludince

185,000 € 1542 €/m²

Mám klienta prę váš rodinný dom - Bratislava Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 100 m²

Krásny dobrý deň prajem, mám klienta prę váš rodinný dom v Bratislave, časť Staré Mesto - Horsk

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

NA PREDAJ DVOJAPARTMÁN, PROJEKT ČEREŠŇOVÝ SAD, MENGUSOVCE

Reality Mengusovce

Apartmán | 155 m²

Ponúkame na predaj štýlový dvojapartmán s výbornou dispozíciou, čiastočne zariadený, v krásnom

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Mengusovce

380,000 € 2452 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj dva rodinné domy za cenu jedného v obci Jacovce na pozemku o výmere 921 m²

Reality Jacovce

Rodinný dom | 110 m²

Premium Living Vám ponúka na predaj dva samostatné rodinné domy na jednom pozemku – ideálne rie

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Jacovce

247,000 € 2245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj, stavebný pozemok so stavebným povolením, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | Srnčia | 785 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok s platným stavebným povolením, s inžinierskymi sieťami

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

139,900 € 178 €/m²

Reality Dvorany nad Nitrou

Objekt pre obchod | 200 m²

Ponúkame na prenájom unikátny firemný priestor o celkovej ploche pozemku 782 m² so zastavanou p

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Dvorany nad Nitrou

1,250 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na predaj, stavebný pozemok, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | Srnčia | 818 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami v Banskej Štiavnici, časť Štefu

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

89,900 € 110 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1379)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Rodinné domy na predaj (23114)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30355)
Upresniť hľadanie