Pozemok o výmere 1 130 m2, Košice - Západ

Reality Košice-Západ

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,130 m²

LCF Real ponúka na predaj pozemok o výmere 1 130 m2, ktorý sa nachádza v k.ú. Terasa a ktorého

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Západ

55,000 € 49 €/m²

Priestranný 4-izbový byt • 2 balkóny • parkovanie • pokojná Rajka

Reality Rajka

4 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s dvoma balkónmi a pa

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Rajka

159,000 € 1988 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt na predaj, Rajka – balkón, parkovanie, nízke náklady, ihneď voľný

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v Rajke, ktorý je ideá

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Rajka

106,000 € 2271 €/m²

Ponúkame na predaj rod.dom v Nesvadoch

Reality Nesvady

Rodinný dom | Nesvady | 120 m²

Heaven reality ponúka na predaj pekný poschodový 5 izbový rodinný dom v Nesvadoch. Podlahová p

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nesvady

154,990 € 1292 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | Komárno | 75 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame slnečný 3-izbový byt na VII. sídlisku v Komárne. Ideálna voľba pr

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Komárno

132,900 € 1772 €/m²

PREDAJ - pozemok Senica 4000m2

Reality Senica

Komerčná zóna | - | 4,000 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok so schváleným územným plánom na výstavbu moderného multib

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Senica

149 €/m2 149 €/m2

Administratívne priestory na prenájom - širšie centrum Martina

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | - | 52.3 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruované administratívne priestory vhodné na kancelárske využitie v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Martin

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom 2 izbového bytu v centre Martina na Záborského ulici v blízkosti lekárskej fakulty

Reality Martin

2 izbový byt | Záborského | 52 m²

Sprostredkujem prenájom 2 izbového zrekonštruovaného bytu v Centre mesta Martin. Byt sa nachád

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Martin

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novostavba rodinného domu v Turčianskom Michale

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | - | 160 m²

Sprostredkujem predaj 4izbového murovaného rodinného domu s dvojgarážou typu bungalov v obci Tu

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

275,000 € 1719 €/m²

Predaj pozemkov na výstavbu chát v Snowlande

Reality Valča

Rekreačný pozemok | - | 500 m²

Naša realitná kancelária sprostredkuje predaj 2 pozemkov v lyžiarskom stredisku Snowland- Valč

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Valča

144 €/m2 144 €/m2

Z vlastného pozemku sa môžete vydať člnom na prieskum okolitej vodnej ríše-Martovce

Reality Martovce

Chalupa, rekreačný domček | rekreačna oblasť | 30 m²

VASSE Reality ponúka na predaj jedinečný pozemok s chatou v obci Martovce. Hľadáte miesto, kde

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Martovce

25,000 € 833 €/m²

Podnikateľská príležitosť v obci Búč .

Reality Búč

Reštaurácia | Búč | 220 m²

PODNIKATEĽSKÁ PRÍLEŽITOSŤ V OBCI BÚČ - BÝVALÉ POHOSTINSTVO S POTENCIÁLOM- VHODNÉ PRE PODNIKATEĽ

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Búč

120,000 € 545 €/m²

Na predaj 3 izbový rodinný dom v Strekove .

Reality Strekov

Rodinný dom | - | 174 m²

Na predaj 3-izbový rodinný dom v Strekove – miesto, kde si vytvoríte svoj vlastný príbeh V

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Strekov

49,000 € 282 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový rodinný dom v Šuranoch.

Reality Šurany

Rodinný dom | Šurany | 130 m²

Realitná kancelária VASSE Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v meste Šurany, kto

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šurany

159,000 € 1223 €/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom v Kolárove s pozemkom 984 m2.

Reality Kolárovo

Rodinný dom | - | 150 m²

✨ Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej časti Kolárova ✨ Realitná kancelária VASS

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

99,000 € 660 €/m²

Pokojné bývanie v Malom Jatove s apartmánmi a záhradou

Reality Jatov

Rodinný dom | Malý Jatov 208 | 228 m²

!! RODINNÝ DOM DOSTUPNÝ KONCOM JANUÁRA 2027 !! Exkluzívne v ponuke KING REAL 🏡 Mgr. David Mol

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Jatov

136,000 € 596 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj vidiecky dom v Nesvadoch -Aňala 2381 m2 vhodné pre chov zvierat .

Reality Nesvady

Rodinný dom | Aňala | 80 m²

VASSE Reality Vám ponúka na predaj dvojizbový vidiecky dom v Aňale, časť Nesvád, len 5 km od No

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nesvady

100,000 € 1250 €/m²

Na predaj chalupa v Dubníku pri Štúrove .

Reality Dubník

Rodinný dom | Dubník | 150 m²

LEN U NÁS! Vasse Reality vám ponúka na predaj 3-izbový vidiecky dom na pozemku o výmere 1100 m²

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dubník

30,000 € 200 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj poschodová chata s pozemkom - 385 m2 v Úľanoch nad Žitavou len 10 km od Podhájskej .

Reality Úľany nad Žitavou

Chalupa, rekreačný domček | chatová osada | 48 m²

VASSE Reality Vám s potešením predstavuje exkluzívnu ponuku na predaj poschodovej chaty, situov

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Úľany nad Žitavou

29,900 € 623 €/m²

Predáme stavebný pozemok 2387 m2 vo Veľkej Frankovej

Reality Veľká Franková

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,387 m²

Realitná kancelária Camino Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 2387 m2 priam

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Veľká Franková

79 €/m2 79 €/m2

Reprezentatívny administratívny priestor na prenájom - 360 m2, Košická ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 360 m²

Ponúkame Vám na prenájom uzavretý, reprezentatívny administratívny celok s výmerou 360 m² nachá

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predám stavebný pozemok na RD v Banskej Štiavnici.

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | Nad Štiavnicou | 648 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinný dom Banská Štiavnica, Nad Štiavnicou. Nachádza sa

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

145,000 € 224 €/m²

Na prenájom nebytový priestor v projekte Rínok Rača – 72 m²

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Rudroffova | 72.31 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor s výmerou 72,31 m² v novostavbe polyfunkčnej budovy v pr

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

14 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predám komerčnú budovu komplet prenajatú v centre Nitry.

Reality Nitra

Obchodné priestory | Mostná | 603 m²

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt Nitra, Mostná. Plocha: úžitková 603m2, pozemku 603m2.

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30339)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8505)
Rodinné domy na predaj (23098)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Upresniť hľadanie