3 izbový byt | - | 63 m²
EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám exkluzívne ponúka na predaj novo a
134,970 € 2142 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Viničky | 46 m²
KING REAL Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ murovanú chatu so záhradou v osobnom vlastníctve, v z
55,000 € 1196 €/m²
1 izbový byt | Železiarenská | 34 m²
Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj kompletne
133,900 € 3938 €/m²
2 izbový byt | Učňovská | 37 m²
Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj priestran
130,000 € 3514 €/m²
Priemyselná zóna | - | 22,000 m²
SALEA Váš partner v realitách ponúka na predaj pozemok v priemyselnom areály v Košice Šaca. Po
115 €/m2 115 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 2,584 m²
Kancelária realitné očko Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v mestkej časti Košice - Šaca,
79 €/m2 79 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | 80 m²
Oddych v prírode len pár minút od Košíc – miesto, kde môžete vypnúť od ruchu mesta a užívať si
65,000 € 813 €/m²
2 izbový byt | Učňovská | 49 m²
Hľadáte moderné a komfortné bývanie v mestskej časti Košíc s výbornou dostupnosťou a kompletnou
173,000 € 3531 €/m²
Záhradná chatka | Lúčna | 37 m²
Ponúkame na predaj chatu s pozemkom Košice II - Šaca. Ide o veľmi peknú drevenú chatu, kde na p
59,000 € 1595 €/m²
Rekreačný pozemok | Pánska pastva | 0 m²
Realitná kancelária Mačičák a spol. vám dáva do pozornosti pozemok za zaujímavú cenu v záhradká
19,900 €
2 izbový byt | - | 66 m²
Proximityreal ponúka na predaj 2 - izbový byt po staršej rekonštrukcii na ulici Železiarenská v
150,900 € 2286 €/m²
2 izbový byt | Železiarenská | 66 m²
Proximityreal ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt po staršej rekonštrukcii v tichej a vyh
150,900 € 2286 €/m²
Záhrada | Ľudvíkov dvor | 340 m²
Únik z mesta len pár minút od Košíc – záhrada s chatou čaká na nového majiteľa! Predstavte s
40,000 € 118 €/m²
2 izbový byt | Železiarenská | 55.75 m²
Na predaj pekný a útulný 2 izbový byt v centre Šace. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Dispozícia: 2 izbov
125,999 € 2260 €/m²
Výrobný objekt | Šaca | 1,033 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj nevyužívaný výrobno - skladový prevádzkový areál s admin
295,000 € 286 €/m²
4 izbový byt | Hlavná | 82 m²
Diana Reality ponúka Obchod , a to výmenu 4 - izbového bytu v Košice - Šaca za OBÝVATEĽNÝ rodin
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | Učňovská | 59 m²
Všetko NOVÉ, ZARIADENÉ Košíc-Šaca, + parkovacie miesto v cene Ponúkame na predaj exkluzívne 2
193,000 € 3271 €/m²
Skladový objekt | Cesta do Hanisky | 25,000 m²
Spoločnosť KOVPLUS s.r.o. vám ponúka do dlhodobého prenájmu priemyselný areál o výmere viac ak
Info v RK
Priestor pre sklad | Cesta do Hanisky | 25,000 m²
The company KOVPLUS s.r.o. offers you an industrial complex for long-term lease with an area of
Info v RK
Priestor pre výrobu | Cesta do Hanisky | 25,000 m²
Info v RK
Výrobný objekt | Cesta do Hanisky | 25,000 m²
Info v RK
Kancelárie, administratívne priestory | Jabloňová | 80 m²
Reprezentujte svoju firmu v priestore, ktorý zanechá dojem. Ponúkame na prenájom úplne nové, d
799 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Záhrada | Strelnica | 302 m²
Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa záhradu s murovanou cha
40,000 € 132 €/m²
Záhrada | - | 299 m²
Ponúkam na predaj rekreačnú záhradu o výmere 299 m² v obľúbenej záhradkárskej lokalite Ľudvíkov
24,000 € 80 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.