KH-1049, Záhrada, pozemok, Košice – Šaca

Reality Košice-Šaca

Záhrada | 960 m²

Rovinatý záhradný pozemok Udržiavaný rovinatý pozemok s drevenou chatkou, terasou, skleníkom

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

47,000 € 49 €/m²

člen NARKS

1 izbový byt, Košice - Šaca, Nám. Oceliarov

Reality Košice-Šaca

1 izbový byt | Nám. Oceliarov | 34 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 1 izbový byt v Košiciach, v mestskej časti Š

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

89,900 € 2644 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Chata - Ľudvíkov Dvor – Košice Šaca

Reality Košice-Šaca

Chalupa, rekreačný domček | Ludvikov dvor | 50 m²

Na predaj chata s pozemkom v lokalite Ľudvíkov Dvor – Košice Šaca Ponúkame na predaj murovanú

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Šaca

99,000 € 1980 €/m²

NA PRENÁJOM SKLADOVÁ A VÝROBNA HALA 1000 m2, v KOŠICIACH

Reality Košice-Šaca

Priestor pre výrobu | 1,000 m²

ASTRA reality a Ing. Jozef Takáč ponúka na prenájom skladovú a výrobnú halu v meste Košice, v

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Šaca

2.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REZERVOVANÝ 1 IZBOVÝ BYT V MČ ŠACA, Učňovská ulica

Reality Košice-Šaca

1 izbový byt | Učňovská | 35 m²

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond reality Vám ponúka na predaj 1 izbový byt v mestskej

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

129,900 € 3711 €/m²

Na predaj záhrada s chatkou v Šaci

Reality Košice-Šaca

Záhrada | Pánska pastva | 811 m²

SKVELÁ ZÁHRADA NA ODDYCH A RELAX NEĎALEKO MESTA Ponúkame na predaj pekný rovinatý pozemok s ch

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

29,500 € 36 €/m²

PREDANÉ - CELOROČNÁ 3-PODLAŽNÁ CHATA + SAUNA-ĽUDVÍKOV DVOR

Reality Košice-Šaca

Chalupa, rekreačný domček | Ludvíkov dvor | 80 m²

PREDANÉ Dominik MATEJ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj celoročnú udržiavanú

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Šaca

1 € 0 €/m²

Pozemok - orná pôda, Košice - Šaca

Reality Košice-Šaca

Orná pôda | Pod Stavencom | 1,822 m²

Ako vlastník nehnuteľnosti Vám ponúkame na predaj pozemok - ornú pôdu v katastrálnom území Šaca

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

5,000 € 3 €/m²

NA PRENÁJOM: LOGISTICKÁ, SKLADOVÁ A VÝROBNA HALA 2124 m2, KOŠICE

Reality Košice-Šaca

Priestor pre výrobu | Bočiarska | 2,124 m²

ASTRA reality a Ing. Jozef Takáč ponúka na prenájom skladovú a výrobnú halu v priemyselnom are

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Šaca

2.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 2 - IZBOVÝ BYT V MESTSKEJ ČASTI ŠACA, ULICA UČŇOVSKÁ

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 37 m²

Lukáš Sopko a Diamond Reality Vám ponúka na predaj menší 2 izbový byt v mestskej časti Šaca na

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

139,000 € 3757 €/m²

Na predaj garáž, Košice -Šaca

Reality Košice-Šaca

Garáž | 19 m²

Ponúkame udržiavanú garáž v Košiciach – Šaca vo veľmi dobrom technickom stave. Garáž je such

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Košice-Šaca

23,990 € 1263 €/m²

Na predaj pozemky v Šaci - Pánska pastva

Reality Košice-Šaca

Záhrada | Pánska pastva | 960 m²

NA PREDAJ POZEMOK V ČASTI KOŠICE - ŠACA V LOKALITE PÁNSKA PASTVA Ponúkame na predaj pozemok -

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

19,500 € 20 €/m²

Na predaj pozemok - záhrada v Košiciach

Reality Košice-Šaca

Záhrada | 960 m²

PRÍJEMNÝ POZEMOK NA ODPOČINOK V ŠACI Ponúkame na predaj pozemok v záhradkárskej lokalite v čas

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

25,000 € 26 €/m²

Na predaj veľký 2-izbový byt v Šaci

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Železiarenská | 65 m²

VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT V ŠACI Ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt na ulici Železiarenská v časti

Publikované: 11.10.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

143,000 € 1785 €/m²

Predaj stavebný pozemok Košice - Šaca

Reality Košice-Šaca

Pozemok pre rodinné domy | 2,262 m²

Pozemok v mestskej časti Košice - Šaca. Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok obdĺžniko

Publikované: 05.03.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

209,990 € 93 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23087)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie