Skladový objekt | - | 1,000 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj prevádzkový areál s jednopodlažnou budovou s rozlohou 1000 m2
295,000 € 295 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 30 m²
LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení peknú udržiavanú záhradu s murovanou záhra
47,990 € 1600 €/m²
Rodinný dom | Ľudvíkov dvor | 170 m²
GH Realitná kancelária ponúka na prenájom zariadený 4-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v zast
1,990 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Železiarenská | 64 m²
REZERVOVANÉ - Keď hľaďáte útulný byt na okamžité nasťahovanie sa, ste tu správne. V ex̌kluzívn
129,000 € 2016 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 0 m²
Kúpime stavebný pozemok pre konkrétneho klienta na výstavbu rodinného domu, podmienka len mests
Cena na vyžiadanie
Chalupa, rekreačný domček | viničky | 0 m²
So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj záhradku s chatkou v Košiciach Šaci, časť Viničky. Poze
39,500 €
3 izbový byt | Železiarenská | 63 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt na Železiarenskej č. 42 v Košiciach - Šaci. Nachádza
145,000 € 2302 €/m²
3 izbový byt | Železiarenská | 65 m²
Priestor s charakterom, poctivá dispozícia a potenciál, ktorý sa dnes už len zriedka vidí. Rea
129,900 € 1998 €/m²
Garáž | Námestie Oceliarov | 19 m²
Diana Reality ponúka na predaj radovú garáž v mestskej časti Košice-Šaca, v blízkosti ihriska,
23,000 € 1211 €/m²
Záhradná chatka | Nezadaná | 25 m²
EXKLUZÍVNE na predaj ponúka Petersen Realitný servis útulnú rekreačnú chatu v obľúbenej a vyhľa
49,000 € 1960 €/m²
Záhrada | Nezadaná | 960 m²
Ponúkame na predaj pozemok – záhradu o výmere 960 m² v mestskej časti Košice–Šaca v záhradkársk
28,000 € 29 €/m²
Zmiešaná zóna | Nezadaná | 2,515 m²
Pozemky – parc. KN-C č. 3083 a 3084 v k.ú. Šaca, okres Košice Parc. KN - C 3084 POPIS Predmeto
228,000 € 91 €/m²
2 izbový byt | Železiarenská | 52 m²
Spoločnosť ImpulzReal a Lucia Talianová ponúkajú v exkluzívnom zastúpení: 2 izbový byt na Žele
115,000 € 2212 €/m²
Prevádzkový areál | 55,000 m²
Ponúkame na predaj priemyselný areál, ktorý sa nachádza v mestskej časti Košice – Šaca, v
Cena dohodou
Obchodné priestory | 6,117 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj základovú platňu s vypracovanou štúdiou pre výs
380,000 € 62 €/m²
3 izbový byt | 89 m²
Ponuka na predaj 3-izbového bytu v Košiciach-Šaci V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj p
154,500 € 1931 €/m²
Záhrada | 960 m²
Ponúkam na predaj slnečnú a udržiavanú záhradu v mestskej časti Košice – Šaca. Pozemok má
Cena dohodou
3 izbový byt | Učňovská | 65 m²
3-izbový byt v Košiciach – Šaca, Učňovská ulica, 65 m2, parkovanie, tehlová stavba, nepriechod
205,000 € 3154 €/m²
3 izbový byt | Učňovská | 94 m²
Mega realitná kancelária Vám Exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt po kompletnej
256,000 € 2723 €/m²
Záhrada | Nezadaná | 305 m²
Hľadáte pokojné miesto na oddych len pár minút od mesta? Máme pre vás skvelú ponuku – slnečná
25,000 € 82 €/m²
Lesná pôda | Ludvíkov dvor | 5,002 m²
Ponúkame Vám na predaj atraktívny lesný pozemok v obľúbenej lokalite Ludvíkov Dvor, ktorý bol p
79,990 € 16 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
Martin Simko a Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj 3-izbový tehlový byt v pôvodnom, zachoval
130,000 € 1912 €/m²
3 izbový byt | Námestie oceliarov | 62 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj šikovný 3 izbový byt, mestská časť Košice II - Šaca na Námest
125,000 € 2016 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ku Mlynu | 988 m²
Ponúkame na predaj jeden z posledných voľných stavebných pozemkov v tichej uličke v Košiciach -
140 €/m2 140 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.