Obchodný priestor 127,55 m² na ulici Dlhé lúky v Púchove

Reality Púchov

Obchodné priestory | Dlhé lúky | 127.55 m²

Ponúkame Vám na predaj obchodn priestor v retailovej časti bytového projektu Pod Zábrehom II, u

Publikované: 14.02.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Púchov

274,000 € 2148 €/m²

Top
Top

RADO | Na prenájom výrobno/skladový objekt, 520 m2 , Púchov

Reality Púchov

Priestor pre výrobu | Nezadaná | 520 m²

RADO Reality ponúka na prenájom výrobno/skladový objekt, 520 m2 v Púchove. Areál závodu sa nach

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Púchov

1,650 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RADO | Na prenájom administratívny priestor, 20 m2, Púchov

Reality Púchov

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 20 m²

RADO Reality ponúka na prenájom 2 samostatné kancelárie každá o rozlohe 20 m2 v Púchove. Areál

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Púchov

150 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

RADO | Na prenájom výrobno/skladový objekt, 300 m2 v Púchove

Reality Púchov

Priestor pre výrobu | Nezadaná | 350 m²

RADO Reality ponúka na prenájom výrobno/skladový objekt, 300 m2 v Púchove. Areál závodu sa nach

Publikované: 06.11.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Púchov

2,000 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

RADO | Na prenájom výrobno/skladový objekt, 250 m2 v Púchove

Reality Púchov

Priestor pre výrobu | Nezadaná | 250 m²

RADO Reality ponúka na prenájom výrobno/skladový objekt, 250 m2 v Púchove. Areál závodu sa nach

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Púchov

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Predaj RD - Púchov (N066-12-DASEa)

Reality Púchov

Rodinný dom | Novonosická | 0 m²

(N066-12-DASEa) Ponúkame vám na predaj murovaný rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný na rekonš

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Púchov

197,000 €

HALO reality - Predaj, záhradná chata Púchov

Reality Púchov

Záhradná chatka | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Renáta Gajdošová, kontakt: 0940 303 698, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Púchov

88,000 €

Na predaj: 2-izbový byt v blízkosti centra – Púchov

Reality Púchov

2 izbový byt | Púchov | 52 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave (okrem plastových okien), ideálny na rekonštru

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Púchov

99,990 € 1923 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v blízkosti centra mesta v Púchove

Reality Púchov

2 izbový byt | Púchov | 50 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v Púchove , v blízkosti centra mesta. Byt prešiel kom

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Púchov

145,990 € 2920 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 108620 | Ikonický Dom kultúry v srdci Púchova

Reality Púchov

Kancelárie, administratívne priestory | 6,805 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť – ikonický Dom kultúry v srdci Púchova, dielo významn

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 06.06.2025
Priestory na predaj Púchov

Info v RK

Ponúkame Vám na prenájom priestranný podkrovný priestor o výmere 115 m² nachádzajúci sa v centre Púchova na ulici Hollého.

Reality Púchov

Polyfunkčný objekt | Hollého | 115 m²

Ponúkame na prenájom priestranný podkrovný priestor o výmere 115 m² nachádzajúci sa v centre Pú

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Objekty na prenájom Púchov

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok s nádhernými výhľadmi v Púchove nad časťou Vieska-Bezdedov na predaj

Reality Púchov

Lúka, pasienok | 1,000 m²

Pozemok s nádhernými výhľadmi v Púchove nad časťou Vieska-Bezdedov na predaj. Pozemok o rozlohe

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

34,900 € 35 €/m²

člen NARKS

Na predaj, prierstor 52m², Púchov, Exkluzívne TARGETreal

Reality Púchov

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Slobody | 52 m²

TARGETreal Vám ponúka na predaj priestor, ktorý sa nachádza na Námestí slobody v Púchove. V r.

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na predaj Púchov

78,000 € 1500 €/m²

Na predaj, priestor 05A, Púchov, Exkluzívne TARGETreal

Reality Púchov

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Slobody | 71.22 m²

TARGETreal Vám ponúka na predaj priestor č. 05A, ktorý sa nachádza na Námestí slobody v Púchove

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na predaj Púchov

106,830 € 1500 €/m²

Investičná príležistoť, kancelária na predaj 22m², Púchov

Reality Púchov

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Slobody | 21.15 m²

Ak hľadáte investičnú príležitosť, táto ponuka môže byť práve pre Vás. Priestor sa predáva so s

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na predaj Púchov

39,000 € 1800 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj, 4i rodinný dom Horné Kočkovce, TARGETreal

Reality Púchov

Rodinný dom | Vajanského | 140 m²

TARGETreal Vám výhradne ponúka na predaj 4i rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite mestskej časti

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Púchov

280,000 € 2000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

„TARGETreal | Predaj 5 izbového mezonetu v centre Púchova"

Reality Púchov

Mezonet | Štefánikova | 200 m²

Realitná kancelária TARGETreal vám ponúka výnimočný 5-izbový mezonet nachádzajúci sa na 5. nad

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Púchov

430,000 € 2150 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na Predaj, obchodné priestory, 174m², Púchov, Exkluzívne TARGETreal

Reality Púchov

Obchodné priestory | Námestie Slobody | 174 m²

TARGETreal Vám ponúka na predaj priestor s výmerou 174m2. Priestor sa nachádza na prízemí neh

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na predaj Púchov

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, kancelárske priestory, 54m², Púchov

Reality Púchov

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Slobody | 54 m²

TARGETreal Vám ponúka na predaj kancelársky priestor o výmere 54,15m². Priestor sa nachádza na

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na predaj Púchov

91,800 € 1700 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

DOM v Zubáku na bývanie alebo ako víkendový dom

Reality Púchov

Rodinný dom | Zubák | 70 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj rodinný dom v obci Zubák, ktorá je čoraz viac vyhľ

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Púchov

59,990 € 1071 €/m²

Vymeňte Váš BYT za tento DOM

Reality Púchov

Rodinný dom | Vansovej | 131.9 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj kvalitnú TEHLOVÚ novostavbu rodinného domu, situov

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Púchov

285,000 € 2161 €/m²

POSLEDNÉ_Garážové parkovacie státie v bytovom dome 6006

Reality Púchov

Garáž | Dlhé lúky | 12 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj garážové parkovacie státie v NOVOSTAVBE projektu p

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Púchov

21,500 € 1792 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! 3- izbový byt

Reality Púchov

3 izbový byt | Dohňany | 139.06 m²

LUHOVA reality Vám vo výhradne ponúka na predaj 3 izbový byt, ktorý sa nachádza na prízemí v kv

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Púchov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Praktický, slnečný 3-izbový byt

Reality Púchov

3 izbový byt | Chmelinec | 59.27 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj praktický a svetlom naplnený 3-izbový byt na ulici

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Púchov

159,990 € 2699 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Rodinné domy na predaj (23115)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality v Martine (756)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie