Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 56 m²
Ponúkame na predaj štýlový apartmán s priestrannou terasou, situovaný v srdci obľúbeného Demä
265,000 € 4732 €/m²
Orná pôda | Ráztocká | 1,761 m²
P50023-14ZV EXKLUZÍVNE! Len v našej realitnej kancelárii ponúkame na predaj slnečný a rovinatý
200,000 € 114 €/m²
4 izbový byt | Školská | 149.2 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečný mezanínový 4-izbový byt v projekte Bohúnka v historicko
432,900 € 2901 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 428 m²
XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok
85,000 € 199 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Benická | 858 m²
Realitná kancelária Liptoreal Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok o výmere 85
90 €/m2 90 €/m2
Zmiešaná zóna | Stošická | 0 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok nachádzajúci sa v Liptovskom Mikuláši v katastrálnom území Okoli
90 €/m2
3 izbový byt | Palúčanská | 60 m²
Vaša realitná kancelária Liptoreal s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3 izbový byt s výmero
176,000 € 2933 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Armádna | 368 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v mestskej časti Demänová.
81,000 € 220 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Benická | 595 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 595 m2, ktorý je zahrnutý v územnom pláne na výstavbu rodi
95 € 0 €/m²
Rodinný dom | 142 m²
EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj novostavbu päťizbového rodinného domu nachádzajúceho sa v mes
229,000 € 1613 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pod Stráňami | 4,628 m²
1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok neďaleko železnič
370,000 € 80 €/m²
Zmiešaná zóna | 40,094 m²
Predaj pozemkov v lokalite Liptovský Mikuláš, k.ú. Ráztoky, pri vodnej nádrži Liptovská Mara o
50 €/m2 50 €/m2
Apartmán | 32 m²
Apartmáne + terasa + súkromné parkovacie miesto + kója Na predaj ponúkame príjemný kompletne
96,000 € 3000 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 55 m²
Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | Branislava Lichardusa | 59.16 m²
Ponúkame na predaj krásny, moderný a nadštandardne vybavený 2-izbový byt v novostavbe skolaudov
208,000 € 3516 €/m²
4 izbový byt | Kapitána Nálepku | 109.37 m²
Popis nehnuteľnosti - 4 izbový byt. Ponúkame na predaj praktický 4 izbový byt s terasou v úpl
407,000 € 3721 €/m²
1 izbový byt | Hlavná | 35 m²
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Jamník | 134 m²
Na predaj tehlový 4-izbový rodinný dom, 3x parkovanie na pozemku, v novovybudovanej lokalite, o
290,000 € 2164 €/m²
1 izbový byt | Kap.Nálepku 1390 | 53.07 m²
Ponúkame na predaj praktický 1 izbový byt s terasou a predzáhradkou v úplne novom projekte TRI
156,588 € 2951 €/m²
2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 55.24 m²
Na predaj kompletne zariadený 2i apartmán v blízkosti centra Liptovského Mikuláša - izby: obýv
163,000 € 2715 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Liptovský Trnovec | 4,100 m²
Pozemok sa nachádza v katastri obce Liptovský Trnovec s krásnym výhľadom na Nízke a Západné Tat
75 €/m2 75 €/m2
3 izbový byt | Kapitana Nalepku 1390 | 71.77 m²
Ponúkame na predaj praktický 3 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mi
251,676 € 3507 €/m²
1 izbový byt | Kpt. Nálepku 1390 | 37.39 m²
185,000 € 4948 €/m²
2 izbový byt | Kap.Nálepku 1390 | 59.58 m²
Ponúkame na predaj praktický 2 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte TRI HÁJE v Lipt. Mi
205,086 € 3442 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.