Predaj 2-izbového bytu v projekte Tri Háje

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 51.48 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 2-izbový byt (č. 212) v rezidenčnom projekte Tri Háje na ulici K

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

182,252 € 3540 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GODDESS PROPERTY - exkluzívne - PREDAJ - INVESTIČNÁ REKREAČNÁ CHATA - 4 izbová 182 m2 + sklad - 4x parking - pozemok 447 m2 - LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Ráztocká | 182 m²

GODDESS PROPERTY ponúka exkluzívne na PREDAJ | Rekreačná chata v rezorte Maladinovo – Liptovský

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

389,000 € 2137 €/m²

Predaj štýlového 2-izbového bytu (76,55 m²) s veľkorysou terasou v projekte Nová Palúdzka 2 – bývanie, ktoré si zamilujete

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Júliusa Lenka | 45.95 m²

Tento byt nie je len o bývaní – je o životnom štýle, ktorý vám dopraje viac priestoru, svetla a

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

176,000 € 3830 €/m²

Rezervovaný SUPER CENA Veľký 90m2 3i Slnečný byt Na predaj Palúdzka, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 90 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou výmerou 90 m² nachádzajúci sa v me

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

174,800 € 1942 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BÝVANIE V BYTE A ZÁROVEŇ V DOME ! 2-IZBOVÉ BYTY S POZEMKOM 327m2 a 385m2 V NOVOSTAVBE - MESTSKÁ ČASŤ LM.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 239 m²

► PRE TÝCH, KTORÍ NECHCÚ BÝVAŤ V BYTE, ALE DOM SI NEMÔŽU DOVOLIŤ ! ◄ ► ÚPLNE INÁ ALTERNATÍVA B

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

173,500 € 726 €/m²

DOKONALÝ STAVEBNÝ POZEMOK V LIPT. MIKULÁŠI PRIPRAVENÝ NA VÝSTAVBU !

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 653 m²

VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE KONEČNE STAVEBNÝ POZEMOK BEZ PROBLÉMOV A NEDOSTATKOV ! ► Pozemok sa na

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

190 €/m2 190 €/m2

Jedinečné 2 a 3 izbové byty v projekte MAGNÓLIA v Liptovskej Teplej. Už skolaudované!

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 61 m²

Predstavujeme vám jedinečný bytový projekt MAGNÓLIA, ktorý prináša do obce Liptovská Teplá nový

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,000 € 2607 €/m²

Rezervované TUreality ponúka stavebný pozemok pre RD, 570m2, Meststká časť Demänová-Bodice, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 570 m²

TUreality ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v mestskej časti Liptovského Mikuláša, D

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

68,000 € 119 €/m²

SUPER CENA - EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam pozemok /1360m2/ na výstavbu RD - obec Dúbrava

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 1,360 m²

NOVINKA - poprosím, stiahnite si link na videovizualizáciu *** youtu.be/0cBLJySx2j8 *** _____

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality ponúka na predaj jedinečný investičný bungalov priamo v Holiday Village Tatralandia

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | 56 m²

TUreality ponúkajú exkluzívne na predaj investičný bungalov v exkluzívnom rezorte Holiday Villa

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

175,000 € 3125 €/m²

Na predaj 2 Pozemky v meste 590m2 v Palúdzke, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 590 m²

TUreality ponúka na predaj 2 stavebné Pozemky s výmerou 590 m² rovinatej pôdy v top lokalite.

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

79,990 € 136 €/m²

Tureality ponúka na predaj veľmi zaujímavý viacúčelový Objekt v Lipt.Mikuláši-Okoličné

Reality Liptovský Mikuláš

Polyfunkčný objekt | 3,500 m²

TUreality ponúka na predaj polyfunkčný objekt s pozemkom 3500 m² – Okoličné, Liptovský Mikuláš

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

750,000 € 214 €/m²

SUPER CENA-POSLEDNÝ VOĽNÝ DOM TUreality predáva Exkluzívne rodinný dom v Liptovských Kľačanoch

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 75 m²

TUreality ponúka na predaj krásnu rodinnú novostavbu s obytnou plochou 75 m², ktorá sa nachádza

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

215,000 € 2867 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA! Dizajnové bývanie 4-i, Novostavba, Centrum Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | 94 m²

TUreality ponúka na predaj 4-izbový dizajnový byt v novostavbe, centrum Liptovského Mikuláša –

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

265,000 € 2819 €/m²

NOVINKA - EXKLUZÍVNE v TUreality ponúkam POZEMOK 2759m2 /164X17m/, v tesnej blízkosti Liptovskej Mary - obec Bobrovník

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | 2,759 m²

NOVINKA *** youtu.be/7Gqqdj9FWvI *** EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam na predaj INVESTIČNÝ

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 1 izbový byt v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 1. mája | 36 m²

Ponúkame na predaj byt ktorý sa nachádza v zrekonštruovanom historickom dome v centre Liptovské

Publikované: 28.06.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

129,000 € 3583 €/m²

Investičný PENTHOUSE 3A Hotel Demänová Apartments ****

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Odbojárska | 118 m²

Hotel Demänová Apartments tvorí jeden samostatný bytový celok nachádzajúci sa na vstupe do najv

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

393,500 € 3335 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE v TUreality ponúkam investičný pozemok s krásnymi výhľadmi na Západné a Nízke Tatry - 2893m2 - LIPTOVSKÉ BEHAROVCE

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | 2,893 m²

Skopírujte si link na videovizualizáciu investičného rekreačného pozemku s mobilným domom: ***

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Znížená cena ! Dve jedinečné budovy v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

Polyfunkčný objekt | Štúrova | 1,700 m²

Na predaj: Dve jedinečné budovy v centre Liptovského Mikuláša – investícia s víziou Hľadáte vý

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam pozemok s podielom na PC /946m2/, s krásnymi výhľadmi na Nízke TAtry - Liptovské Beharovce

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 946 m²

Pozrite si link na video *** youtu.be/ScJOv5f9o1M *** ________________________________________

Publikované: 11.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Samostatný 5i RD v lukratívnej lokalite, novostavba 2022

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Žiar | 155.44 m²

Na predaj tehlový 5-izbový rodinný dom, 4x parkovanie na pozemku, 5x pred domom, v novovybudova

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

449,000 € 2889 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (744)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23084)
Upresniť hľadanie