TUreality ponúkajú na predaj trávnatý porast v lukratívnej časti Ondrašová

Reality Liptovský Mikuláš

Lúka, pasienok | 0 m²

TUreality ponúkajú na predaj trávnatý porast v rekreačnej časti Ondrašová o výmere 433m2.Pozemo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

25,000 €

TUreality predáva stavebný pozemok v obci Bodice.

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 700 m²

TUreality predáva 700 m² stavebný pozemok v Bodiciach… a toto sa fakt nevidí každý deň. Slnko

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

104,999 € 150 €/m²

Na predaj NOVÁ chata Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Exkluzívne v TUreality úplne nová nádherná chata – ideálna pre rodinu aj ako investícia. Skôr

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

240,000 € 4800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality ponúkajú na predaj exkluzívne stavebné pozemky v Okoličnom

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,658 m²

TUreality ponúkajú exkluzívne na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v intraviláne obce Oko

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

180 €/m2 180 €/m2

TUreality ponúkajú na predaj lukratívny pozemok v Okoličnom

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 792 m²

TUreality ponúkajú na predaj atraktívny stavebný pozemok nachádzajúci sa v mestskej časti Okol

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

180 €/m2 180 €/m2

TUreality ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v Lipt.Mikuláši-Okoličné

Reality Liptovský Mikuláš

Polyfunkčný objekt | 1,384 m²

TUreality ponúka na predaj polyfunkčný objekt vhodný na podnikanie aj bývanie, ktorý poskytuje

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

390,000 € 282 €/m²

NOVÁ PALÚDZKA 2 Ponúkame na predaj 2izbový byt s veľkorysou terasou 28,25 m2

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Eduarda Penkalu | 47.3 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe projektu Nová Palúdzka 2, nachádzajúci sa

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

176,000 € 3721 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt na 5. nadzemnom podlaží – komfort pre modernú rodinu 504

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Milana Rastislava Štefánika | 99.56 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt projektu Liptov Living, ktorý spĺňa požiadavky náročnejších

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 2-izbový byt s loggiou v novostavbe – ideálny štartovací byt 202

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Milana Rastislava Štefánika | 58.14 m²

Ponúkame Vám 2-izbový byt, ktorý predstavuje ideálnu voľbu pre klientov, ktorí hľadajú moderné

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

220,422 € 3791 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmán č.112 v projekte Liptov Living – investícia, ktorá má zmysel

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Milana Rastislava Štefánika | 51.05 m²

Ponúkame Vám na predaj apartmán č. 112 v modernom projekte Liptov Living, ktorý predstavuje atr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

210,312 € 4120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt č.406 – vyšší štandard bývania s dôrazom na svetlo a pokoj

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Milana Rastislava Štefánika | 57.76 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt č. 406, ktorý sa nachádza na vyššom podlaží projektu Liptov

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

234,284 € 4056 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PERFEKTNÝ 2-IZBOVÝ BYT V LIPT. MIKULÁŠI, KTORÝ SPĹŇA VŠETKY POŽIADAVKY

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 62.3 m²

VÝHRADNE V PONUKE TUreality NA PREDAJ KOMPLETNE ZARIADENÝ VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ KVAL

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,000 € 2552 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVINKA - EXKLUZÍVNE v TUreality ponúkam rekreačný pozemok / 802m2/ v blízkosti Liptovskej Mary - obec BUKOVINA

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | 802 m²

NOVINKA - mám v ponuke ďaľší REKREAČNÝ POZEMOK 703m2 + s podielom na prístupovej ceste 99m2. In

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

TUreality ponúkajú na predaj 1-izbák na Nábreží v Lipt.Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 34 m²

TUreality ponúka na predaj jedinečný 1-izbový byt o výmere 34 m² s balkónom a pivnicou, nachádz

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

125,000 € 3676 €/m²

Rezervovaný TUreality ponúkajú exkluzívne na predaj lukratívny 3-izbový byt na Podbrezinách

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 73 m²

TUreality exkluzívne ponúkajú – 3-IZBOVÝ BYT V LUKRATÍVNEJ ČASTI PODBREZÍN Ponúkame na predaj k

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

173,000 € 2370 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Tureality ponúkajú lukratívne na predaj spoluvlastnícky podiel na pozemku Uhorská Ves

Reality Liptovský Mikuláš

Orná pôda | 1,201 m²

TUreality ponúkajú na predaj lukratívny spoluvlastnícky podiel na pozemkoch – Uhorská Ves nachá

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

48,000 € 40 €/m²

3-izbové byty v projekte Bodka House, Liptovský Mikuláš – Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Eduarda Penkalu | 67 m²

Skupina REM Group ponúka rezidenčný projekt Bodka House, ktorý vzniká v pokojnej mestskej čast

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

217,121 € 3241 €/m²

2-izbové byty v projekte Bodka House, Liptovský Mikuláš – Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Eduarda Penkalu | 48 m²

Skupina REM Group ponúka rezidenčný projekt Bodka House, ktorý vzniká v pokojnej mestskej časti

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

153,611 € 3200 €/m²

Na predaj pozemok, Liptovská Anna

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,049 m²

Exkluzívne iba v TUreality na predaj prémiový pozemok o rozlohe 3049m2 v jednej z najkrajších č

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaný TUreality ponúkajú na predaj 4i byt v top lokalite Lipt.Mikuláš-Nábrežie

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | 88 m²

TUreality ponúkajú na predaj priestranný 4-izbový byt v pôvodnom stave s úžitkovou plochou 88 m

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

208,000 € 2364 €/m²

Rezervovaný SUPER CENA TUreality predáva moderný 4i byt takmer v centre Lipt.Mikuláša - Vrbica

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | 87 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt s výmerou 87 m², v skvelej lokali

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

230,000 € 2644 €/m²

SUPER CENA - EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam stavebný pozemok pri Liptovskej Mare - časť Paludzka

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 808 m²

NOVINKA - youtu.be/Axsn2xB3Syo __________________________________________ EXKLUZÍVNE iba v TURE

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 1-izbového bytu v projekte Tri Háje

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kpt. Nálepku | 42.85 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 1-izbový byt (č. 205) v rezidenčnom projekte Tri Háje na ulici K

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

155,883 € 3638 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3-izbového bytu v projekte Tri Háje

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Kpt. Nálepku | 71.77 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový byt (č. 112) v rezidenčnom projekte Tri Háje na ulici K

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

251,676 € 3507 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie