HERRYS - Na predaj pozemok určený na výstavbu, Regrútska - Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Regrútska | 8,565 m²

HERRYS - Na predaj pozemok určený na výstavbu, Regrútska - Vajnory Realitná kancelária HERRYS

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

Cena dohodou

Top
Top

Na predaj lukratívny stavebný pozemok Karolyháza Maďarsko

Reality Károlyháza

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Maďarsko | Károlyháza | Karolyháza

Výborná investičná príležitosť: ProvensReal s.r.o ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Kar

Publikované: 29.07.2022 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Károlyháza

Info v RK

CREDA | predaj pozemok na hlavnom ťahu, Nitra - Dolné Krškany

Reality Nitra

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Novozámocká | 2,921 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný komerčný pozemok na viacúčelové podn

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

320,000 € 110 €/m²

Investičný rovinatý pozemok v blízkosti VOLVA, Haniska

Reality Haniska

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Nezadaná | 4,153 m²

Investičná príležitosť, ktorá sa neobjavuje každý deň! Hľadáte miesto, kde má Vaša investícia s

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Haniska

255,000 € 61 €/m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – LUKRATÍVNY POZEMOK NA POLYFUNKCIU V KOŠICIACH

Reality Košice

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Nezadaná | 11,747 m²

Ponúkame na predaj výnimočný investičný pozemok v Košiciach nachádzajúci sa v dynamicky sa rozv

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Košice

120 €/m2 120 €/m2

Na predaj investičný pozemok okres Zvolen

Reality Sása

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Zvolenská ulica | 2,158 m²

Realitná spoločnosť Realls s.r.o. Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa investič

Publikované: 28.09.2023 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Sása

70,000 € 32 €/m²

Znížená cena !!! Pozemok vedľa diaľnice pod Tatrami , 20 min od letiska s komplet prípojkami a stavebným povolením.

Reality Liptovský Peter

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Liptovský Peter | 1,681 m²

Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť na investíciu - vhodný pre výstavbu penziónu , hotela

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Liptovský Peter

121 €/m2 121 €/m2

Pozemok - priemyselná alebo občianska vybavenosť - Trebišov - lokalita Sady

Reality Trebišov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Sadovská | 74,000 m²

Samostatný stavebný pozemok v Trebišove (lokalita Sady) s prístupom z existujúcej miestnej asfa

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 16.01.2025
Pozemky na predaj Trebišov

Cena dohodou

NA PREDAJ: Investičný pozemok 6 338 m² v Kútoch – pripravený na retailový development

Reality Kúty

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Bratislavská | 6,338 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v obci Kúty, situovaný priamo pri hlavnom vjazde do obce

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Kúty

Cena dohodou

Na predaj: Atraktívny pozemok v k.ú. Nivy v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Prievozská | 17,739 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok na katastrálnom území Nivy v Bratislave – Mestská časť Ru

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Na predaj pozemky pri predajni potravín LIDL Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Tajovského | 2,901 m²

Ponúkame na predaj 2 pozemky v meste Banská Bystrica o celkovej výmere 2.901 m2 v tesnej blízko

Publikované: 22.12.2022 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Výnosné rodinné rančo pri Trnave na odstúpenie – miesto s atmosférou a veľkým potenciálom

Reality Trnava

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 1,000 m²

Ponúkame zabehnuté a výnosné rančo pri Trnave, ktoré je ideálnou voľbou pre každého, kto túži s

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

110,000 € 110 €/m²

Dunajská lužná - predaj pozemku

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Lipová | 3,747 m²

predaj pozemku v obci Dunajská Lužná na Lipovej ulici, výmera pozemku je 3747 m2, rovinatý vhod

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

1 € 0 €/m²

PREDAJ: stavebný pozemok, 4450 m2, Pezinok

Reality Pezinok

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Šenkvická cesta | 4,450 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 4 pozemky v zóne občianskej vybavenosti Pezinka Pozemok: • v

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

186,900 € 42 €/m²

PREDAJ: stavebný pozemok, 24 930 m2, Pezinok

Reality Pezinok

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Šenkvická cesta | 24,930 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj pozemok v zóne občianskej vybavenosti Pezinka Pozemok: • vým

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

747,900 € 30 €/m²

Predaj komerčného pozemku v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Laskomerská | 1,609 m²

Ponúkame na predaj komerčný pozemok v širšom centre Banskej Bystrice. Jedná sa o pozemok, ktorý

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Pozemky na predaj Banská Bystrica

241,350 € 150 €/m²

Predaj komerčného pozemku v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 1,275 m²

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Pozemky na predaj Banská Bystrica

191,250 € 150 €/m²

CREDA | predaj komerčný pozemok, Pezinok - Šenkvická cesta

Reality Pezinok

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Šenkvická cesta | 2,854 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj komerčný pozemok vo vybudovanej retail zóne na hlavnom ťa

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Pezinok

250 € 0 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK PRE KOMERČNÉ VYUŽITIE, SEČOVCE, 11.018 m2

Reality Sečovce

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Partizánska | 11,018 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 11.018 m2 v južnej časti mesta Sečovce: -

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

10 €/m2 10 €/m2

PREDAJ INVESTIČNÉHO POZEMKU – KOŠICE-ZÁPAD – GROT - DOHODA

Reality Košice-Západ

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Grot | 5,115 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok s rozlohou 5115 m2 – v mestskej časti Košice -Západ – GR

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Západ

120 €/m2 120 €/m2

POZEMOK NA DEVELOPERSKÝ PROJEKT - RUŽÍN , MALÁ LODINA

Reality Malá Lodina

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Ružín | 10,076 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok v rekreačnej oblasti Ružín v blízkosti Košíc so schváleným

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malá Lodina

350,000 € 35 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

STAVEBNÉ POZEMKY V PRIEMYSELNEJ ZÓNE, BARDEJOV

Reality Bardejov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Giraltovská | 23,494 m²

Ponúkame vám na predaj stavebné pozemky v priemyselnej zóne Bardejova, časť Bardejovská Nová Ve

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

Cena dohodou

POZEMOK NA VÝSTAVBU KOMERČNÝCH PRIESTOROV, KOŠICE - BARCA

Reality Košice-Barca

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Čkalovova | 12,884 m²

Pozemok v katastrálnom území BARCA (pri Letisku), Košice IV., na predaj. výmera pozemku: 12884

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

40 €/m2 40 €/m2

POLYFUNKČNÝ POZEMOK – KOŠICE IV.

Reality Košice-Nad jazerom

Pozemok pre občiansku vybavenosť | nezadané | 4,345 m²

Pozemok vhodný na výstavbu komerčného objektu (polyfunkčný) a pod. Košice – Nad Jazerom na pred

Publikované: 05.03.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Nad jazerom

286,000 € 66 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1389)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23058)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality v Martine (739)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Upresniť hľadanie